24 máj 17, 14:32:33 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 201 202 [203] 204 205 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 930529 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #3030 Dátum: 15 aug 08, 14:02:03 »

Igazából ezt már eléggé elkúrtam, nem akarok visszamenni tanulni, mert az megint rengeteg idő és pénz. Suli mellett tuti melóznék, az meg teljes magánéleti káosz. Ha újrakezdhetném tuti valami infó szakra mennék. Programozó, webdesigner, stb. Tervbe van még, hogy elvégzek egy masszőrtanfolyamot aztán maszekolok. Igazából szeretem ezt a melót is csinálni, csak kiéget a sok paraszt. Mondjuk ha többet keresnék, mondjuk kétszer ennyit, akkor megérné szétbaszni az idegrendszerem. Így annyira nem kielégítő. Grafikusnak is szívesen mennék, csak nem érzem magam elég jónak hozzá.
Naplózva



Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #3031 Dátum: 15 aug 08, 14:04:16 »

Biztos nem mennék vissza felszolgálni elég volt egy szezon nekem belőle anno. Egyedül pont a japánok voltak azalatt is normálisak meg néhány magyar. A német paraszt, a török gusztustalan és paraszt, az osztrák beképzelt, az orosz nem beszél csak oroszul és beképzelt, a koreai fél a palacsintától.
Naplózva


 
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #3032 Dátum: 15 aug 08, 14:08:20 »

Idézet
csak kiéget a sok paraszt.
Te vagy a felelős ezért. Rossz a hozzáállásod. Nem ők égetnek ki, hanem te magad, mert úgy állsz hozzájuk, ahogy. Ez a meló tulajdonképpen tökéletes ahhoz, hogy egy kis önuralmat, megértést tanulj. Tulajdonképpen magadnak teszed élvezhetetlenné.

Egyébként tegnap épp nekiálltam jó öcsémmel palacsintát sütni. Olyan jó Hold felszínre emlékeztető dizájnja lett, hogy azon gondolkodunk, nyitunk egy palacsintázót "Fullmoon Pancakes" névvel (és ide járnának az idegen haverok tankolni).

Én hallottam olyan melóról, hogy 6 órán át kell figyelned a hullákat, nehogy felkeljen. Ez igaz? Mert akkor elvállalnám.
Naplózva


Cletus Kasady
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #3033 Dátum: 15 aug 08, 14:14:04 »

Már csak az a kérdés, hogy Micsudi miért akar rózsaszín inget venni Nevet
Naplózva

Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #3034 Dátum: 15 aug 08, 14:15:58 »

mert nem tudok holnapra ilyet szerezni ikszdé http://www.unicornsoflove.eu/product_info.php?info=p5_t-shirt-keep-calm.html
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #3035 Dátum: 15 aug 08, 14:18:53 »

Ez valami nagyon LMBTQIAZPN dolognak tűnik nekem. ikszdé
Naplózva
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #3036 Dátum: 15 aug 08, 14:20:24 »

Nekem Csacsi stílusa sose jött be. Beszéltem vele, meg jófej meg minden de annyira nem nyerő... és szerintem annyira nem is carry amennyire mondják.
Naplózva


Cletus Kasady
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #3037 Dátum: 15 aug 08, 14:21:14 »

Idézet
csak kiéget a sok paraszt.
Te vagy a felelős ezért. Rossz a hozzáállásod. Nem ők égetnek ki, hanem te magad, mert úgy állsz hozzájuk, ahogy. Ez a meló tulajdonképpen tökéletes ahhoz, hogy egy kis önuralmat, megértést tanulj. Tulajdonképpen magadnak teszed élvezhetetlenné.

Egyébként tegnap épp nekiálltam jó öcsémmel palacsintát sütni. Olyan jó Hold felszínre emlékeztető dizájnja lett, hogy azon gondolkodunk, nyitunk egy palacsintázót "Fullmoon Pancakes" névvel (és ide járnának az idegen haverok tankolni).

