24 máj 21, 06:41:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 221 222 [223] 224 225 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 933488 alkalommal)
0 Felhasználó és 28 vendég van a témában
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #3330 Dátum: 15 aug 12, 14:18:43 »

Meguntam a játékot, mert már számomra is unalmas. Gondolom más mindenki sejtette, de bevallom, én vagyok CapacRaimi is.

CapacRaimi és gman egyaránt STM reinkarnációi, aki igazából hogojo.
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 12, 14:21:01 írta gman » Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #3331 Dátum: 15 aug 12, 14:26:08 »

https://www.youtube.com/watch?t=38&v=JMm-9na9p50

"What can I see: is this Europe? If this is Europe, we going back to Syria!"

Ez már kezd nagyon pofátlan lenni.

https://www.facebook.com/233061506898700/videos/vb.233061506898700/454437251427790/?type=2&theater

Spanyolországban meg már verik a fehéreket (2:20). Érdekes, a rendőrségnek ilyenkor nem megy az oszlatás, bezzeg ha bevándorlóellenes gonosz nácik tüntetnének.
Naplózva

Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #3332 Dátum: 15 aug 12, 16:23:05 »

Gondolom jogellenes őket oszlatni  Hümm-hümm Miért nem mennek haza? Itt se jobb.....  Hümm-hümm Gondolkozik
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #3333 Dátum: 15 aug 12, 16:42:33 »

Igazából gman te csak az én kreálmányom vagy akit visszaküldtem a múltba.Szégyen hogy erre emlékeztetnem kell téged.
Kérlek nyisd meg a konzolod és pötyögd be a AEZAKMI kódot.

EZMI???? XDDDDDD ennél már tényleg nincs lejjebb Nevet http://comment.blog.hu/2015/08/12/pumped_gabot_leszerzodtette_a_tv2
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 12, 17:47:40 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #3334 Dátum: 15 aug 12, 18:35:23 »

Magyarországon, akinek 20 alatt van az iq-ja s csinál valami baromságot sztár. ikszdé

épp ezért nem nézek már tv-t inkább akkor indavideón valami animét kacsint
Naplózva
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #3335 Dátum: 15 aug 12, 18:46:24 »

Meguntam a játékot, mert már számomra is unalmas. Gondolom más mindenki sejtette, de bevallom, én vagyok CapacRaimi is.

CapacRaimi és gman egyaránt STM reinkarnációi, aki igazából hogojo.

Szóval, attól hogy levadászlak, még Raimi itt marad?

Francba...

Egyéb.: Mi a franc értelme van matek konzultációra elmenni, ha kb. ugyanazt tanuljuk (ha már basztak szelektálni és kimásolták a tart.jegyzéket egy olyan könyvből amit jövőre is használunk) a tanárnál, amit azon az 1 óra konzultáción!? Ettől most én át fogok menni, hogy látja a képem a vizsgáztató, vagy mi?
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 12, 18:48:33 írta Destroid » Naplózva


Cletus Kasady
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #3336 Dátum: 15 aug 12, 18:55:56 »

Csak hogy szívassanak, és ettől gondolom azt hiszik jobban fog menni. Így tényleg semmi értelme.
Naplózva
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #3337 Dátum: 15 aug 12, 19:00:09 »

De, vicc hogy az előző matek tanárt kirúgták, és most kb. egy vér friss tanár pótvizsgáztat, akit most vettek fel a nyáron... Én egyszer biztos az égbe repítem ezt a sulit, ha már biztos a vég... smirksweat
Naplózva


Cletus Kasady
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #3338 Dátum: 15 aug 12, 19:18:35 »

Hm... nekem egyszer volt egy matektanárom, akiről nem mondták volna meg a folyosón, hogy ő tanár ikszdé elég fiatal volt és kellett egy év mire összerázódtunk. Az első év borzalmas volt, a másodk már jobb Nevet aztán elment mert migrénje volt ikszdé
Naplózva
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #3339 Dátum: 15 aug 12, 19:24:53 »

Ennek itt valahol év előtt kellett volna elmennie. Valamilyen betegségben...

Khm... na, de embergyűlölet off. Most van egy "tanár", aki sose tanított matekot. Látható, hogy a legtöbb diák egyest ír (80% kb). Ez elsőre még elmegy, másodjára már annyira nem, aztán sorra panaszkodik mindenki, hogy nem értenek semmit. Olyannyira, hogy összehívtunk egy rendkívüli szülőit amin elmondtuk volna az igazgató, ofő és a szaktanár jelenlétében, hogy mi a gond, míg a szülők bent vannak, de ez a g!ci iskola hogy oldja meg? Kizártak minket, diákokat és az egész tanári kart összehívták hogy beégessenek. Ja, persze ez a nyomorult ugyanúgy tanított tovább ("tanított"), bukott mindenki sorra és a tan.felügyelők egyszer jöttek látogatni, aztán mivel fosott hogy elront valamit, egész órán definíciókat másoltunk.

Értékelése: Tökéletes

Hát általános iskola 8. osztályában elvárható egy kölyöktől, hogy tud írni és olvasni. Elegem van ebből a lepratelepből. Kb. 4 milliárd Ft-ból építettek nekünk egy sportcsarnokot amit a vizsgakipakolásoknak is szántak, és a megnyitó óta szigorúan tilos mindenkinek belépnie, holott semmi nincs ott, de tesitermünk azóta sincs normális, meg öltöző se. 2x8 négyzetméteres 25 gyerekre (bár lehet sokat mondtam).

