24 máj 21, 00:40:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 183 184 [185] 186 187 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 933225 alkalommal)
0 Felhasználó és 40 vendég van a témában
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #2760 Dátum: 15 aug 03, 13:13:16 »

Mindig vicces, amikor a 12 éves szintre lebutított, no skill-es lol-ban taktikáról kezdenek el beszélgetni.

De jó, hogy nem loloztam. Ugass csak, kutya. Vau-vau.
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 03, 13:14:06 írta Destroid » Naplózva


Cletus Kasady
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #2761 Dátum: 15 aug 03, 13:14:17 »

Ezek lesznek azok akik 10 évesen 500 farok benyelése után gondolják újra az életüket és rájönnek hogy ők csak áldozatok és a szüleik baszták el az egészet amikor nem engedték őket MTV-t nézni.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #2762 Dátum: 15 aug 03, 13:14:57 »

Raimi te meg ne basszál már fel, hogy többször váltottál profképet, mint én... smirksweat
Naplózva


Cletus Kasady
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #2763 Dátum: 15 aug 03, 13:16:32 »

Ezek lesznek azok akik 10 évesen 500 farok benyelése után gondolják újra az életüket és rájönnek hogy ők csak áldozatok és a szüleik baszták el az egészet amikor nem engedték őket MTV-t nézni.

És mindezt a Dust in the Wind dallamára?
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #2764 Dátum: 15 aug 03, 13:24:20 »

Inkább a Wea are Young számra.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2765 Dátum: 15 aug 03, 13:30:01 »

Ezek lesznek azok akik 10 évesen 500 farok benyelése után

Azért látom nagyon megmozgatta a fantáziádat ez a videó.  Hümm-hümm
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #2766 Dátum: 15 aug 03, 14:03:13 »

Nem tudom hogy mennyire kamu,de nagyon beteg...a world trade centeres meg főleg.Rohadt gyíkemberek.
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=m8ArU01Eu4Y" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=m8ArU01Eu4Y</a>
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 03, 14:08:05 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #2767 Dátum: 15 aug 03, 14:16:57 »

Hagyjátok már békén szerencsétleneket. Szomorú

Raimi ez csak neked:

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=4JMUimxkx7c" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=4JMUimxkx7c</a>
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 03, 14:18:16 írta Destroid » Naplózva


Cletus Kasady
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #2768 Dátum: 15 aug 03, 14:33:17 »

A reptiliánt már nem egyszer bejátszottuk itt.

Mikor valaki előszedi ezt a 'bezzeg a mai fiatalok' kezdetű lemezt, mindig az jut eszembe, hogy már az ókori Görögországból is találtak olyan feljegyzéseket amiben arra panaszkodtak, hogy züllik a fiatalság ikszdé Mondjuk manapság tényleg vannak nagyon gáz dolgok, de ez meg csak kikopik előbb-utóbb.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #2769 Dátum: 15 aug 03, 14:37:09 »

A reptiliánokat is csak miattam... Durci Egyébként pedig nem vágom, hogy az emberi életképtelenséget miért rájuk fogják. Ennyire nehéz beismerni, hogy szar a faj, vagy mi? Mindig a másokra mutogatás, az megy.
Naplózva


Cletus Kasady
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #2770 Dátum: 15 aug 03, 14:37:49 »

Nem tudom az én Deák teres kiírásom indította-e el a témát, de nem volt ilyen szándékom vele.  Nevet Általában írtam az emberekről, nem úgy, hogy a fiatalok így meg úgy. Korombeliek meg idősebbek is voltak ott bőven.  Nevet
Naplózva


Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #2771 Dátum: 15 aug 03, 14:45:05 »

Idézet
Nem tudom hogy mennyire kamu,de nagyon beteg.

Nem is a hívások a betegek, hanem a tudat, hogy az utolsó telefonáló darabokra verte egy nő koponyáját, megfojtott egy másik nőt, és rajtuk kívül megkéselt hármat, miközben a hívásokból tisztán látszik, hogy egy beteg, a társadalomra minden szempontból káros egyén... és bőrrákban halt meg, ahelyett, hogy kardot állítottak volna a szívébe.

Tudom, ezerszer volt már itt a halálbüntetéses téma, és én is mindig ide-oda ingázok e kérdésben, de ez a hívás most eléggé elködösítette az agyam.

Seva, nem a kiírásod indította el, bár azt sem tudom, melyik témát. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 03, 14:45:54 írta Saphira » Naplózva

Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #2772 Dátum: 15 aug 03, 14:55:15 »

Ha megölöd azt, akinek ilyen baja van, akkor az olyan, mintha egy ragtapaszt tennél egy ronda, elvakart sebre. Nem fog attól meggyógyulni, de legalább nem látod. Ha pedig valaki ilyenre vetemedik, mert mondjuk beteg, akkor ki kéne deríteni, mi lehet az oka. Aligha hiszem, hogy ne lenne magyarázat arra, miért ilyen valaki. Ha pedig megvan a forrás, lehetne orvosolni, vagy megelőzni, akármi. Igazából, az ilyen beteg emberek is áldozatok. Öldöshetik őket ameddig akarják, mindig lesznek ilyenek, pedig ez sok esetben megelőzhető probléma lenne, de legalábbis észlelhető, s akkor eszerint kezelnék.
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 03, 14:57:30 írta Destroid » Naplózva


Cletus Kasady
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #2773 Dátum: 15 aug 03, 14:59:40 »

Az ilyentől semmit sem tudnál meg.Ez nem a Bárányok hallgatnak ahol egy közepesen jól kinéző fiatal FBI ügynöknő fényt derít mindenre.
Ha meg is szólalna akkor is ilyeneket mondana "hogy a hangok mondták" "az ördög mondta" stb
Egyszerűen csak tarkón kéne lőni az ilyet.Évezredekig végezték ki random az embereket nehogy már most legyünk annyira humánusak hogy élve hagyjuk az ilyeneket.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #2774 Dátum: 15 aug 03, 15:04:44 »

Nem ilyentől kell megtudni. De, nagyon jó eszközök vannak arra, hogy megismerhessék az ilyeneket. Annyi magát szentnek valló pszichológus van és egyéb orvos, aki tudna ezzel mit kezdeni, vagy hasonló. És ne mondd nekem azt, hogy az ember humánus. Barbárabbak az állatoknál. Akkor öl, amikor módja van rá... és ha ezt abba bújtatja, hogy "hát ő gyilkos", akkor attól jobb lesz? Dehogy... és elég baj az, hogy oda süllyed egy faj, hogy kivégzésekre van szükség. Ez is annak a hibája. Persze, nyugodtan mutogassatok megint az emberekre, csak basszameg, társadalom van. Embereket látsz, nem a társadalmat... pedig ott van a kutya elásva.
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 03, 15:06:47 írta Destroid » Naplózva


Cletus Kasady
Oldalak: 1 ... 183 184 [185] 186 187 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!