24 máj 17, 15:49:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 235 236 [237] 238 239 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 930545 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #3540 Dátum: 15 aug 15, 09:33:33 »

Az mindig tüske marad, hogy minitől elbúcsúztál egy érzelgős,cigifüstös,olcsó vodka szagú üzenetben, tőlem meg nem. : (((
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #3541 Dátum: 15 aug 15, 09:37:18 »

Nem értem miért, teljesen nyílvánvaló, hogy én megérdemeltem az elbúcsúzást, te meg nem.
Naplózva


Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #3542 Dátum: 15 aug 15, 10:25:47 »

Szemben a cigányok vettek egy kakast ami minden reggel 4kor elkezd rikácsolni hogy baszódna meg.

Hetente egyszer-kétszer lemegyek falura, ahol egy olyan acéltorkú kakas vár, aki 0-24 kukorékol, de szószerint. Segáz, nem olyan nagyon erős a hangja, megszokható... de aztán vettek egy kacsát. Életerős, hangos, rohadt egyszermégkinyírom kacsát. Na ő hangos Nevet
Ja igen Pestinek minden falu ezt el is felejtettem Nevet de Göd kb már egy város ikszdé vagyis kertváros.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #3543 Dátum: 15 aug 15, 11:39:28 »

Mindig sikerül megbotránkoznom azokon a kulturálatlan parasztokon, akik késsel-villával eszik a rántott húst. Ilyenkor érzem, hogy az emberiség megérett a pusztulásra. Szomorú
Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #3544 Dátum: 15 aug 15, 11:41:52 »

Ebből nem derül ki, hogy hogy kéne enni. Vagy ennek egyértelműnek kéne lennie?
Naplózva



Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #3545 Dátum: 15 aug 15, 11:47:44 »

Sok paraszt hogy rohadnának meg.Ez olyan mint a pizzát késsel+villával enni.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #3546 Dátum: 15 aug 15, 11:51:51 »

Ja, annyi erővel a palacsintához, meg a zsíros kenyérhez is evőeszköz kéne. Nyomik. Felénk már gyerekkorában megtanítják az embert normálisan enni.
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 15, 11:53:28 írta gman » Naplózva
Azazel
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 372



« Válasz #3547 Dátum: 15 aug 15, 11:52:51 »

Tehát egy paraszt vagyok, és rohadjak meg csak azért, mert késsel és villával eszem a pizzát és a rántotthúst?

Köszönöm szépen.
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 15, 12:09:41 írta Azazel » Naplózva

"So, you want a piece of me, literally. Okay bro. Come and get it, if you can!" - Dante

"You will not forget this devil's power...! You're not worthy as my opponent!" - Vergil

"I once killed a hundred knights single-handedly... To me, you two are nothing more than insects." - Beatrix

"The Force is pain. The Force is focus. The Force is that which drives the strong, and kills the weak." - Sion
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #3548 Dátum: 15 aug 15, 11:55:01 »

Emlékszem, első munkahelyemen teljesen kiégtem, mikor láttam, hogy a tini csaj a sajttal-sonkával töltött húst sültkrumplival evőeszköz nélkül benyomta. Pedig elég puccos hely volt és egy ilyen kaja 2250 körül kezdődött.
Naplózva



gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #3549 Dátum: 15 aug 15, 11:55:21 »

Csak raimi szerint rohadj meg, de rá ne is figyelj, az etikett nem az erőssége szegénynek. Nevet
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #3550 Dátum: 15 aug 15, 11:56:34 »

Azazel te azon kivételek egyike vagy akik kivételek e szabály alól.Na ha ezt valaki elsőre megértette akkor jobb mint én.
Gman ha én tényleg a te klónod vagyok akkor nem magam minősítem hanem téged.
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 15, 11:58:55 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #3551 Dátum: 15 aug 15, 11:58:40 »

Én még el se olvastam, de már megértettem.
Naplózva



Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #3552 Dátum: 15 aug 15, 12:02:27 »

Ja, annyi erővel a palacsintához, meg a zsíros kenyérhez is evőeszköz kéne. Nyomik. Felénk már gyerekkorában megtanítják az embert normálisan enni.
Nálunk a szülőknek dönteniük kellett hogy etetnek vagy ruháznak minket Szomorú
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=RhZ5yABQU9Y" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=RhZ5yABQU9Y</a>
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #3553 Dátum: 15 aug 15, 12:06:31 »

Tehát egy paraszt vagyok, és rohadjak meg csak azért, mert késsel és villával eszem a pizzát és a rántotthúst?

Én is egy paraszt vagyok és rohadjak meg, szóval nyugi, nem vagy egyedül. Nevet
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #3554 Dátum: 15 aug 15, 12:09:04 »

A legdurvább az, amikor a combot eszik evőeszközzel. A comb hivatalos neve nyeles hús. Azért van nyele, hogy ott azt fogjuk.
A kezünk azért van, hogy megragadjuk, a fogunk meg azért hogy széttépjük a zsákmányt. Ha e procedúra valamely pontja nehézkes, akkor kell az evőeszköz.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 235 236 [237] 238 239 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!