24 máj 20, 23:31:01 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 187 188 [189] 190 191 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 933162 alkalommal)
0 Felhasználó és 34 vendég van a témában
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #2820 Dátum: 15 aug 03, 21:07:46 »

Megvolt mindkettő, azért izgat a gondolat. Nevet
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2821 Dátum: 15 aug 03, 21:09:31 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=ddEC4QQrR9U" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=ddEC4QQrR9U</a>

Ezt a videót csak azárt néztem meg, mert trollfocin is volt vele egy poén, ami miatt felidéződött. De a lényeg a komment alatta:

Idézet
De mindenhol volt pláne Bp-n egy díler, akinek  volt és egyrészt hozzá jártak át íratni, HDD-ről CD-t másrészt meg neki így minden megvolt és jó pénzért adogatta tovább. Akkoriban amúgy úgy zajlott a dolog ,hogy átmentél a haverhoz pár doboz flopival, ott kinézted mi kell, utána ARJ, RAR, ZIP stb. több lemezere, lemez hazavisz, (óvatosan, műanyag tok, becsomagolva gondosan), otthon kitömörítés, körmöt rágva, hogy ne legyen bad sectoros a lemez ill. anyázva ha CRC errort ír ki a tömörítő és persze mindig az exe-re mi másra. Vidéken nem volt más veszélyforrás Bp-n meg nagyvárosokban meg sokan nem mertek flopikkal trolira vagy villamosra szállni, mert ugye mágneses mező, hogy mennyire volt jogos a félelem az persze más. A profibbak, meg , akik megtehették meg winyóztak, egyszerűen kivették a gépből a winyót és azt vitték át a haverhoz. Én 1995-ben csak 9 éves voltam akkor még nem voltam anynira pro, hogy szétszedjem a gépet, ahhoz kellett még pár év, másrészt sokáig nem is volt szabad otthon, mert ugye a szülők szemében a gép az egy féltve őrzött nagyon drága doboz volt, amire vigyázni kell, szétszerelni, belenyúni? Még szerencsés voltam ,hogy 3 évvel később már  engedélyezve volt ,hogy átvigyem az unokatesómhoz, ahol soros kábellel összekötve mehetett a Duke Nukem meg a Doom hálóban.

Ez is nagyon 90es évek, főleg a vinyó cipelés. Bár később már sokszor lehetett CD-n is kérni kalóz játékokat gazdagabb ismerősöktől, általában egy 1000esért írtak ki egy CD-t előtte listát kaptál a játékokról, meg, hogy tömörítve mekkora, és be kellett osztani a CD-n lévő helyet. Nagy matektudást igényelt a kimaxolása. Nevet
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #2822 Dátum: 15 aug 03, 21:11:19 »

az érzés amikor BF3 Bangram Desert pályán 1. lövésre beadok egy 1342 méteres fejlövést aztán elrohanok a sok gyökér elől
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 03, 21:11:52 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #2823 Dátum: 15 aug 03, 23:40:03 »

Nekem még mindig álmom egy tökéletes világ, ahol a halálraítélteket cirkuszi show keretei között végzik ki és a börtönöket a jegyárakból tartják fenn, nem az adóból. Ha nem elég a profit, a kisebb bűnözök nem esznek, hacsak nem vállalnak szereplést a cirkuszban.

Remélem ebben a komolyság 50 árnyalata közül egyetlen árnyalat sem található meg...
Naplózva



Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #2824 Dátum: 15 aug 04, 05:57:03 »

Mennyire abszurd, hogy az kesereg az adóból történő fenntartáson aki maga is az adóból él. (vagy a felesége tartja el)
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #2825 Dátum: 15 aug 04, 06:18:51 »

Nem adóból élek, csak olyan 30%-ban, de azt is megérdemlem. Nevet

Am a cirkusz jóm ötlet. Végülis aki ölt, vagy erőszakolt, az nem ember, így őt megölni nem egyenértékű azzal, amit ő tett. Meg az áldozatok hozzátartozóinak is jobb érzés, hogy az elkövető órákon át szenved a halála előtt, mint hogy szépen elalszik egy szuritól. Nekem legalábbis az lenne.
Jó, persze, problémás a dolog, de van egy olyan fétisem, hogy szeretem látni a rettegést a rosszfiúk szemében, de nem azért, mert olyan erőszakos lennék, hanem mert imádom az iróniát és az ebben az esetben erőszakkal érhető el leginkább. Egy színház, ahol kéjgyilkosok könyörögnek kegyelemért szörnyű kínzások közepette. Ez a nagybetűs IRÓNIA.
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 04, 06:37:00 írta gman » Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #2826 Dátum: 15 aug 04, 06:40:48 »

Milyen mélyen szántó gondolat, hogy aki ölt az nem ember. Nézd meg az osztály című filmet és mondd el ugyanezt komoly képpel.
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #2827 Dátum: 15 aug 04, 06:54:28 »

