24 máj 17, 17:33:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 200 201 [202] 203 204 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 930607 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #3015 Dátum: 15 aug 07, 17:30:24 »

Megyünk a buszon öcsivel, egy pasas sietve leszáll és a telefonfülkéhez rohan, majd azt mondja: Szevasz Sanya, meghoztuk a gyűrűt Mordorból.
Naplózva


Cletus Kasady
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #3016 Dátum: 15 aug 07, 17:32:46 »

Capac lefarmolt engem : ( Bár ő a hozzászólásai nagy részét a naruto témákban szerezte, így az nem számít, ofc.

1450 hozzászólás az még semmi, majd 4000 felett már mondhatjátok, hogy elértetek valamit  Nyelvesít
Naplózva

Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #3017 Dátum: 15 aug 07, 17:34:31 »

Én mindegyik accountomon elértem a közel 1500-at. ikszdé Ezen is elérem oszt' törlöm. Nevet
Naplózva


Cletus Kasady
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #3018 Dátum: 15 aug 07, 18:09:35 »

1450 hozzászólás az még semmi, majd 4000 felett már mondhatjátok, hogy elértetek valamit  Nyelvesít

Lóf*szt. 6000 felett kezdődik az első osztály. Azalatt csak a n00bok szintjei vannak, ha ne unatkozzanak annyira, meg legyen miért küzdeni. 6k felett viszont már minden más. Onnan jön az elismertség és a hírnév.

CapacRamini meg úgy farmol, hogy az már szinte szédítő. Talán gman volt utoljára ennyire kemény ebben a sportban.
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #3019 Dátum: 15 aug 07, 18:16:49 »

Farmolás az amikor értelmetlen hozzászólásokat ír az ember.Ellenben Aes mi egész jól el szoktunk beszélgetni,egymásnak generálunk számokat.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #3020 Dátum: 15 aug 07, 18:17:37 »

Én nem vagyok első osztályú fórumozó, akinek semmi dolga nincs és az anyja apja takarít utána meg eltartja stb... lelelelelelee rekt
Naplózva



Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #3021 Dátum: 15 aug 07, 18:19:48 »

Farmolás az amikor értelmetlen hozzászólásokat ír az ember.Ellenben Aes mi egész jól el szoktunk beszélgetni,egymásnak generálunk számokat.

Vagy szidod az ágyasaimat... :/ Ez rád nagyon jellemző.
Naplózva


Cletus Kasady
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #3022 Dátum: 15 aug 07, 21:31:30 »

FÚÚ gdat menj ki a II jános pál pápa térre és sétálj keresztül a parkon, imádni fogod, a keleti ahhoz képest semmi.
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #3023 Dátum: 15 aug 07, 21:32:31 »

Én még nem is láttam a Keletit, csak a Nyugatit. De szerintem nem is akarom látni.
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #3024 Dátum: 15 aug 08, 13:29:43 »

Mi ez a néma csend és hulla szag itten IS? Mindenki a Szigetre utazott, vagy csak el, nyaralni?

Annyira undorítóan meleg van, nem fogom én ezt kibírni. T_T

Akartam valami normálisan is írni, de most hirtelen elfelejtettem. ikszdé
Naplózva


Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #3025 Dátum: 15 aug 08, 13:41:24 »

Nevetségesen siralmas és ironikus, hogy mennyire kezd antiszociálissá tenni engem ez a pincér szakma. Fogyatékos 45 év körüli embert negyed óra alatt sikerül kiszolgálnom, miközben folyton csörög a telefon rendelés miatt, van 9 asztalom az emeleten és a pincében egyaránt. Eljátssza, hogy néma és két percig írja a pincérblokkra, hogy mit szeretne, meg hogy nagyon finom legyen a pizza és minden faszom általános iskola alsó tagozatos külalakkal. Aztán másnap reggel nyitáskor felhív az anyja és öt percig ecseteli, hogy mire hazaért a gyerek eltűnt a pizzáról a sajt és annyira rosszul esett neki, hogy alig bírt egy falatot enni belőle. Mondom neki, hozza be, megvizsgáljuk és ha úgy van akkor kap helyette egy másikat. Behozza, felnyitom a dobozt, a pizza negyede sincs meg, sajt meg kurvára van rajta. Csak annyira primitív, hogy nem tudja, a 350 fokos sütőben ráolvad a pizzára. Nem akartam elkezdeni vitatkozni, mondom itt van egy étlap, válasszon és grátiszba adunk egyet. Jaj, az neki nem jó, mondjam el, hogy milyen pizzáink vannak meg hogy ajánljak neki valami könnyűt. Nem elég, hogy 5-6 napokat szopok 12-14 órába, már reggel nyitáskor kiégetnek ilyen buziságokkal. Aztán jön le a cigánygyerek köszönés nélkül: "a pizza mennyibe kerű?". Nyolcan esznek egy 30 centis pizzát 8 kistányérral és evőeszközzel, minden tiszta paradicsomszószos meg pizzatésztás, beleértve az asztal és a padlót is, büdösek és kulturálatlanok. A teljes kiégést élem meg. Abszolút kiégés.
Naplózva



Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #3026 Dátum: 15 aug 08, 13:43:12 »

Minin elkezdtek jelentkezni az ayumiznus tünetei =/ Agyára ment a meleg.
Naplózva


Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #3027 Dátum: 15 aug 08, 13:49:57 »

Nekem is fáj ettől a homár időtől, vettem be gyógyszert sokat iszok, lehet zuhizok is egyet. Telefonáltam foglaltam holnapra asztalt 2 főre megyünk meccset nézni szar lenne ha nem lenne hely. gyors kérdés hol tudok holnap rózsaszín inget venni olcsón ???? Jah és feltettem a win 10et szóval most Cortanával diskurálok Nevet egész kellemes hogy a gépemnek van már hangja Nevet
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #3028 Dátum: 15 aug 08, 13:55:12 »

A vonaton volt egy hülye picsa kaller aki végig ordított a telefonjába de azzal a szokásos ostobenko kurva hanggal és beszédstílussal (hallode,he,miazhogymáhe,) majd fölszállt a hülyepicsa player 2 akit egyszer már láttam és aki egyszer már kért egy haverjától egy 15 perces késést hogy elérje a vonatot.Amin ugye dolgozik,tehát neki időben oda kell érnie.Nem,inkább mekizik egyet meg lezavar 5 furulyát a férfi mosdóban és elintéz magának egy negyed órás késést.Ráadásul rohadt meleg van és megint fáj a törött bal térdem.Rühellem a nyarat.

Micsudi nálam amikor bekapcsol a vga hűtése olyan hang van mintha egy sugárhajtómű duruzsolna szerelem ittas szavakat a füledbe
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 08, 13:56:05 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #3029 Dátum: 15 aug 08, 13:55:56 »

Nevetségesen siralmas és ironikus, hogy mennyire kezd antiszociálissá tenni engem ez a pincér szakma. Fogyatékos 45 év körüli embert negyed óra alatt sikerül kiszolgálnom, miközben folyton csörög a telefon rendelés miatt, van 9 asztalom az emeleten és a pincében egyaránt. Eljátssza, hogy néma és két percig írja a pincérblokkra, hogy mit szeretne, meg hogy nagyon finom legyen a pizza és minden faszom általános iskola alsó tagozatos külalakkal. Aztán másnap reggel nyitáskor felhív az anyja és öt percig ecseteli, hogy mire hazaért a gyerek eltűnt a pizzáról a sajt és annyira rosszul esett neki, hogy alig bírt egy falatot enni belőle. Mondom neki, hozza be, megvizsgáljuk és ha úgy van akkor kap helyette egy másikat. Behozza, felnyitom a dobozt, a pizza negyede sincs meg, sajt meg kurvára van rajta. Csak annyira primitív, hogy nem tudja, a 350 fokos sütőben ráolvad a pizzára. Nem akartam elkezdeni vitatkozni, mondom itt van egy étlap, válasszon és grátiszba adunk egyet. Jaj, az neki nem jó, mondjam el, hogy milyen pizzáink vannak meg hogy ajánljak neki valami könnyűt. Nem elég, hogy 5-6 napokat szopok 12-14 órába, már reggel nyitáskor kiégetnek ilyen buziságokkal. Aztán jön le a cigánygyerek köszönés nélkül: "a pizza mennyibe kerű?". Nyolcan esznek egy 30 centis pizzát 8 kistányérral és evőeszközzel, minden tiszta paradicsomszószos meg pizzatésztás, beleértve az asztal és a padlót is, büdösek és kulturálatlanok. A teljes kiégést élem meg. Abszolút kiégés.

Menj pszichológusnak vagy tükörgyárosnak. Olyan melót csinálj, amit lehetőleg élvezel is. Én nem tervezek emberekkel dolgozni, de valszeg hasonló sorsra juttatom magam mint te, annyi különbséggel hogy a cég főnöke a pasim. Szedd fel a főnököd.
Naplózva


Cletus Kasady
Oldalak: 1 ... 200 201 [202] 203 204 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!