24 máj 17, 14:40:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 184 185 [186] 187 188 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 930530 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #2775 Dátum: 15 aug 03, 15:06:30 »

Idézet
Ha megölöd azt, akinek ilyen baja van, akkor az olyan, mintha egy ragtapaszt tennél egy ronda, elvakart sebre.

Ez így van akkor, ha szociális körülményei vagy hibás neveltetése miatt öl valaki. Akkor a halálos ítélettel csak az okozatot tüntetjük el, de nem az okot kezeljük.

Például az amisoknál sosem volt gyilkosság egyet leszámítva, mert olyan társadalomban élnek, ami nem enged kifejlődni ilyen beteges viselkedést. Egy mégis volt, Edward Gingerich, aki paranoid skizofréniában szenvedett.
https://en.wikipedia.org/wiki/Edward_Gingerich

Azt képzelte, hogy a felesége maga az ördög, és széttaposta a fejét, majd kitépdeste a belső szerveit és szétdobálta a lakásban. Az ilyen skizofrén emberek sosem gyógyulnak meg. Adhatod nekik a gyógyszereket, ezzel csak elnyomod a tüneteiket, közben meg adják tovább a beteges, szar, társadalomellenes génjeiket. Az ilyen emberek olyanok, mint a veszett állatok. Haszontalanok, betegek, veszélyesek, és nem lehet őket megmenteni, és számukra is szenvedés az élet.

Ezeket a géneket gyökerestül kéne kigyomlálni az emberiségből.
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 03, 15:07:38 írta Saphira » Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #2776 Dátum: 15 aug 03, 15:07:18 »

Raimi te meg ne basszál már fel, hogy többször váltottál profképet, mint én... smirksweat
Ott még közel sem tart, te anno az első, második accountodadl, volt hogy óránként váltottál profilképet. Nevet


Seva, egyébként csodálom, hogy tényleg azt hitted, hogy jó csajok vannak a Deákon. Nevet Vannak amúgy, meg a 3/4-e külföldi, de tényleg siralmas a felhozatal.
Naplózva


gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #2777 Dátum: 15 aug 03, 15:08:34 »

Nekem még mindig álmom egy tökéletes világ, ahol a halálraítélteket cirkuszi show keretei között végzik ki és a börtönöket a jegyárakból tartják fenn, nem az adóból. Ha nem elég a profit, a kisebb bűnözök nem esznek, hacsak nem vállalnak szereplést a cirkuszban.
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #2778 Dátum: 15 aug 03, 15:10:16 »

Saphi az a baj hogy ezt nem lehet kiirtani belőlünk mert ez a lényünk része.A bekattanás és az ész nélküli öldöklés ugyanúgy az ember része mint a szeretet.Ha ezeket kikapcsolnák már nem lennénk többé teljes emberek.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #2779 Dátum: 15 aug 03, 15:14:46 »

A paranoid skizofrénia az ember része? Azt azért nem hiszem. Évezredes fejlődés kellett ahhoz, hogy az ember képes legyen társadalomban élni, és ne rohanjon neki egy bunkósbottal a másiknak, ha ő azt úgy kívánja. A társadalom elnyomta ezeket az állatias ösztönöket, és kigyomlálta a hibás elemeket.
Százezer éve 60 idegen ember nem bírt volna megmaradni egy buszban összezárva, ahogy ma a csimpánzok sem tudnának. De fejlődött ilyen tekintetben, és ez nem annak köszönhető, hogy humánusan, captain norway módjára kinyalta a rendbontó emberek seggét.

Amúgy a pszichológus még mindig nem orvos.
Naplózva

Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #2780 Dátum: 15 aug 03, 15:15:33 »

Az korán sem tökéletes világ, gman. Sőt, igazából nem létezik olyan se, hogy "tökéletes".

Idézet
Például az amisoknál sosem volt gyilkosság egyet leszámítva, mert olyan társadalomban élnek, ami nem enged kifejlődni ilyen beteges viselkedést.

Igazából, itt a lényeg szerintem. Jelentősen tudnánk csökkenteni az ilyen típusú gyilkosok számát, ha a társadalom, a közösség is törekedne arra, hogy ne történhessen meg, ne alakulhasson ki a tagjaikban ilyen-olyan okból kifolyólag (hisz sok okozót ismerünk) hasonló defektáltság vagy hajlam. Ezzel megelőzhető lenne rengeteg ilyen eset, aminek sok más ember mellett a gyilkos is áldozata.

Idézet
Saphi az a baj hogy ezt nem lehet kiirtani belőlünk mert ez a lényünk része.A bekattanás és az ész nélküli öldöklés ugyanúgy az ember része mint a szeretet.

Az ember teszi magát emberré. Önálló tudatunk van... azért öljünk, mert emberek vagyunk és az ember megteheti, mert benne van? Komolyan erre fogod? Annyira röhejes, hogy ilyenkor bezzeg úgy tekintünk az emberre, mintha nem tehetne arról, ami! Ne gyáván az eldugott "ösztönre" fogd azt, ha valaki gyilkol.

