24 máj 17, 01:20:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 205 206 [207] 208 209 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 930247 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #3090 Dátum: 15 aug 08, 21:23:19 »

Olvass 444-et, ott a menekültek abszolút pozitív színben való beállítása mellett a marihuána ártalmatlanságáról is megjelenik legalább naponta egy cikk Nevet
Naplózva

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #3091 Dátum: 15 aug 08, 21:42:54 »

Két napja valaki linkelt egy cikket, azt hittem, földbe verem a fejem, annyira tudathasadt az a társaság, bár erre már hatezerszer rádöbbentem újra és újra.

Érdekes módon, ha valamiért büszkének szeretnél lenni a nemzetedre, őseidre, múltadra, akkor jönnek a szokásos dumával, hogy ez csak a múltba való visszarévedés, meg az őseidre amúgy sem lehetsz büszke, mindenki csak saját magára lehet az.

De amikor érvelni kell amellett, hogy bizony nemcsak az iszlám, hanem a kereszténység is köcsög/terrorista/gyilkos vallás, akkor valahogy mindig visszarévednek ők is 1000 év távlatába, mondván hogy bizony a keresztények is vívtak keresztes háborút, meg volt rekonkviszta és inkvizíció, máris nem lehetünk csupa szeretetből, hiszen ezer éve ez meg az történt, hurdurr!

Aztán jön a harmadik nap, amikor valamelyik csökött püspök vagy a pápa nyáladzik a menekültek nyakára, és akkor a 444 napokig nyalja az egyház seggét, amit amúgy megvet és elítél, hiszen felőlük nyugodtan építhetnének óriásmecsetet is Budapest közepére. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 08, 21:44:10 írta Saphira » Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #3092 Dátum: 15 aug 09, 10:15:51 »

Bennem az a kérdés merült fel, hogy vajon miért születik valaki így. Bár a kérdést lehetetlen megválaszolni, kezdek becsicsózni és arra gondoltam, hogy ha valaki kemény drogok használata közben hal meg így reinkarnálódik.

Oshonak volt erről egy értekezése az egyén és a hippopotamus viszonyáról. Ajánlom figyelmedbe, amíg elolvastam 3x megvilágosodtam.
Naplózva


Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #3093 Dátum: 15 aug 09, 10:35:55 »

Rájöttem, hogy nagyon szeretem az avataromat, pedig ez is több, mint egy éve van meg.

Nade, tegnap érdekes napom volt. Gyakorlatilag délután 3-ig nem volt semmi, nem jött senki. Meg is értem, undorító egy idő volt, vagyis kánikula. Aztán egy-két ember néha jött inni, de nem volt semmi extra. Jött egy barátom aki megtanított kocka pókerezni és kurvaaaaaa jó! Teljesen oda voltam érte, vagy 3-4 meccset lenyomtunk, és az összeset én nyertem. Mikor elkezdtünk tétben játszani, este 8-9 között, akkor azt már nem tudtuk befejezni, mert jöttek a vendégek, vagyis egyre többen.

Kis csipet-csapatok akik ittak, kostolgattak sokat, jól elvolt mindenki. Majd bejött 3 férfi, hogy ők egy menyasszonyt megakarnak szöktetni és, hogy jöhetnek-e ide? Hangos zenét kérnek, cserébe sokat isznak majd. Mondom persze, gyertek. Egyre több ember jött. Ez azért fura, mert az én kicsi falucskám olyan, hogy tele vagyunk kocsmákkal, meg szálodákkal, hotelekkel, így eléggé eloszlik az ivó társaság, nem mindig van nagy tömeg, de tegnap este, jó sokan voltak, és kellemes volt.

Meg volt a menyasszony szöktetés is, sokat ittak, aztán később bejött két srác, 20 és 21 évesek voltak. A sörüket vagy 1 órán keresztül itták és állandóan basztattak, baromira idegesítőek voltak, beszólogattak embereknek, engem nem hagytak békén, így néha kimentem a főnök s családom társaságához. Egyszer mikor így kimentem, fel állt a főnök, az apukám és a főnök unokatestvére aki egyszer már úgy rájuk nézett, hogy ha a helyükben lettem volna, össze pisiltem volna magam a félelemtől és mondták, hogy maradjak kint. ikszdé Szépen, ijesztően kidobták őket. Nevet Nagyon jó volt... utána szépen lassan 1 körül betudtam zárni.  Be van tépve

Oh és életemben először csináltam tequila sunrise-t, így Vera, majd csinálhatunk. Nevet

----------------------
Lew, már nem másolom be, de máskor ne sértegess kérlek... nagyon fájt. Szomorú
Naplózva


Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #3094 Dátum: 15 aug 09, 10:44:08 »

Lentről tekertem felfelé és amikor láttam ezt az emotikont, " Be van tépve " azonnal tudtam, hogy Minagi ír.
Amúgy ritka idegesítő, hogy gyökér külföldiek emojinak hívják, mert a japánok úgy hívják.

