24 máj 21, 02:48:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 202 203 [204] 205 206 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 933316 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #3045 Dátum: 15 aug 08, 14:58:04 »

Ezt a sorozatot is el kéne már kezdenem. Nevet Állítólag ez kivételesen jobb magyarul, mint eredeti nyelven.
Naplózva

Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #3046 Dátum: 15 aug 08, 15:01:28 »

A hangokat valóban iszonyat jól eltalálták és nem is akkora baromság mint aminek tűnik. Sokat nevettem/ünk rajta, van benne igazság. Nevet

Rumli bátya a kedvenc. És megtaláltam magamat a sorozatban.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=OkQoN70QZGI" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=OkQoN70QZGI</a>

Genyó úrnó. Ördögi Merje azt mondani valaki, hogy nem tiszta én.
Naplózva


Cletus Kasady
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #3047 Dátum: 15 aug 08, 15:12:47 »

Kevés e-sport fan van itt Nevet  Ám Power of evil a csapat szíve szerintem Nevet eszméletlen néha miket tud alkotni. Meg kíváncsi leszek az új srácra is. Szvsz kikis csúcsformája az nem leutánozható Nevet  de meglátjuk holnap mit tud H0R0
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #3048 Dátum: 15 aug 08, 15:18:39 »

Én elég sűrűn néztem, most annyira már időm sincs, nemhogy játszani, mégha tegnap futottam is egy kört valamelyik accon. Power Of Evilt szeressük. A nagyon jó megmozdulásai vannak kifejezés nem mindig kifejezés arra, amit művel.

Ha jól vettem észre, Freeeze jelenlétében a Draven bannos ált. Annyira látnám pedig LCS-en Dravent. Sír Az a mindenem. ikszdé Egy világ törik össze bennem, amikor látom, hogy a Bannosok között ott van.

Fnatic meg azóta is veretlen mi?
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 08, 15:19:12 írta Destroid » Naplózva


Cletus Kasady
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #3049 Dátum: 15 aug 08, 15:24:43 »

Az a fene egye meg őket Nevet  de ez majd változik remélem még a döntő előtt Nevet
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #3050 Dátum: 15 aug 08, 15:25:52 »

Nigger pillanat: Az ostobaság felülkerekedése, két amúgy logikusan gondolkodó ember elméjén. Melynek hatására önpusztító, illogikus módon viselkedik.Vagyis mint egy nigger.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #3051 Dátum: 15 aug 08, 15:32:19 »

Igen. Majd hirtelen bekerülök az LCS-be és Draven jungle és AP Threshemmel lehozom a meccset ellenük. ikszdé

A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka. Csak azért, mert nincs bizonyítékod valaminek a létére, nem jelenti azt hogy bizonyítékod van annak a nemlétére. Vannak ismert ismeretek, ismert ismeretlenek és ismeretlen ismeretlenek, amiről nem tudjuk hogy nem tudjuk.
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 08, 15:39:52 írta Destroid » Naplózva


Cletus Kasady
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #3052 Dátum: 15 aug 08, 16:28:10 »

Nekem már két nigger pillanatom is volt. Bár sajnos abból az egyik fehérrel volt. Szomorú
A másik az már hozta a papírformát és cigány. Ugye az pont a napokban volt. Nevet
Naplózva
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #3053 Dátum: 15 aug 08, 16:57:02 »

Mondanám Eminem pillanatnak, de félek, hogy meg leszek kövezve ha azzal társítom. Nevet

Nekem még nem volt nigger pillanatom. Engem mindenki sorozatgyilkosnak néz, amikor meg a 190cm pluszos, 100 kiló körüli öcsémmel megyek, azzal amúgy sem igen mernek kötözködni, mert egyszer rúgta hátba egy cigány, de olyan pofont lekevert neki (ököllel Pirul - én tanítványom), hogy földre zuhant és alig bírt felállni. De, végül sikerült neki, direkt felhívtam rá a figyelmet, hogy csak a fejet üsse, nehogy lesántuljon a szegény.

Na, és most lássuk a 60 műveletnyi házim matekból....
Naplózva


Cletus Kasady
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #3054 Dátum: 15 aug 08, 17:08:45 »

Na, és most lássuk a 60 műveletnyi házim matekból....
Én meg gondoltam iszok egy sört.Esetleg többet.De rájöttem hogy nincs itthon sör.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #3055 Dátum: 15 aug 08, 17:10:41 »

A nigger pillanat egy önálló művészeti ág. Az a lényege, hogy olyankor az van a tekintetemben, hogy én nem csinálok semmit, de ha te igen, letépem a fejedet. Menj tovább és minden rendben lesz. És ha ezt jól átadja az ember a tekintetével, akkor tovább mennek.
Naplózva
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #3056 Dátum: 15 aug 08, 17:13:49 »

Bárcsak ez lenne a leckémmel is. De, legalább a balfasz tanárunkat kirúgták a halálba. Legalább ennyi vigaszom van, még ha soványka is. Ja, nem... mert ennek az iskolának országszerte Mordor szaga van.

Idézet
Az a lényege, hogy olyankor az van a tekintetemben, hogy én nem csinálok semmit, de ha te igen, letépem a fejedet.
Jaj, csak ennyi? Most már értem, hogy miért kerülnek, vagy szólnak hozzám szépen. Pirul

Pedig nem ijesztő a tekintetem. Szerintem . . .
Naplózva


Cletus Kasady
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #3057 Dátum: 15 aug 08, 17:20:11 »

Te maga vagy az ijesztő. Komolyan mondom nem szeretnék veled találkozni 1 sötét sikátorban. Elég creepy vagy Nevet
Naplózva


Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #3058 Dátum: 15 aug 08, 17:21:58 »

Ezt bóknak veszem, még ha nem is annak szántad. Köszi. Hümm-hümm
Naplózva


Cletus Kasady
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #3059 Dátum: 15 aug 08, 17:32:48 »

Már rájöttem hogy fordítva működsz. Ha meg akarlak sérteni, azt bóknak veszed, de ha kedvesen szólok hozzád tüdőrákot kívánsz... Nevet
Naplózva


Oldalak: 1 ... 202 203 [204] 205 206 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!