24 máj 17, 01:10:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 230 231 [232] 233 234 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 930245 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #3465 Dátum: 15 aug 14, 19:23:39 »

Hát én anno sokat mentem ide-oda, utaztattam a laptopot ahogy az rendeltetése is, arra jó volt, ami Nevet Az utóbbi 1 évben kezdtem el nagyon kinőni, azóta rendes vasra, 1-2 hónapon belül meg is kell lennie.
Naplózva
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #3466 Dátum: 15 aug 14, 19:26:19 »

Én is a lehető leghamarabb szeretném beszerezni az újat, addig lehet hogy több dolgot is mellőzök, amit szerettem volna, vagy csak ritkán. A szívem szakad meg a mostaniért, de hozzám már túl öreg szegény. Szomorú

Valami csoportba amúgy olvastam, hogy hamarosan jönnek az Overwatch Béta kulcsok. Igazából biztos jobban be fog jönni, mint a Heroes of The Storm. De, vlszeg ezt is egy kari miatt tolom mint az összes többit. ikszdé
Naplózva


Cletus Kasady
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #3467 Dátum: 15 aug 14, 19:31:51 »

HoTS-ot is csak azért fogom tolni pár hétig, hogy majd legyen belőle hátlapom Hearthstone-n. Nevet Amúgy nem érdekel túlzottan, megvan már a magam mobája ~
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #3468 Dátum: 15 aug 14, 19:32:58 »

150 rugóból már össze tudtok rakni egy rendes gépet.Persze AMD (Syzy nevet mert sznob inteles) gépet.
A mostani vasam,vagyis részben mert a proci meg a ramon kívül már mindent lecseréltem,anno 3 éve volt 150 de mivel visszakaptam az áfát így volt kb 120 Nevet nem vagyok zsidó az a lényeg Nevet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #3469 Dátum: 15 aug 14, 19:35:17 »

Én a HoTS-on eluntam magam. Egyszerűen nem látok benne annyi... na jó, hülyeséget mondok, ha azzal jövök elő, hogy nincs benne fantázia, de nekem ez nem nyerő. Abathur karaktere jött be, de ő aztán tényleg karakter a javából és elég nagyon alapozni kell a Csapatra is, az meg minden mobában fogyatékos általában.

Dotázni is Dotáztam, ott Bane volt a mainem, azt is meguntam. Most ugye ismét a Lol, de jelen állás szerint ilyen FPS mellett thx but no.
Naplózva


Cletus Kasady
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #3470 Dátum: 15 aug 14, 19:37:27 »

120-140k volt az alap keret amit magára a gépre költök, aztán elsőre venni hozzá használt képernyőt meg pár egyebet, amíg nem spórolok ki megint vmi szép összeget jobb gamer cumókra Nevet
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #3471 Dátum: 15 aug 14, 19:41:00 »

Na, egy órán belül a Deákon leszek
#thuglife
Naplózva

Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #3472 Dátum: 15 aug 14, 19:42:03 »

Ha belegondolok én ha összekapargatok 1000 fontot milyen gépet veszek majd jövőre szülinapomra Nevet áhhh Nevet
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #3473 Dátum: 15 aug 14, 19:42:22 »

És mi van, ha én is ? ...

Naplózva


Cletus Kasady
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #3474 Dátum: 15 aug 14, 19:46:33 »

120-140k volt az alap keret amit magára a gépre költök, aztán elsőre venni hozzá használt képernyőt meg pár egyebet, amíg nem spórolok ki megint vmi szép összeget jobb gamer cumókra Nevet
A tápon és a vgan ne spórolj azzal hogy használtat veszel.Ramból mehet mert ha nem húzták szarrá és égették le akkor kutya baja.Procival ugyanez a helyzet mint a rammal.Alaplapot nem tudom de én azt sem vennék használtban.Vinnyó mehet csak jól körül kell nézni.Monitor meg nah az mehet használtba.Aztán majd az ilyeneket mint az SSD szépen be kell szerezni Nevet

vááááh imádom ezt a videót Nevet régi szép idők Nevet
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=VffzX1rJHtM" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=VffzX1rJHtM</a>
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 14, 19:47:52 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #3475 Dátum: 15 aug 14, 19:53:29 »

Na, egy órán belül a Deákon leszek
#thuglife
És még Syzy-t sem hívtad, hogy menjetek együtt inni? Vagy mást? Milyen gonci vagy. T_T
Naplózva


CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #3476 Dátum: 15 aug 14, 19:56:09 »

Ami a vasba megy az sztem minden újonnan lesz, azon nem kívántam spórolni, főleg csak képernyőn igazából.
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #3477 Dátum: 15 aug 14, 20:06:24 »

Egész olcsó egy FUll HD monitor használtban meg főleg.
Én ezt nemrég vettem http://www.arukereso.hu/monitor-c3126/lg/22m45hq-b-p218739510/# szépek a színei nekem nagyon bejött.

És még Syzy-t sem hívtad, hogy menjetek együtt inni? Vagy mást? Milyen gonci vagy. T_T
Engem sem hívott pedig elvileg ő tanítana meg palvinbarbikat fölszedni Szomorú

Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #3478 Dátum: 15 aug 14, 20:21:13 »

Zachary quintoval hogy akarsz csajozni? Hots meg heart of the swarm jobb korokben. Na irany a deak ter!
Naplózva
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #3479 Dátum: 15 aug 14, 20:22:30 »

És ők ilyenkor mit csinákolnak a Deákon? Kurváznak?
Naplózva


Cletus Kasady
Oldalak: 1 ... 230 231 [232] 233 234 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!