. . .

A megnyitókon minden odajelentkezőnek mondjuk már a bejáratnál, hogy: "Ne tedd tönkre az életed, nem éri meg!" - és Walking Dead stílusba kúszunk eléjük. Mindent megteszünk, hogy beégjen a suli, mert egyszerűen szánalom ami itt megy.
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 12, 19:29:45 írta Destroid » Naplózva


Cletus Kasady
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #3340 Dátum: 15 aug 12, 19:45:54 »

Minden matekórán rajzoltam, miközben az osztálytársaim a tanárral veszekedtek, mert egy pöcs volt mind. A könyvet sosem nyitottam ki otthon, legfeljebb dolgozat előtt egy fél órára. Minden évben ötös voltam, és ötös volt az érettségim is.

Könnyű a tanárra fogni, de egyetemen még ennyit se fognak elméletből tanítani a megkövetelt anyagmennyiséghez képest, de elvárják, hogy leülj és megértsd. Ez a könnyen elérhető könyvtárak és az internet korában nem is olyan nehéz. Talán neked is így kéne felfogni a dolgot, és nem azon vergődni, hogy 5 éve nem tanít neked egy tanár se semmit.
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 12, 19:47:32 írta Saphira » Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #3341 Dátum: 15 aug 12, 19:50:01 »

Én egyszer azért kaptam egy órán 2 karót mert nem számoltam azzal hogy a tanár 2 krétát is elhasznál.Sweet Piar years.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #3342 Dátum: 15 aug 12, 19:50:28 »

Szarok a matekra. Azon részéből, amiknek veszem is hasznát az életben, 5-ös dolgozatokat írtam, úgy hogy nem is figyeltem. A többi körülbelül szemét... szemét minden, amit később matekból tanulsz. Én nem fogok egyetemre járni, van másnak ideje rá helyettem. Az pedig a tanár hibája, hogy annyi alapot képtelen megtanítani, ami elég ahhoz, hogy otthon arra építs. Főleg úgy, hogy kb. 80 diákból 60 bukott. Biztos az én qrva anyámmal van a baj, nem a tanárral, amikor évi átlag 1 helyett 60 gyerkőc kap karót, minden 2th dolgozat elveszik, 1,8-ra egyest, 3,2-re már négyest ad, a próba érettségiken 10 pontnyi elszámolásai vannak, aztán épp ezért ki se adja senkinek másodjára, tárgyalni meg nem is akar.

Az én lelkiismeretem tiszta. Ez meg egy impotens gyökér, meg az is marad.
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 12, 19:52:03 írta Destroid » Naplózva


Cletus Kasady
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #3343 Dátum: 15 aug 12, 19:59:24 »

Nem veled van a baj, ilyet nem mondtam. Elhiszem, hogy szar a tanár, ezer nyomorékkal találkoztam már, akinek soha nem lett volna szabad a lábát be sem tenni a tanárképzőre. Sajnos manapság oda mennek azok, akik máshová nem kerülnek be, a szelektálás nagyon gyenge, így tele van fogyatékossal. Gyakorló iskolába jártam, évente több tucat 'kistanár' megfordult nálunk töriből, angolból, matekból. A matekon kívül bármelyiket lealáztam volna a saját tantárgyából, mert annyira nem vették komolyan a tanulmányaikat, hogy még az elméleti tudásuk sem volt meg. Matekból meg szimplán gyökér volt mind, akik nem tudtak magyarázni. Az oktatásunk elsődleges problémája az a sok hülye, akiket kiokád magából a tanárképző.

Gimiben én is a tanár meg az iskola miatt dühöngtem, ha nem értettem meg valamit, de egyetemen le kellett vedleni ezt a szokást. Egyrészt nincs annyi óránk, hogy mindent elmondjanak, másrészt néhány tantárgyból volt olyan tanárunk, akik robotként, szünet nélkül végigbeszéltek 2 órát, te meg a második percnél elaludtál. Egyszerűen itt a tanulás és az iskola nem fejeződött be délután vagy este, mikor hazaértem, hanem csak akkor kezdődött. Akkor kellett leülni és magamnak megérteni és megtanulni mindent, mert ilyen anyagmennyiségnél ez máshogy nem megy.

Szóval szard le a tanárt, mert felesleges mérgelődni rajta. Csinálj gyakorló feladatot, haladj saját tempóban, ne mérgelődj, ne bukj meg, és juss el az érettségiig, mert azon, ha tudsz olvasni és összeadni, már nem hasalhatsz el.
Naplózva

Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #3344 Dátum: 15 aug 12, 20:04:36 »

Véleményem szerit- és most kövezzetek meg, de az érettségi az kb a vicc kategória. Ahogy Saphira mondja, ha tudsz olvasni kb átmész. Én is ráparáztam, aztán rájöttem, hogy nem volt nehezebb mint egy témazáró. Aztán elmentem egyetemre és rájöttem, hogy az első zh nehezebb volt mint az egész egyben. És szerintem ez ami igazán vicc kategória, túl könyű a középoktatás és túl nagy a szakadék a kettő között. Mosolyog

Amúgy ha az osztály 80%-a bukik ott már nem a diákkal van a probléma... Sokkal inkább a tanárral. NÁlunk is volt ilyen, bár bukás nem csak két sorozat rossz dolgozat.... nálunk segített a szülői, beszéltek a tanárral aztán jó lett minden. Mosolyog

Naplózva
Oldalak: 1 ... 221 222 [223] 224 225 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!