24 máj 17, 17:00:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 208 209 [210] 211 212 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 930596 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #3135 Dátum: 15 aug 09, 17:41:54 »

Láttatok már 360 fokos videót? Tessék, elég durva. Nevet

https://www.youtube.com/watch?v=THGktshd-mg

Öcsi szerint pár héttel ezelőtt már ráakadt ilyenre, én még nem eddig.

Stance bácsi, én viszont nem folytatom ezt a témát, mert momentán nincs kedvem érvelgetni, így nem az igazi. Pojén Ráadásul teljesen más ismeretekkel és tapasztalatokkal rendelkezünk.

Kage meg belekezdett egy kommentbe, de nem küldte el. Vajon mit írhatott... :/
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 09, 17:44:23 írta Destroid » Naplózva


Cletus Kasady
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #3136 Dátum: 15 aug 09, 17:45:22 »

Kaze de mindegy.

Ha elküldeném minden kommentet amibe bele kezdek már 6000 hsz felett lennék.
Naplózva


 
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #3137 Dátum: 15 aug 09, 17:46:37 »

Idézet
Kazekage sama

Nincs vita. CapacRaimiból is a Raimit szedtem ki. Ez olyan lázadás nálam vagy nem is tudom.
Naplózva


Cletus Kasady
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #3138 Dátum: 15 aug 09, 17:57:34 »

Idézet
Én is kitalálok valami hülyeséget, szentté teszem, hogy ez az igazság majd ha megkérdőjelezed én is benyögök ilyet, hogy túl hülye vagy hozzá, hogy megértsd, meg hogy nem érdekel mit mondasz. Ezáltal végre én is szuperintelligens lehetek.

Még szerencse, hogy ilyet te sosem csinálnál.

Naplózva

Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #3139 Dátum: 15 aug 09, 18:02:57 »

Idézet
Én is kitalálok valami hülyeséget

Ha már így ki lett emelve azért megjegyzem, hogy: Annyira viccesnek találom, hogy pl. földönkívüli témákban azok okoskodnak, akik soha nem találkoztak egyel sem és bele se gondolnak (vagy félnek belegondolni abba), hogy csak azért, mert ő nem volt részese ilyennek/ilyeneknek, attól még más tökéletesen érintett lehet.

Szóval kitalációnak nevezed azt, ami nem veled történik... Ez így nagyon cuki. Mennyi mindent nevezhetnék ilyen "logikát" követve én is kitalációnak.
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 09, 18:03:47 írta Destroid » Naplózva


Cletus Kasady
Dread
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30



« Válasz #3140 Dátum: 15 aug 09, 18:18:04 »

Pont az olyanok miatt mint te, előítéletesek az emberek a földönkívüli témában. Sokan hisznek abban, hogy a földön kívül van élet - köztük én is -, ami egyáltalán nem biztos, hogy fejlettebb mint mi magunk.
Nektek azonban nem elég, hogy hisztek, nektek az kell, hogy kitaláljatok sztorikat, és terjesszétek a hülyeségeiteket.

(Már előre tudom a választ, hogy én hülye vagyok, mert még sosem keresett fel egy idegen sem, és nem tudom, hogy miről beszélek. Azonban legbelül te is pontosan tudod, hogy az egész történeted kitalált, és ez elég vicces dolog.)
Naplózva

A bábok nem tudják, hogy bábok.
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #3141 Dátum: 15 aug 09, 18:21:05 »

Nincs kitalált történetem, az én lelkiismeretem tökéletesen tiszta. Itt úgy adom magam elő, ahogy akarom, egy olyan találkozásomról se írtam itt, mert semmi közötök hozzá. Tehát... hoppá, tulajdonképpen van fogalmad egyáltalán arról, mire mondod, hogy kitalált, mikor egy konkrét személyes találkozásomról se tudsz, és nyilván nem is azért írok úgy, ahogy? Ja, nincs. Ettől a megtörtént dolgok megtörténtek maradnak.
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 09, 18:24:42 írta Destroid » Naplózva


Cletus Kasady
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #3142 Dátum: 15 aug 09, 18:23:06 »

Az egész ufó mizéria a hidegháború szüleménye amikor az amcsik annyira rettegtek a komcsiktól hogy valami másra kellett kivetíteni a félelmeiket.A kommunista ufókra.
Amúgy meg ő tényleg dugott a szürkékkel.Radzsib látta és Radzsib sosem hazudik.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #3143 Dátum: 15 aug 09, 18:24:40 »

