24 máj 17, 17:00:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 182 183 [184] 185 186 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 930596 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #2745 Dátum: 15 aug 03, 00:22:17 »

Pedig valahol itt kezdődik a 90-es életérzés. T_T

http://www.youtube.com/watch?v=NXVV1fkCz6A

Az a baj hogy ezt csak lew érti pedig ő nem is 90's kid. : ((

Jaj de szeretem ezt a számot. És tudom, hogy ez nem a zene topic, de (és most nem SH1-ből fogok linkelni) SH 2-ből többek között még ezeket szeretem:
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=oBCd5BOeqJI" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=oBCd5BOeqJI</a>
https://www.youtube.com/watch?v=JozVfR-XavQ  Pirul
Baaaaah, gyönyörű: https://www.youtube.com/watch?v=SPUd29K0-Cg

Jól van, elhúzok majd a zene topicba valamikor berakni őket megint, de ez most kellett. Bocsi.

Most miattad meghallgattam őket újra. Már jó ideje nem raktam be ezeket a számokat és .... hirtelen mennyi emlék és érzelem  tört fel bennem, mikor órákon keresztül ezeket hallgattam. Atyaég, dejók ezek a számok.

Úgy szeretem mikor zenékhez emlékeket, vagy sokszor játékélményeket tudok kötni. Viszont most keveredik (lehet a kevés alvás miatt) és nem tudom hirtelen, hogy WoW-os vagy Aion-os emlékek törtek fel bennem. xD

----------------------------
Ezt most olvastam. Nevet
http://www.dailymail.co.uk/femail/food/article-3178341/What-Coca-Cola-REALLY-does-body-just-hour.html

Itten van lefordítva, remélem jól, ha valaki nem értené. Nevet

Első 10 perc: 10 teáskanálnyi cukor jut a szervezetedbe. Ez a napi bevitel 100 százaléka. Azért nem hánysz azonnal ennyi édestől, mert a kólában lévő foszforsav elfedi ezt a túlzott édességet.

20 perc: Annyira megugrik a vércukorszint, hogy inzulinrobbanást idéz elő. A máj erre úgy próbál reagálni, hogy a cukrot is zsírrá alakítja.

40 perc: Felszívódik az összes koffein. A pupillák kitágulnak, megemelkedik a vérnyomás, az adenozin receptorokat már blokkolták az agyadban, ezért nem leszel álmos.

45 perc: Az agyad megnöveli a dopamintermelést, ez serkenti az örömközpontot. Ez nagyjából úgy működik, mint a heroin.

60 perc: A foszforsav megköti a kalciumot, a magnéziumot és a cinket, amely így további változásokat okoz az anyagcserében. A koffeinnek is vízhajtó hatása van, a sok mesterséges adalék és a nagy mennyiségű cukor pedig arra ösztönzi a szervezetet, hogy a kalciumot kiürítse a szervezetből. Így távozik, ahogy a magnézium és a cink is. Ezek után lezuhan a vércukorszint, ami vagy fáradttá és/vagy ingerlékennyé tesz.
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 03, 00:39:54 írta Minagi » Naplózva


Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #2746 Dátum: 15 aug 03, 03:46:18 »

Nincs is szebb dolog annál, amikor egy 6 wines PvP-ben bonyolult kombókat ( egyik skillem kombinációja. Alt + F + Shift + W + Space + R + Q ) használsz sorra, hogy győzz és le is viszed egy izzasztó kombinációval az élete 90%-át, amikor a nyomorult ellenfeled egy Jobb klikk + Bal klikk + Jobb klikk + Bal klikk etc. sorozattal minden menekülési képességet ellöveti (cooldown 15 min) és így ver el az utolsó, döntő összecsapáson . . . és még én vagyok a gerinctelen kis féreg.

Ja, hogy már 04:46 van? Lehet aludni is kéne . . .
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 03, 03:46:53 írta Destroid » Naplózva


Cletus Kasady
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #2747 Dátum: 15 aug 03, 06:48:01 »

Mindig vicces, amikor a 12 éves szintre lebutított, no skill-es lol-ban taktikáról kezdenek el beszélgetni.
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #2748 Dátum: 15 aug 03, 07:00:29 »

Mondok jobbat.Tegnap este BF3-ban alám basztak egy csomó c4-et,fölrobbantottak és a levegőben megszórtam a C 130-t.
Vedeó hamarosan Nevet 1080p 60 fps megfelel? Nevet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #2749 Dátum: 15 aug 03, 07:11:52 »

Az alap 151-ből Snorlax a legmenőbb, mert szinte a elpusztíthatatlan. Az összesből meg Lucario, mert swaghype.