Jó, de aki öl, az ne panaszkodjon, ha őt ölik. Illene megértenie a gyilkosát.
Én amúgy leginkább a pszichopata sorozatgyilkosokra, gengszterekre, agyatlan bandavezérekre gondolok. Velük vicces lehet megetetni a főztjüket. Aki megbánta a tettét, azt nem vicces megölni, van elég baja anélkül is.
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 04, 07:04:00 írta gman » Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #2828 Dátum: 15 aug 04, 07:53:21 »

Az a film arról szól, hogy egy osztály, a végtelenségig szívat két gyereket. Szexuális cselekményre kényszerítik őket egymással, stb. És a végén annyira tele lesz a tökük, hogy bevisznek fegyvereket az iskolába és mindenkit szétlőnek.
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #2829 Dátum: 15 aug 04, 08:29:20 »

vörös haja a tündék között

Húgom nagyon oda van ezekért a vörös hajú tündékért (is).  Nevet
A felhőket is imádja. Hétvégén vettem neki Pesten egy felhőkről szóló könyvet és este mondtam neki, hogy álmodjon arról, hogy egy különleges felhőt néz egy tündével.  ikszdé Teljesen odavolt.  ikszdé

Ezt a filmet meg fogom nézni. http://www.port.hu/elefant_elephant/pls/w/films.film_page?i_film_id=60467 Ezt láttad? Én igen és nagyon jó/durva film. Itt nincs ilyen háttérsztori, hogy szivatták őket, szóval más kicsit.
Naplózva


Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #2830 Dátum: 15 aug 04, 09:58:56 »

http://prominent.blog.hu/2015/08/03/szenvedelyesen_szexeltek_az_utca_kozepen
Nemtudom melyik a gázabb ikszdé a nyílt utcán szexelni, vagy hogy utána a srác bevallja hogy AIDS-es XDXDXD  ez annyira beteg hogy nem tudom elhinni. Remélem jókis pénzbüntetést kapnak mint a ketten. Viszont azt is remélem a csajjal tudnak mit kezdeni hogy megússza a HÍV-et mert azt azért úgy senki nem érdemli meg. Ha a srác meg nem kamuzta be a dolgot akkor viszont szvsz. egész nyugodtan le is lehetne sittelni sőt akár ki is golyózhatnák.
Saphira ámbár a tündék mágikus lények, de azért a testük biológiai, miért ne fordulhatna náluk is elő ritka mutáció amitől születik egy vörös hajú? Szerintem szép fordítás hogy Tünde, az elfre általában a télapó kis manói jutnak eszembe, nem tudom miért ikszdé Jah és respect  Vörösmartynak a névért :)az egyik legszebb női név szerintem a Tünde Mosolyog Aztán a Csilla jön, aztán talán a Tamara, Eszter, Bianka, Tímea   Nevet de elkanyarodtam a témától Nevet (akad még pár név amit szeretek)
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #2831 Dátum: 15 aug 04, 10:53:38 »

Pro: csináltam amerikai palacsintát
Con: hajnali fél 6kor :'((((

Miért van az ha iszom kicsit többet mint a 'csakkétsör' akkor nem tudok aludni? Hajnali 4 óta fent vagyok  Neeem Bezzeg normális ember ilyenkor délig fel se tud kelni az ágyából...
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #2832 Dátum: 15 aug 04, 11:14:45 »

Az a film arról szól, hogy egy osztály, a végtelenségig szívat két gyereket. Szexuális cselekményre kényszerítik őket egymással, stb. És a végén annyira tele lesz a tökük, hogy bevisznek fegyvereket az iskolába és mindenkit szétlőnek.
Ez még oké, ők nem élvezetből öltek, viszonylag jó okuk volt rá. Viszont ha olyat is lelőttek, aki nem ártott nekik, akkor vár rájuk a képzeletem varázslatos cirkusza.
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 04, 11:15:40 írta gman » Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #2833 Dátum: 15 aug 04, 13:37:54 »

Lew itt az Metal gear Solid gépigénye.Ha pcn játszod mint én akkor érdekes lesz ikszdé
http://www.gamestar.hu/metal-gear-solid-v-the-phantom-pain-gepigeny-minimum-ajanlott.html
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #2834 Dátum: 15 aug 04, 14:26:28 »

Képzelj el egy világot, ahol megvalósul ez az "álmod", gman. Családi program, szórakozás, időtöltés, ahol ünneplik a halált? Gyerekek, átlagemberek, nyugdíjasok, felső vezetők, tök mindegy, azon szórakoznak, ahogy szenvednek, kínoznak más embereket? Pofám leszakad, hogy meg kell magyarázni, ez miért rossz. Ha egy kicsit is belegondolsz és nem futkos hideg a hátadon, nem borzongsz bele egy ilyen világba, nem érzel bődületes nagy abszurditást... akkor van baj, barátom. Inkább az ilyen embereket basznám be cellába, mint a tyúktolvajokat. Ha te ezt tényleg komolyan gondolod... összeszarom magam, hogy egy ilyen ember nevel gyereket... ezt adod tovább... na mindegy... úgy is csak annyit látsz az egészből, hogy én személyeskedek.
Naplózva



Oldalak: 1 ... 187 188 [189] 190 191 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!