24 máj 17, 18:56:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 207 208 [209] 210 211 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 930632 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #3120 Dátum: 15 aug 09, 16:21:10 »

Általánosíts és nevess csak, ám ez nem szekta. Mi nem emberekkel tartjuk a kapcsolatot. El kell érni egy bizonyos szintet és tudni kell azt is, hogy a lelkek bizonyos terv/cél alapján születnek le. Nem véletlenül jutottunk mi oda, ahol most vagyunk. A szuper-intelligenciák pedig közösségekhez szólnak, olyanokhoz, akik kiléptek abból a negatív burokból, amibe a társadalom van.

Ti, külső szemlélők pedig elbagaterizáljátok ezt, de hát ezért vagytok. Nevet "Sajnos", ettől még mi ugyanúgy tovább dolgozunk együtt és fejlődünk, tanulunk.

És mielőtt valaki beszólna: Igen, ugyanúgy kefélni fognak.
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 09, 16:21:50 írta Destroid » Naplózva


Cletus Kasady
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #3121 Dátum: 15 aug 09, 16:22:50 »



Coleho érzései egy képben megfogalmazva  >.<#
Naplózva

Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #3122 Dátum: 15 aug 09, 16:25:08 »

Annak ellenére, hogy megfogadtam, nem fogok energia italt inni, se cigizni, se piálni, megszegtem a szavam... hetente legalább egyszer energia italt iszom. És kínosnak érzem... Hmm? Csak a nyáron körülbelül 15 dobozzal ittam. Remélem, hogy leszokok erről a hülyeségről.
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 09, 16:26:03 írta Destroid » Naplózva


Cletus Kasady
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #3123 Dátum: 15 aug 09, 16:28:14 »

El kell érni egy bizonyos szintet és tudni kell azt is, hogy a lelkek bizonyos terv/cél alapján születnek le. Nem véletlenül jutottunk mi oda, ahol most vagyunk.

Sokkal jobban szeretnék egy olyan világot ahol nem tervek/célok, hanem valószínűségek vannak, illetve közömbös az egész univerzum.

Igen, ez jól hangzik.
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #3124 Dátum: 15 aug 09, 16:29:44 »

Annak ellenére, hogy megfogadtam, nem fogok energia italt inni, se cigizni, se piálni, megszegtem a szavam... hetente legalább egyszer energia italt iszom. És kínosnak érzem... Hmm? Csak a nyáron körülbelül 15 dobozzal ittam. Remélem, hogy leszokok erről a hülyeségről.

Egy időben napi szinten annyit ittam, hogy sokszor magától vérezni kezdett az orrom. Rájöttem, hogy hülyeség ilyen löttyöket inni, azóta kb. évente ha iszom 3-4-et (legfeljebb).
Naplózva

Dread
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30



« Válasz #3125 Dátum: 15 aug 09, 16:38:52 »

Annak ellenére, hogy megfogadtam, nem fogok energia italt inni, se cigizni, se piálni, megszegtem a szavam... hetente legalább egyszer energia italt iszom. És kínosnak érzem... Hmm? Csak a nyáron körülbelül 15 dobozzal ittam. Remélem, hogy leszokok erről a hülyeségről.

Elég elszomorító, hogy a "szuper-intelligenciák" olyan embereket választanak ki a tömegből, akik még a saját fogadalmaikat sem tudják betartani. : (((

Választanának inkább engem. Én megfogadtam, hogy nem fürdök többet, és nem is fürdök.
Naplózva

A bábok nem tudják, hogy bábok.
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #3126 Dátum: 15 aug 09, 16:40:04 »

Annak ellenére, hogy megfogadtam, nem fogok energia italt inni, se cigizni, se piálni, megszegtem a szavam... hetente legalább egyszer energia italt iszom. És kínosnak érzem... Hmm? Csak a nyáron körülbelül 15 dobozzal ittam. Remélem, hogy leszokok erről a hülyeségről.

Egy időben napi szinten annyit ittam, hogy sokszor magától vérezni kezdett az orrom. Rájöttem, hogy hülyeség ilyen löttyöket inni, azóta kb. évente ha iszom 3-4-et (legfeljebb).

Azért az jó, hogy leszoktál. Anya mesélte, hogy a klinikán volt hogy 17-18 évesek kerültek be mert nem működött a veséjük a sok káros ital miatt. Na most, szerencsére, ha valamit imádok, azt nem kezdem el habzsolni (kivéve a Raffaellot és a Tejkaramellás, krémmel töltött puha cukrocskát, azt a finom sárga csomagolásút), így ezt sem. Egyrészt azért, mert jóanyánk hála az égnek erre nem ad pénzt, így sajátból vesszük, másrészt mert bár ébren éppenséggel nem tart, nekem a nyár eleji első doboz energiaitalom olyan fejfájással átkozott meg, hogy azután meggondoltam kétszer is, hogy megiszom-e amit öcsi ad. Mivel a lol miatt ő kezdte el először.