Minagi, amilyen rémtörténeteket meséltél magadról, azt vártam volna, hogy te dobod ki őket. Nevet
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #3095 Dátum: 15 aug 09, 10:46:52 »

Az én védjegyem az a smiley.  Pirul

Igen, én akartam, de most így jobb volt, mert ők most fickós virtusban voltak. ÉN kedvesen szóltam még korábban a srácoknak, hogy gyorsan igyák meg, aztán húzzanak el, de ők csak keménykedtek tovább.
Naplózva


Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #3096 Dátum: 15 aug 09, 10:47:35 »

Hogy néz ki egy ilyen keménykedés?
Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #3097 Dátum: 15 aug 09, 10:48:32 »

Na Mini, szavadon is foglak! De ugye nem vagy olyan béna, mint Udvarromban a csaj? ikszdé Azért az már kemény volt, hogy kb én mondtam mit hogy tegyen bele Gdat koktéljába, pedig olyat életemben egyszer ittam. (És utoljára.)

Amúgy ezt a két srácot már korábban ki kellett volna vágni onnan, gerjesztik a "jókedvet". Hehe

Mellesleg gyerekek, a talival mi legyen? Mert nekem valahogy ez így most sötét folt, hogy legyen-e vagy sem.

Beírtok elém hüpp.
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 09, 10:49:14 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #3098 Dátum: 15 aug 09, 10:53:42 »

1. Vera, a talit ne írd ilyen hangyafasznyi betűvel, mert borzalmas mikor valaki lekicsinyíti a betűméreteket.
2. Mikor is lenne? Nálam még pl. nem 100%, hogy elmegyek augusztus 20-a környékén, de azért elég nagy rá az esély.
3. Nem vagyok béna, életemben először csináltam és elmondták! Finom lett, meg megitták és kedvesek voltak. Meg mi nem csinálunk koktélokat egyelőre, de így kérésre megcsináltam.
Szóval majd csinálunk!!

4. Gdat, ahogy ez után beszéltük, úgy mondták, hogy "tudjuk mitörtént bent és nem beszélünk többet róla." Nevet Egyébként nem tudom pontosan mi volt, de a Pali is és a Peti is tudnak kemények lenni. Nem álltam és néztem őket az ajtóban, sőt, becsukták, bezárták az ajtót, hogy ne tudjanak kimenni. Aztán a normálisabb, gyorsan kiment, a kötözködős, meg még bent maradt, rájött, hogy egyedül van és mondta nekik, hogy "izé, akkor ő kimenne". Nevet

Amúgy van gumibotom a pultban. Mindig olyan cukik a vendégek, mert meglátják és akkor azt hiszik csak elrettentésnek van ott. Mondom nem, kellett használni, akkor meg mindig kikerekedik a szemük.
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 09, 10:56:22 írta Minagi » Naplózva


Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #3099 Dátum: 15 aug 09, 10:58:03 »

Sajnos az augusztus 20.-ás hétvége nekem kiesik.
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #3100 Dátum: 15 aug 09, 11:00:57 »

Döntsük el, hogy lesz-e 20.-án valami tali, mert ha nem itthon csinálok házibulit.
Naplózva


Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #3101 Dátum: 15 aug 09, 11:02:17 »

Lew, csak akkor tudsz feljönni?
Naplózva


Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #3102 Dátum: 15 aug 09, 11:04:42 »

Mini de én suttyó vidéki paraszt vagyok így nekem szabad. *-* ikszdé Amúgy halvány gőzöm sincs mikor lenne, de mintha pont a 20.i hétvégére lett volna. Tudja a rossebb. x"D Ilyen melegben azt se tudom milyen nap van.
A koktélra meg: okéé. ~

Elvileg szerdán meg kapok egy monitort. Végre. Ettől a mostanitól már kiég a szemem, jó kis CRT.  Pirul
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #3103 Dátum: 15 aug 09, 11:13:51 »

Mármint nem magára az akcióra gondoltam, hanem, hogy mi volt minősíthetetlen a viselkedésükben. Ami megelőzte az akciót.
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #3104 Dátum: 15 aug 09, 11:21:03 »

Lew, csak akkor tudsz feljönni?

Nem.

Majd holnap megkérdem mikor tudnék hamarabb eljönni melóhelyről.

edit: Tegnap bewipeoltunk Nefa Hc-n 12 %-on =((((
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 09, 11:23:21 írta Lew » Naplózva


Oldalak: 1 ... 205 206 [207] 208 209 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!