24 máj 17, 18:08:27 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 216 217 [218] 219 220 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 930619 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #3255 Dátum: 15 aug 10, 11:33:03 »

Jó, de téged hűsít a spirituális megvilágosodás szele, minket meg az egónk fűt folyamatosan Nevet

Nagyszüleim vályogházában volt a legjobb idő, régen még házakat is jobban tudtak építeni!!4!!!
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #3256 Dátum: 15 aug 10, 11:41:07 »

Puhányok és prolik vagytok. Panelban lakom, klímám nincs is, kurva meleg van, és mégis mindig normálisan fel vagyok öltözve, napközben rendes ruhába, este pizsamába. És tudok aludni. Nem mondom, hogy nincs melegem, mert kurva meleg van, de azért ki lehet bírni. xD
Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #3257 Dátum: 15 aug 10, 11:42:06 »

Nálam konkrétan volt olyan pár hete, hogy nagy meleg takaróval aludtam, miközben más meg haldoklott a melegtől. ikszdé Most is ahogy lent voltam Veszprémben, barátosném szenvedett, klíma meg minden én meg néztem, hogy 34 fok van és meggyullad...Lehet az én készülékemben van a hiba. Nyári gyerek vagyok, kemény mint a kádszéle hö! Bár egyik nap muszáj volt nyitott ablaknál aludnom, nem kaptam levegőt. Aztán kiderült, hogy megfáztam. Bár hozzáteszem nekem alapjáraton egész hűvös a szobám, szóval jól jártam.

Miniii, kíváncsi leszek arra a "valamire", de ha gonosz lennék lenne egy sejtésem, hogy mi lesz ennek a látható része. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 10, 11:43:51 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #3258 Dátum: 15 aug 10, 11:50:16 »

12 éves kor felett hogy lehet pizsamát viselni férfiként?  ikszdé
Naplózva

Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #3259 Dátum: 15 aug 10, 11:51:22 »

Minden második ismerősömmel akivel találkozom, első mondatai között van, hogy "de kurva meleg van basszus" és a szinonimái. Konkrétan már ellenszenvet vált ki belőlem, hogy haggyámáhülyeségeiddelbazmeg, mit siránkozol, mehetsz strandolni meg semmi dolgod nincsen egész nap én meg ingbe szopok 12-14 órán keresztül. Nyilván nem ezen van a hangsúly, csak már irtózatos, hogy mindenki megvan halva a melegtől és széttompul az elméjük is. Amúgy is, ez nem beszélgetés, mindenki tudja, hogy meleg van. Uncsi
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 10, 11:51:56 írta Stance » Naplózva



Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #3260 Dátum: 15 aug 10, 12:08:38 »

Pedig ez még mindig sokkal értelmesebb téma, mint Masashi basztatásai és visszabasztatásai. ikszdé Mondjuk annál minden értelmesebb.

Szerencsére nekem melóban nincs meleg, ez valami istencsodája lehet, pedig klíma sincs. Egyébként nem szeretem a légkondit, mert betegségeket terjeszt, és elszáll tőle a villanyszámla. ikszdé
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #3261 Dátum: 15 aug 10, 13:10:02 »

Nekem is van pizsamám, de az azért mert voltam kórházban, azért nem árt ha az embernek van pizsije Nevet
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #3262 Dátum: 15 aug 10, 13:29:22 »

Coelho, ugye te nem Márk vagy? ikszdé
Naplózva


Cletus Kasady
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #3263 Dátum: 15 aug 10, 13:33:50 »

Ki az a Márk?

12 éves kor felett hogy lehet pizsamát viselni férfiként?  ikszdé

Azt kifelejtettem, hogy 12 éves kor felett ÉS 60 éves kor alatt. Nevet
Naplózva

Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #3264 Dátum: 15 aug 10, 13:40:03 »

Télen képes vagyok pulóverben mackóban aludni ikszdé
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Nimbo
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13



« Válasz #3265 Dátum: 15 aug 10, 13:48:43 »

mindenki megvan halva a melegtől és széttompul az elméjük is.
Igen, mindenki sajnál téged, és a többi millió embert, akik ebben a melegben dolgoznak, teszem azt én, olyan helyen ahol nicns légkondi stb. Mindenkinek kicsit szarabb, de mikor a meleg miatt "sír" az ember az azért van, mert nem normális a 40fokos meleg és igen, nem lehet normálisan csinálni semmit.

Én pl. utálom ezt a meleget, nagyon, de én téli gyermek vagyok, 25 fok számomra tökéletes, akkor tudok napközben pörögni, dolgozni és éjszaka is. Sajnos, és én ilyen vagyok, ebben a melegben hiába tudom, hogy sok dolgom van, meg dolgozom, attól még csak dögleni akarok és ez pl zavar, mert utálom. Néha jól esik, de főleg mikor rengeteg tenni valóm van, nem igen vagyok oda, hogy nem tudok koncentrálni.
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 10, 13:54:28 írta Nimbo » Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #3266 Dátum: 15 aug 10, 13:52:13 »

http://magyarnyelvtanfolyam.blogspot.hu/
Elkezdtem ezt olvasgatni poénból. Kegyetlen. Ezt nem lehet kb. megtanulni csak beleszületni. Nevet
Az angolban értem, hogy mi miért van, itt meg rengeteg mindent csak használok. Mondjuk lehet, hogy az angolok sem tudják, hogy mit miért jó úgy ahogy van.

Mindenesetre, amikor ragozós táblázatokat néztem mély együttérzés fogott el a külföldiek iránt, akik magyart tanulnak. Nevet
Naplózva
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #3267 Dátum: 15 aug 10, 13:57:25 »

Télen képes vagyok pulóverben mackóban aludni ikszdé

Én télen is bugyi-atléta kombót tolok. Az más, hogy a 4 nagypárna, 3 kispárna és 3 takaró kíséretében. Nyáron is...

Am jók ezek az öregek. Minden pasit beköpnek, akik a segged nézik. Spasibo mama.
Naplózva


Cletus Kasady
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #3268 Dátum: 15 aug 10, 14:00:20 »

Strandon vagy? Tuti csak azért köpik be őket, mert így nem buknak le hogy ők is a seggeket kukkolják. Nevet
Naplózva


Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #3269 Dátum: 15 aug 10, 14:02:24 »

Igen, mindenki sajnál téged, és a többi millió embert, akik ebben a melegben dolgoznak, teszem azt én, olyan helyen ahol nicns légkondi stb. Mindenkinek kicsit szarabb, de mikor a meleg miatt "sír" az ember az azért van, mert nem normális a 40fokos meleg és igen, nem lehet normálisan csinálni semmit.

Én pl. utálom ezt a meleget, nagyon, de én téli gyermek vagyok, 25 fok számomra tökéletes, akkor tudok napközben pörögni, dolgozni és éjszaka is. Sajnos, és én ilyen vagyok, ebben a melegben hiába tudom, hogy sok dolgom van, meg dolgozom, attól még csak dögleni akarok és ez pl zavar, mert utálom. Néha jól esik, de főleg mikor rengeteg tenni valóm van, nem igen vagyok oda, hogy nem tudok koncentrálni.

Látom a meleg nagyon megterhelővé tette a szövegértésed is.
Én pont ezt a hozzászólást utálom, hogy "nem lehet normálisan csinálni semmit". Az ilyen emberek, akik folyton ezt szajkózzák, ha nem épp meleg van, találnak más kifogást, hogy miért szar az életük. Dióhéjban ennyi.
Naplózva



Oldalak: 1 ... 216 217 [218] 219 220 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!