24 máj 21, 05:43:46 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 197 198 [199] 200 201 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 933461 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #2970 Dátum: 15 aug 06, 16:15:39 »

A zónázó a legjobb, azon még wifi is van (néha Nevet).

Naplózva

Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #2971 Dátum: 15 aug 06, 16:50:57 »

A veresi cigányok legalább légkondis vonaton utazhatnak.A sima foson meg 40 fok van...gg easy máv

Legalább van légmozgás és nincs szarszag (annyira).
Naplózva


Cletus Kasady
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #2972 Dátum: 15 aug 06, 17:37:00 »

Volt egy nigger pillanatom.

Nekem jött egy kigyúrt,  félmeztelen cigány. És verekedni akart. Én szerencsére továbbmehetek, mert fehér vagyok. Aztán utánam köpött. De mivel nem köpött le, csak tovább mentem, ő meg anyázott egy helyben és szintén tovább ment.

Angol nyelvtani szerkezeteken gondolkodtam. Kb. Azon is maradt a fókuszom. Azért ez a nyugalomnak egy magas szintje. Nevet
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #2973 Dátum: 15 aug 06, 17:40:27 »

Gdat ha nem bánod,ezzel a videóval egészíteném ki a beszámolódat
Nigger pillanat:Az ostobaság felülkerekedése egy amúgy logikusan gondolkodó fekete elméjén.Aminek hatására,illogikus önpusztító módon viselkedik,azaz,mint egy nigger.
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=6J_dT2P61AA" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=6J_dT2P61AA</a>
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 06, 17:43:00 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #2974 Dátum: 15 aug 06, 17:40:49 »



A valóságban az út másik oldalán, tőled 20 méterre ment egy vézna, atlétás cigány, aki egy pillanatra rád nézett csúnyán, majd tüsszentett egyet és ment tovább, miközben te azon gondolkodtál, hogy milyen v-vel írják a "where" szót?  Nyelvesít
Naplózva

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #2975 Dátum: 15 aug 06, 17:41:53 »

Olyan teakultúrának voltam szem és fültanúja, basszus, hogy majdnem elájultam.

Két liter vízben lefőznek EGY FILTER teát, aztán - mivel semmi íze, hiszen víz az egész - beletesznek tíz kanál cukrot és egy deci citromlevet, és isszák a meleg limonádét. Szomorú Szomorú Szomorú
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #2976 Dátum: 15 aug 06, 17:45:12 »


A valóságban az út másik oldalán, tőled 20 méterre ment egy vézna, atlétás cigány, aki egy pillanatra rád nézett csúnyán, majd tüsszentett egyet és ment tovább, miközben te azon gondolkodtál, hogy milyen v-vel írják a "where" szót?  Nyelvesít
gimiben volt egy osztálytársam atom hungarista mi csak Nyilas Misinek hívtuk.Na ez a Nyilas Misi olyan kemény gyerek volt hogy egyszál maga beszólt 1 tőle legalább fél utcányira lévő cigánynak.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #2977 Dátum: 15 aug 06, 17:46:53 »

Gondolom, az is lehetett vagy 8 éves Nevet (bár késelni már azok is tudnak)
Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #2978 Dátum: 15 aug 06, 17:48:03 »

Mondod azok után, hogy a Balatonon egyből mentem bevédeni a segged, mikor beléd kötöttek.  Nevet
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #2979 Dátum: 15 aug 06, 17:48:29 »

Volt az 12 is.De amúgy Nyilas Misinek eléggé elbaszott logikája volt.Számára megverni két ötödikest ( 8 osztályos része is volt a piarnak) egyenértékű volt egy tizedikes elverésével.Amúgy meg mindenki kiröhögte mint a szart amikor egyszer elénekelte a halotti beszédet.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #2980 Dátum: 15 aug 06, 17:56:58 »

Mondod azok után, hogy a Balatonon egyből mentem bevédeni a segged, mikor beléd kötöttek.  Nevet

Nekem, mikor?  Nevet Nem is emlékszem, hogy belém kötöttek volna valaha a Balatonon.

Ez jó Nevet

« Utoljára szerkesztve: 15 aug 06, 17:59:06 írta MrSaiyan Coelho » Naplózva

drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #2981 Dátum: 15 aug 06, 18:22:24 »

Gerappá nélkül nem az igazi :c
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #2982 Dátum: 15 aug 06, 18:29:04 »

Csak én néztem végig csillogó szemekkel?
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=yjqqwZGNHPg" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=yjqqwZGNHPg</a>
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2983 Dátum: 15 aug 06, 18:31:07 »

Csak akkor, ha lehet AI ellen is játszani.
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #2984 Dátum: 15 aug 06, 18:33:17 »

Abban nincs semmi kihívás.Még very op madafaka hardon sem lesz olyan a botok ellen játszani mint online.Nálam tuti vétel lesz már csak azért is mert az összes Battlefront megvan dobozosan ikszdé
Amúgy fail hogy a ps4 nem képes fullon tartani a 60 fpst még csak az előzetes alatt sem.Azért eléggé feltűnő amikor leesik olyan 40-re.
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 06, 18:36:45 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Oldalak: 1 ... 197 198 [199] 200 201 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!