Igenis, a faj, a társadalom, a közösség a felelős ezért! Az ember tökéletes tükör a társadalomról (is)! A társadalom éppúgy felelős a tagjaiért, mint a tagok a társadalomért. Egy ember tette egész láncreakciót lehet képes elindítani a többiben, de ha a környezetében semmi ingert nem kap arra, hogy arra vetemedjen, akkor az az egy se fog tenni egészséges, normális körülmények között semmit.
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 03, 15:19:35 írta Destroid » Naplózva


Cletus Kasady
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #2781 Dátum: 15 aug 03, 15:22:04 »

Leírtad a t-betűs szót, ezért tartozol a fórumozóknak 10 ezer korsó sörrel Nevet
Naplózva

Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #2782 Dátum: 15 aug 03, 15:25:42 »

Ó, hogy az a.... Ez is a te hibád, Raimi. Az isten ....sza rád az eget. smirksweat

Még egy komment... valamit írjatok amire tudok reagálni. Így nem mehetek el.
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 03, 15:28:47 írta Destroid » Naplózva


Cletus Kasady
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #2783 Dátum: 15 aug 03, 15:39:02 »

Én anno halálbüntetés párti voltam, de aztán láttam pár dokumentumfilmet a témáról, amiben szépen ki lett fejtve, hogy miért sokkal drágább mint életben tartani és hogy hány embert végeznek ki a mai napig hibásan, szóval már azt mondom inkább, hogy ne Nevet

John Oliver jól összefoglalja a dolgokat, ha érdekel valakit:

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=Kye2oX-b39E" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=Kye2oX-b39E</a>
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #2784 Dátum: 15 aug 03, 15:41:13 »

Ch-ch... nem tök mindegy nektek, barbároknak, hogy hogy pusztítjátok meg a fajtársaitokat? Ha gyilkos volt, hogy-hogy nem szartok arra, hogy szenvednek egy kicsit?

Komolyan mondom... Nevet

(Vicc, hogy én védem ezeket, amikor szívem szerint az egész fajt kukába vágnám. Baszdmeg Masashi...)
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 03, 15:41:49 írta Destroid » Naplózva


Cletus Kasady
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #2785 Dátum: 15 aug 03, 15:47:15 »

Masashi, neked nincs disszociatív személyiségzavarod? Minden kommentedben annyira más a véleményed, hogy a harmadik után már azt sem tudom, miről beszélsz. ikszdé

Sabaku, tegnap elkezdtem "beszélgetni" egy rakás amerikaiaval az egyik facebook-csoportban. Rájöttem, hogy ezekkel felesleges beszélgetni. Ezeket meghallgatni is felesleges, olyan szemellenző van rajtuk, hogy úgy se látnak többet a 30°-os szögnél a világból. Szóval, mivel ez a faszi is az USA-ban él, inkább meg sem nézem a videót. ikszdé
És végre megértettem, miért tartja őket cseszettül hülyének az egész világ. ikszdé
Naplózva

Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #2786 Dátum: 15 aug 03, 15:50:14 »

Nincs, miért lenne? Az reakció, nem vélemény. De, ha a kifigurázásomat véleménynek nyilvánítod... :/
Naplózva


Cletus Kasady
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2787 Dátum: 15 aug 03, 15:50:29 »

Mikor valaki előszedi ezt a 'bezzeg a mai fiatalok' kezdetű lemezt, mindig az jut eszembe, hogy már az ókori Görögországból is találtak olyan feljegyzéseket amiben arra panaszkodtak, hogy züllik a fiatalság ikszdé

Ebben egyébként tényleg igazad van. Ez a panasz ősidők óta ismert a történelemben. xD Mondjuk kíváncsi lennék, egy ISIS vezető mit mondana erre. Lehet ők úgy érzik, hogy most javul a helyzet éppen. ikszdé

USA: én beírtam egyszer valahová, amikor épp nagyon mérges voltam a jenkikre, hogy bárcsak Putyin szétatomozná őket a picsába, és egy csomó amerikai belájkolta. ikszdé
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #2788 Dátum: 15 aug 03, 15:51:10 »

A részük tényleg nagyon gáz az amcsiknak amúgy, ami pl. nagyon durva az az, hogy reggel suli előtt mindig meg kell hallgatniuk himnuszt és esküdni a zászlóra vagy mi az isten ikszdé Először el se hittem mikor mondta valaki, de igaz.

Meg ismerősöm lakott ott egy évet, és mondta, hogy kb. semmit se tudna Európáról, kérdezték tőle hogy náluk van-e hűtő meg csapvíz meg ilyesmi ikszdé Meg persze Amerikát kurva királynak tarják mindenki mást meg bénának. Hihetetlen milyen szinten megy náluk a butítás és agymosás.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #2789 Dátum: 15 aug 03, 15:54:44 »

Az én kommentemet is belájkolták, aztán reakció nélkül folytatták tovább az eszmecserét ugyanolyan hülyeséggel. ikszdé Mondom wat, legalább a magyarok elküldenének a kurvaanyámba.

Görögországban züllött is a fiatalság. Az, hogy ők is észrevették, amit mi, nem csak azt mutathatja, hogy az idősebbek szemében mindig züllik a fiatalság (bár a magyarokéban tényleg, olvassatok 16-18. századi szerzőket ikszdé), hanem azt is, hogy ugyanabban a szakaszban van a civilizáció, mint az övék.

Masashi, csak irónia volt. Fura, hogy egyszer ki akarod irtani az emberiséget, majd megenni, miközben emeletes házakat építesz a holttestükből, másnap meg ennek a szöges ellentétét írod. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 03, 15:55:28 írta Saphira » Naplózva

Oldalak: 1 ... 184 185 [186] 187 188 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!