24 máj 17, 20:08:33 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 220 221 [222] 223 224 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 930655 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #3315 Dátum: 15 aug 12, 10:39:08 »

Én dohányok, de így se értem. Gondolom nem "sima" cigi volt, hanem a zöldebb változat. ikszdé
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #3316 Dátum: 15 aug 12, 10:52:23 »

Elég egyértelmű szerintem, hogy mire gondolt.  Nevet
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #3317 Dátum: 15 aug 12, 10:53:15 »

Jaj Szabi2, hogy te milyen naiv vagy, de édes. ikszdé

zöldebb változat. ikszdé
Áfonyás? ikszdé

Szerintem is egyértelmű, meglepő, hogy valakinek nem. Nevet
Naplózva


Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #3318 Dátum: 15 aug 12, 10:55:58 »

Minaginak tele lett a profilja színes, bekarikázott Halálrúnákkal. Szomorú
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #3319 Dátum: 15 aug 12, 10:57:25 »

Béke és szeretet, kedves Aes! Nevet Végre valaki színes ezen a fórumon. Nevet
Naplózva


Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #3320 Dátum: 15 aug 12, 10:58:38 »

Színes? Na de Mini ne itt Coming Out-olj. ikszdé Amúgy most már végre hivatalosan is elismert hippi lettél. :3 Hehe

Amúgy az valahogy tényleg egyértelmű volt, hogy milyen "cigire" gondolt.  Nevet
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #3321 Dátum: 15 aug 12, 11:01:22 »

Nem vagyok hippi, és nem ismerem el, csak itt... annyian mondják már, más nem jutott eszembe, de azt a zöld karikát, már úgy untam, hogy csak na.
Naplózva


Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #3322 Dátum: 15 aug 12, 11:01:54 »

Annyira nem is volt hülye döntés, hogy a halál rúnáját választották a béke jeléül. Ezzel kifejezték, hogy békét csak a halál hoz, amíg élet van a földön, mindig lesz háború. Bár nem értem, akkor miért tüntettek a világbékéért, a háború ellen és az élet mellett, hiszen ez paradoxonhoz vezet. Lehet túlságosan szétfüvezték az agyukat... ha erre rájöttek, pont nekik kellett volna a halál angyalaivá válniuk, és a béke jelében kiirtani a földet. Gusztustalan és tudatlan lények a hippik.
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 12, 11:02:50 írta Saphira » Naplózva

Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #3323 Dátum: 15 aug 12, 11:06:47 »

Ennyi erővel bármire ráhúzhatsz ilyen igéket, hogy gusztustalan és tudatlan. Pl az orvosokra is, hogy csak egy alanyt látnak az ember helyett, mint pácienst. Ami tényleg undorító. Meg ahogy kikéri az ember magának a rangját, pl polgármester úr, doktor úr. Hányinger keltő.
Naplózva



Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #3324 Dátum: 15 aug 12, 11:12:26 »

A vicces az, hogy eredetileg a halálrúna nem is számított gonosz jelképnek. A régi északiak még normálisan viszonyultak a halálhoz. Ez a "sötét" jelentéstartam inkább az újpogány okkultizmusban jelent meg. De a hippiknek nyilván fingjuk sem volt erről. Ezt ékesen bizonyítja, hogy az Indiába belebuzult frakciójuk a horogkeresztet is használta. Csak aztán erről végül csak leszoktak. ikszdé
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #3325 Dátum: 15 aug 12, 11:17:55 »