Hanyagoljuk már ezt a témát... egyébként van ismerősöm, aki pár éve találkozott valami idegenszerű lénnyel (talán szürkével, olyasmi kinézete volt a leírása szerint), csak ő nem beszél róla folyton, mert majd' összef*sta magát tőle  Gondolkozik Láttuk utána, hogy eléggé be volt parázva és nem is ivott előtte semmi alkoholt, meg alapból nem drogozik soha
Naplózva

Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #3144 Dátum: 15 aug 09, 18:25:49 »

Pedig abszolút nem ijesztőek.
Naplózva


Cletus Kasady
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #3145 Dátum: 15 aug 09, 18:28:02 »

Csak b.szott rondák és nem szívesen találkozik össze az ember a sötét erdőben egy 120 centi magas, szürkés bőrű, nagy szemű és nagy fejű Csernobil-szökevénnyel  Nevet
Naplózva

Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #3146 Dátum: 15 aug 09, 18:28:09 »

Soha nem okoskodtam földönkívüli témában, csak cinkeltelek, hogy élienekkel kúrsz, amibe nem volt semmiféle komolyság. Engem ez a téma nem érdekel és soha nem is fejtettem ki álláspontot, nem is ítélkeztem evvel kapcsolatban. A kitaláció abból indult ki, hogy benyögöd, te információ szinten érted a létezést, én meg nem, mert nincsenek ismeretségeim.

Am ha itt tartunk, én lehetetlennek tartom, hogy más civilizációkkal kapcsolatot teremtsünk. Ha mondjuk 1-2 fényévre is van a legközelebbi fejlett civilizáció, nem találkozhatunk velük, mert túl nagy a távolság és az egyik faj kipusztul, mire értelmet nyer és oda jusson, hogy elinduljon az űrben. Abban viszont biztos vagyok, hogy még ezermillió létforma van rajtunk kívül a világegyetemben.
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 09, 18:29:46 írta Stance » Naplózva



Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #3147 Dátum: 15 aug 09, 18:31:43 »

Csak b.szott rondák és nem szívesen találkozik össze az ember a sötét erdőben egy 120 centi magas, szürkés bőrű, nagy szemű és nagy fejű Csernobil-szökevénnyel  Nevet

Ó, de gonosz vagy... Nevet Pedig barátságosak a Maguk módján. Mondjuk akkor nem, ha le akarod ütni egy szeneslapáttal. Gondolkozik De, szerintem az, aki nem elrohant, az nem épp ölelésre tárt karokkal közeledett Feléjük. Rajtuk kívül más idegen fajt nem is igen ismerek közelebbről.
Naplózva


Cletus Kasady
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #3148 Dátum: 15 aug 09, 18:34:04 »

Am ha itt tartunk, én lehetetlennek tartom, hogy más civilizációkkal kapcsolatot teremtsünk. Ha mondjuk 1-2 fényévre is van a legközelebbi fejlett civilizáció, nem találkozhatunk velük, mert túl nagy a távolság és az egyik faj kipusztul, mire értelmet nyer és oda jusson, hogy elinduljon az űrben. Abban viszont biztos vagyok, hogy még ezermillió létforma van rajtunk kívül a világegyetemben.

Megoldhatják valamilyen ismeretlen technológiával (ez olyan, mintha a bennszülöttek azt mondanák, hogy nem lehet eljutni a holdra, mert lehetetlen akkora csónakot építeni Nevet). Bár olyan elméletet is hallottam már, hogy a földönkívüliek valójában a dinók mutálódott leszármazottai, akik a Föld belsejében élnek és világuralomra akarnak törni  smirksweat
Naplózva

Dread
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30



« Válasz #3149 Dátum: 15 aug 09, 18:34:54 »

Nincs kitalált történetem, az én lelkiismeretem tökéletesen tiszta. Itt úgy adom magam elő, ahogy akarom, egy olyan találkozásomról se írtam itt, mert semmi közötök hozzá. Tehát... hoppá, tulajdonképpen van fogalmad egyáltalán arról, mire mondod, hogy kitalált, mikor egy konkrét személyes találkozásomról se tudsz, és nyilván nem is azért írok úgy, ahogy? Ja, nincs. Ettől a megtörtént dolgok megtörténtek maradnak.

Én meggyőzhető vagyok, írd csak le nyugodtan. Az, hogy nincs mit az már más kérdés.
Naplózva

A bábok nem tudják, hogy bábok.
Oldalak: 1 ... 208 209 [210] 211 212 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!