Én hallottam olyan melóról, hogy 6 órán át kell figyelned a hullákat, nehogy felkeljen. Ez igaz? Mert akkor elvállalnám.

Hahahaha lol. Imádom ezt a szöveget. Egyetlen napot lehúznál 14 órába a negyven fokos melegben rohangálva a pince meg emelet között az egész világnézeted 180 fokot venne. 8 éve tolom a vendéglátást, hidd el, hogy egy kibaszott mentalista vagyok már haver. Megnéznék én bárkit aki így vélekedik róla, hogy hogy szolgálja ki a hajléktalant, a cigányt meg a külföldi vendégeket akik nem tudnak megszólalni se magyarul, németül és angolul. Magamnál toleránsabb és végtelen türelemmel rendelkezőbb embert aligha ismerek. Egy kezem sok hozzá. De még így is kiégek. Innen látszik hogy nem tudod mi az a munka.

Az alkoholista vendégtípus kimaradt.
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 08, 14:25:11 írta Stance » Naplózva



Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #3038 Dátum: 15 aug 08, 14:26:35 »

Tudtad, hogy mivel jár a meló. Akkor nem szép dolog siránkozni. Láttam én is rengeteg szánalomra méltó embert a klinikán, és ahogy én úgy te se tudsz többet tenni a magad eszközeivel ezekért az emberekért, minthogy elvégzed azt ami a funkciód a munkahelyen és csű. A meleg legyen egy olyan probléma ami mindenkit érint, nem tudlak sajnálni, ahogy magam se, amikor a tűző napon 60 kilométereket biciklizek ki a fasz tanáromig 3-4 napon keresztül össz.

Követelek egy új Dravenes atlétát! ·^·
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 08, 14:31:38 írta Destroid » Naplózva


Cletus Kasady
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #3039 Dátum: 15 aug 08, 14:37:12 »

Stance, az egód beszél a soraid mögül  Gondolkozik  Nevet

Nekem Csacsi stílusa sose jött be. Beszéltem vele, meg jófej meg minden de annyira nem nyerő... és szerintem annyira nem is carry amennyire mondják.

Ő kicsoda? Honnan kéne ismerni?
Naplózva

Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #3040 Dátum: 15 aug 08, 14:39:26 »

Milyen kérdések ezek, Coelho? Most összetörted Micsudi rózsaszín ingbe bújtatott lelkét. Szomorú Na, katt [ Ide ].
Naplózva


Cletus Kasady
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #3041 Dátum: 15 aug 08, 14:43:27 »

Csacsi a legelső magyar, leigazolt nemzetközi esport playerünk. Para, hogy ilyenek nem kerülnek bele a hírekbe. Szerintem elég nagy hírértéke van pedig.
Naplózva



MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #3042 Dátum: 15 aug 08, 14:43:41 »

Életemben nem hallottam még róla (mármint nem hipsterkedésből, hanem tényleg nem Nevet)

Micsudi ilyen lesz rózsaszín ingben  Nyelvesít

Naplózva

Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #3043 Dátum: 15 aug 08, 14:47:35 »

Ez meg te leszel. Nevet

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=n2sD31b7VjM" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=n2sD31b7VjM</a>

Majd mentek együtt a Deákra.
Naplózva


Cletus Kasady
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #3044 Dátum: 15 aug 08, 14:55:22 »

Életemben nem hallottam még róla (mármint nem hipsterkedésből, hanem tényleg nem Nevet)

Én se hallottam még ilyesmiről soha. ikszdé És nem hipszterkedésből, hanem tényleg nem.

Ez azért egy elég nagy marhaságnak tűnik nekem így elsőre. xD

Idézet
annyira nem is carry amennyire mondják

És ez mit jelent? ikszdé
Naplózva
Oldalak: 1 ... 201 202 [203] 204 205 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!