Orvosnak lenni egy hivatás. Az orvos célja a beteg megmentése. Az orvos így számtalan embert takar, akik mind különbözőek, de végső céljuk az élet óvása. Ezért van köztük pénzéhes, van szorgos, van lelkiismeretes, van mohó, van jobboldali, van baloldali, van békemániás, van filozófus alkat, van maximalista, van optimista és pesszimista. A foglalkozás nem határozza meg a világról alkotott képedet, és a foglalkozást űzők a különböző korokban is teljesen mások voltak. A görögök például a holisztikus gyógyításban hittek, és együtt gyógyították a lelket a testtel. A középkori orvosok mellékterméknek tekintették a testet, amivel nem kell foglalkozni, és csak a lélek számított. Az újkorban teret hódított a materializmus, elvetették a vallást, és ezzel a lélek koncepcióját, hiszen azt hitték, a tudomány egyszer magyarázatot ad mindenre, sőt legyőzi a halált is.
Medikalizáltak minden betegséget, és a halált a betegségek halmazának látták, úgy gondolva, ha meggyógyítanak minden betegséget, majd nem halunk meg. Manapság kezdünk kiábrándulni a materializmusból, rájöttünk, hogy a tudomány nem volt képes válaszokat adni, és mindeddig semmi másra nem volt jó, csak nyers információk halomba hordására, amikből mégsem áll össze az Egész, az élet miértje. Így a mai orvoslás szép lassan elkezdett megint holisztikussá válni, mert a lélek újra egyre nagyobb szerepet kap a gyógyításban.
Szóval pontosítanod kéne, hogy melyik orvoscsoport gusztustalan és undorító szerinted.

A hippilét meg nem egy foglalkozás, hanem egy adott kor adott életstílusa. Könnyű őket osztályozni, hiszen ők maguk skatyulázták be magukat a stílusukkal, az elveikkel és a vallásukkal.
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 12, 11:18:40 írta Saphira » Naplózva

Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #3326 Dátum: 15 aug 12, 11:54:09 »

Az akartam mondani, hogy gusztustalanná és tudatlanná inkább az ember viselkedése teszi. Pontosabban fogalmazva arról lehet leolvasni. Ezért hülyeség egy egész csoportot ilyen jelzőkkel megbélyegezni.
Az én nagyapám és nagyanyám is orvos volt. Megyei szinten kórházigazgató. De soha nem beszélt egyikük se fennhangon, csak mert magasabban volt a társadalmi elhelyezkedésük, mint pl a szomszédé, aki kukás volt. Ez nem becsülendő, hanem egyszerűen természetes.
Aki kikéri magának a rangját és az ahhoz járó "tiszteletet", vagy mit, ami arra lyukad ki mindig, hogy 'hogy beszélsz te velem én itt valaki vagyok' egyszerűen undorító. Igazából minden csak látszat. Ez egy szellemi betegség, ez az igazi tudatlanság.
Te alkottál egy elméletet, ami igencsak instabil lábakon áll, mert vélemény teszi ki a nagyobb részét s így ítélkeztél. Ezért mondtam, hogy ennyi erővel bárkire ráhúzhatsz ilyen igéket.
Naplózva



Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #3327 Dátum: 15 aug 12, 12:01:17 »

Idézet
Az akartam mondani, hogy gusztustalanná és tudatlanná inkább az ember viselkedése teszi. Pontosabban fogalmazva arról lehet leolvasni. Ezért hülyeség egy egész csoportot ilyen jelzőkkel megbélyegezni.

Elég meredek dolog még mindig ezt állítani az ISIS korában.

Idézet
Megyei szinten kórházigazgató. De soha nem beszélt egyikük se fennhangon, csak mert magasabban volt a társadalmi elhelyezkedésük, mint pl a szomszédé, aki kukás volt.

Miért lenne magasabb a társadalmi elhelyezkedése?

Idézet
Te alkottál egy elméletet, ami igencsak instabil lábakon áll, mert vélemény teszi ki a nagyobb részét s így ítélkeztél.

A korábbi hozzászólásaidból én meg azt hittem, szerinted az összes munkatársad hülye, az emberiség tudatlan, és amúgy is bassza meg a következő generáció, mert egytől egyig hülyék.
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 12, 12:01:58 írta Saphira » Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #3328 Dátum: 15 aug 12, 12:06:28 »

Sok finomságot ettem a héten, pl. babos hambit, babos pizzát, meg babgulyást, de azért jobb itthon, mert a bablevesemnek párja nincs. Nyelvesít
Jah, reméltem, hogy a masszőrök kinyomnak belőlem pár pukit. Ez lett volna a bosszú, amiért nem kerültem a vörös, szemüveges csajhoz, de sajna nem sikerült.
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 12, 12:16:54 írta gman » Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #3329 Dátum: 15 aug 12, 13:51:51 »

Kitől kell engedélyt kérni hogy a Pentagonban lan partizzak?
Nem lennénk sokan,5 haverom meg én.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Oldalak: 1 ... 220 221 [222] 223 224 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!