Ijesztő belegondolni, hogy egy ilyen doboz 130 forint körül van. Összesen van 40db dobozunk a polcon, ami azt jelenti, hogy közel 5,200Ft-ot dobtunk ki arra, hogy tönkretegyünk magunkat.

Ennyiből meg legalább 13 üveg 2,5 literes Pepsit veszek. ikszdé

Na, de viccet félre téve, ezekkel nem jó játszani. Ha alkalomadtán, az úgy oké, de én is érzem a negatív hatását. Ráadásul mint azt fentebb írtam, anyagi vonzata is van és mással is lehet abból a pénzből mérgezni magad. Én pl. már a párizsit se nyelem le. Rosszul vagyok a látványától, a szagától és lassan a virslivel is ez a helyzet...

Annak ellenére, hogy megfogadtam, nem fogok energia italt inni, se cigizni, se piálni, megszegtem a szavam... hetente legalább egyszer energia italt iszom. És kínosnak érzem... Hmm? Csak a nyáron körülbelül 15 dobozzal ittam. Remélem, hogy leszokok erről a hülyeségről.

Elég elszomorító, hogy a "szuper-intelligenciák" olyan embereket választanak ki a tömegből, akik még a saját fogadalmaikat sem tudják betartani. : (((

Választanának inkább engem. Én megfogadtam, hogy nem fürdök többet, és nem is fürdök.

Én minőségi tenyészpéldány vagyok, te ezt nem értheted, mint nemfürdő egyén. Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 09, 16:43:25 írta Destroid » Naplózva


Cletus Kasady
Dread
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30



« Válasz #3127 Dátum: 15 aug 09, 16:47:48 »

Hát még mástól nem hallottam, hogy az lennél.
Én is mondhatom magamra, hogy szép vagyok, pedig nem.  Neeem
Naplózva

A bábok nem tudják, hogy bábok.
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #3128 Dátum: 15 aug 09, 16:49:57 »

Mert nem érintkezek földiekkel, honnan tudhatnák. Szomorú

Rákerestem a szarvasgombára, és nem tudom, miért... Nevet
Naplózva


Cletus Kasady
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #3129 Dátum: 15 aug 09, 16:54:45 »

De ha nem érintkezel akkor nem is dugnak.Tehát minden hazugság amit eddig mondtál.

Basszák már meg Viktorék,most nézem hogy a Mátrixot is belekeverték a hülye demagóg baromságaikba.
"Vedd be a kék tabit és lesz munkád,meg biztosításod meg nyugdíjad."Inkább azt kellett volna hogy a Bárányok hallgatnak.
Beszarás
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #3130 Dátum: 15 aug 09, 17:03:45 »

Idézet
nem érintkezek földiekkel
Ez nagy kihívást jelentett, cicus? Nevet
Naplózva


Cletus Kasady
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #3131 Dátum: 15 aug 09, 17:04:35 »

Lefordítom: csak földönkívüliek dugják  Nyelvesít

Lassan már unalmas, hogy minden topicban és minden beszédtémánál ennél lyukadunk ki  >.<#
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #3132 Dátum: 15 aug 09, 17:06:09 »

Idézet
nem érintkezek földiekkel
Ez nagy kihívást jelentett, cicus? Nevet
Igaz én néztem be és nagyon sajnálom.De ha földi emberekkel nem érintkezel,ezáltal a barátoddal akkor vagy ő nem dug téged,vagy nem ember.Ha nem ember akkor mi?
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #3133 Dátum: 15 aug 09, 17:14:03 »

Biztos egy gyíkember. bow Ez ezer százalék.

Amúgy, ha teszem azt egy játék szabályzatába benne van hogy dupla regisztráció tiltott és kibasszák mind a 20 accountom, azért nem mehetnék vitázni? Azért 20 account nem dupla regisztráció... smirksweat Felháborító, Amerikába ezért perelhetnék és nagy eséllyel nyerném is.
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 09, 17:14:37 írta Destroid » Naplózva


Cletus Kasady
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #3134 Dátum: 15 aug 09, 17:35:27 »

Elég fura azért.
Azt mondod, nem érzed jól magad az emberek közegében meg nem szereted az embereket, szóval kicsit antiszoc vagy. A gátlások leküzdése és a társadalomba való beilleszkedés nehezebb lenne, mint megérteni a létezést információ szintjén? Egy intelligens lénynek, főleg annak, aki képes megérteni az egész univerzumot, gondot okoz ilyen felszínes problémák leküzdése. Ok.
Amikor kételyeket vetek fel, nincs válasz, indoklás, se bizonyíték, csak annyi, hogy nevessek csak, meg nincs igazam és kész. A "vannak ismereteim" és a "értem a létezést információ szintjén" között remélem tudod, hogy mekkora különbség van.
Én is kitalálok valami hülyeséget, szentté teszem, hogy ez az igazság majd ha megkérdőjelezed én is benyögök ilyet, hogy túl hülye vagy hozzá, hogy megértsd, meg hogy nem érdekel mit mondasz. Ezáltal végre én is szuperintelligens lehetek.
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 09, 17:36:27 írta Stance » Naplózva



Oldalak: 1 ... 207 208 [209] 210 211 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!