24 máj 17, 19:33:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 204 205 [206] 207 208 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 930642 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #3075 Dátum: 15 aug 08, 19:48:00 »

Ja. Amikor önmagadat rekteled, az elég rekt. #gotrektbymyself
Naplózva



MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #3076 Dátum: 15 aug 08, 19:52:35 »

Mindenki a saját magából indul ki. lel

Áhh biztosan ismeri torrentét, egészen lel lenne ha ezt komolyan írta volna.

Ettől függetlenül a lel továbbra is buzis. Csak semmi buzulás. Buzulás az nuku.

Ti mit tennétek, ha a születendő gyereketekről világrajövetelekor kiderülne, hogy anencephalyban szenved? Gondolkozik

Rákerestem, mi ez, elég durva. Nem lehet az ilyesmit még a terhesség alatt kiszűrni?
Naplózva

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #3077 Dátum: 15 aug 08, 19:57:36 »

Ti mit tennétek, ha a születendő gyereketekről világrajövetelekor kiderülne, hogy anencephalyban szenved? Gondolkozik

Nem sok mindent lehet kezdeni, mivel úgyis meghal.

Idézet
Nem lehet az ilyesmit még a terhesség alatt kiszűrni?

De, ki lehet.
Naplózva

Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #3078 Dátum: 15 aug 08, 19:59:58 »

Biztosan ki lehet, viszont nem valószínű szerintem, hogy olyan stádiumban, amikor még a gyerek mondjuk elvetethető. Érdekes és groteszk jelenségek vannak itt azért, kezdve attól, hogy mondjuk a szív a testen kívül helyezkedik el és működik egészen idáig. Amúgy meg se lep, hogy az ebben szenvedő gyerekeket sokan földönkívüli utódoknak tüntették fel és mennyien el is hitték a kevésbé informáltak, révén hogy nem túl gyakori.
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 08, 20:02:16 írta Destroid » Naplózva


Cletus Kasady
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #3079 Dátum: 15 aug 08, 20:04:28 »

Patológián láttam pár ilyet, és a holoprosencephalia cyclopia élőben még durvább.

Idézet
Biztosan ki lehet, viszont nem valószínű szerintem, hogy olyan stádiumban, amikor még a gyerek mondjuk elvetethető

Ezek mind velőcső-záródási rendellenességek, a velőcső meg a 4. héten záródik. Így már az első ultrahang alkalmával kimutatható még a magzati korban, szóval simán el lehet vetetni. Amióta szinte minden nő részt vesz terhesgondozásban (folsavszedés, ultrahang, egyéb vizsgálatok), a velőcsőzáródási rendellenességek már alig fordulnak elő, elvétve egy-kettő, ha valaki nem járt ultrahangra, vagy olyan helyen él, ahol ez nem elérhető.
Naplózva

Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #3080 Dátum: 15 aug 08, 20:07:45 »

Ez esetben tökéletesen érthető, hogy ilyen esetek miért fordulnak elő bizonyos helyeken, körülmények között.

Idézet
holoprosencephalia cyclopia
Erről régebben hallottam valahol, most újra rákerestem. Erős gyomrom van, ezért nem panaszkodom, hogy épp evés közben.

Ha torzulások és rendellenességek, nekem a történelem folyamán Joseph Merrick nőtt leginkább a szívemhez és a film, ami bemutatta az életét.
Naplózva


Cletus Kasady
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #3081 Dátum: 15 aug 08, 20:12:21 »

Olyan dolgokról folyik itt szó néha hogy csak lesek mint Rozi a moziban. Mindig tanulhat az ember valamit.Ez a mai nap olyan fostalicska volt :/ remélem a holnapom jobb lesz.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #3082 Dátum: 15 aug 08, 20:40:26 »

Bennem az a kérdés merült fel, hogy vajon miért születik valaki így. Bár a kérdést lehetetlen megválaszolni, kezdek becsicsózni és arra gondoltam, hogy ha valaki kemény drogok használata közben hal meg így reinkarnálódik.
Naplózva



Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #3083 Dátum: 15 aug 08, 20:44:31 »

Vagy mert genetikai rendellenessége, vagy hiánybetegsége van.

Egyébként a folsavhiány mellett a férfiak marihuána fogyasztása növeli leginkább az esélyt, hogy ilyen lesz a gyereke.
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 08, 20:45:40 írta Saphira » Naplózva

Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #3084 Dátum: 15 aug 08, 20:50:49 »

Nyilván gondoltam ilyenekre is, hogy külső behatások érik a terhesség alatt álló magzatot. Pl sugárkezelés, kemo. De ha létezik ez a karma szarság, meg lélek, stb, akkor az se véletlen, hogy pont az az élet születik bele abba a magzatba.

Ez a mariuánás dolog nem hangzik túl jól. lel
Naplózva



Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #3085 Dátum: 15 aug 08, 20:54:48 »

Ez rosszabb mint amikor a veszettségről volt szó.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #3086 Dátum: 15 aug 08, 20:56:56 »

Téged egy témának sem kéne zavarnia, mivel úgyis mindig témába nem illő hülyeségeket irkálsz. ikszdé
Naplózva

Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #3087 Dátum: 15 aug 08, 21:03:23 »

Egyébként a folsavhiány mellett a férfiak marihuána fogyasztása növeli leginkább az esélyt, hogy ilyen lesz a gyereke.

Am ennek mi a biológiai oka?
Naplózva



Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #3088 Dátum: 15 aug 08, 21:10:35 »

Téged egy témának sem kéne zavarnia, mivel úgyis mindig témába nem illő hülyeségeket irkálsz. ikszdé
Hát igen egy olyan helyen ahol komplett oldalak mennek el azzal hogy ki milyen elmebajjal küzd és mennyire szánalmas az én hülyeségeim a legjobbak Nevet amúgy ha áttérek a zsidó hitre perelhetem az államot azért amit a népemmel tett?
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #3089 Dátum: 15 aug 08, 21:20:40 »

Azért annyira nem kell komolyan venni. Igaz, kimutatták, hogy lehet összefüggés a fű meg a spina bifida között, de még így sem haladja meg annak az esélyét, hogy egy dohányzó férfi gyerekének legyen valami baja a dohányzás miatt. Egyébként valószínűleg mindkettő csírasejtes mutációkat okoz a spermatidák fejlődése közben, és hibás géneket hordozó spermiumok keletkeznek. Egy hatalmas listát össze lehetne írni azokról, mennyi ilyen ártalmas tényező van a környezetünkben.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 204 205 [206] 207 208 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!