A legmenőbb digimon meg WereGarurumon.
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #2750 Dátum: 15 aug 03, 08:27:28 »

Onnan tudod hogy öreg vagy, hogy sabaku már 18 éves. : (((

Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #2751 Dátum: 15 aug 03, 09:18:09 »

Voltam szombaton a Deák téren éjfél után kb. És nagy csalódás volt.  Nevet Sok 50-es karú pasi volt, de az IQ-juk is 50 volt ez jól látszott.  Nevet A miniszoknyás csajok meg kövérek voltak vagy simán ronda lábúak. Én voltam az egyetlen miniszoknyás jónő viccen kívül.  Nevet Meg úgy általában nagyon alpári, proli emberek voltak kint. És milyen sokan.  Ohh My God
Naplózva


Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #2752 Dátum: 15 aug 03, 09:50:27 »

Gondolkoztunk mi is Gdattal, hogy kimenjünk Deákra aznap, de inkább Margitsziget mellett döntöttünk. Ott voltak jó pasik meg jó csajok is, de mi jó "részeg" módjára csak a Holdat meg a vizet bámultuk, és hozzá zseniális elméleteket gyártottunk, én meg elhagytam egy fél szivart pedig finom cseresznyés volt.

Tényleg, a talit is lassan el kéne kezdeni kiötletelni, hogy mi legyen.
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 03, 09:51:36 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #2753 Dátum: 15 aug 03, 10:19:41 »

Hát jól döntöttetek. Én is filóztam, hogy nekünk is oda kéne mennünk és megkeresni titeket. De végül Deák lett.  Nevet
A talit privibe inkább.  Nyelvesít
Naplózva


Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #2754 Dátum: 15 aug 03, 10:23:58 »

Jójó, azt alap, hogy ott fogom. Nevet Csak elfilóztam egyet rajta.
Amúgy jobb lett volna, ha hozzánk csapódtok, dehát na. Durci Bár azt sajnálom, hogy a térdem így szétment, kellett nekünk annyit sétálni. :"D Holnap meg elvileg utazok Veszprémbe, élvezem ezt a kényszerszabadságot.
Nagynénémtől meg szülinapomra kaptam 10 fontot a PayPal-omra, de fogalmam sincs mit rendeljek, túl hosszú a lista. xD
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 03, 10:26:02 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #2755 Dátum: 15 aug 03, 13:02:51 »

Nekem nem szokásom belemenni ebbe a hová züllik a fiatalság témába, de van ez a no judge challange, amire a sok önértékelési zavaros hercegnő, és a tengernyi díszhomár töltögette fel a pofáját, akik Verdunnél egy másodperc alatt szenvedtek volna fatalityt.
De azért ez kezd egyre durvábbá válni:

https://www.facebook.com/LesGitanesSontLesPlusBeauxBelles/videos/vb.410080899060266/866290670105951/?type=2&theater

Nem tudom, hogy ennek aranyosnak kéne lennie, vagy nagyon gáznak.
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2756 Dátum: 15 aug 03, 13:08:31 »

Ennek a szarnak amúgy mi a pontos "értelme"?
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #2757 Dátum: 15 aug 03, 13:09:36 »

Két kurva nagy pofon kéne nekik.
Naplózva


 
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #2758 Dátum: 15 aug 03, 13:09:49 »

Ez inkább creepy, mint aranyos.  Hmm?

Naplózva

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #2759 Dátum: 15 aug 03, 13:13:13 »

Az a baj, hogy nem nekik kéne a pofon, hanem a szüleiknek (testvéreiknek?). Ezek kb. 6-7 éves gyerekek, és biztos, a szexualitásról semmit sem tudnak, csak amit látnak a TV-ben, és amit úgy észlelnek, hogy a felnőttek pozitívan jutalmaznak. Nekem is van egy ismerősöm, aki arra buzdítja a kislányát, hogy így viselkedjen, mert így milyen szép, szerinte. A gyerek meg örül, hogy élvezi az anyja, és szegény azt hiszi, jól csinál mindent, így kell viselkedni, hogy anyuci megdicsérje.

A legnagyobb gáz, hogy a háttérben ráadásul egy srác röhög.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 182 183 [184] 185 186 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!