24 máj 17, 15:42:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 174 175 [176] 177 178 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 930545 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #2625 Dátum: 15 aug 01, 14:30:41 »

Minden amit látsz, nézőpont, nem valóság.

Úgyhogy ez rád is igaz, Stance. Te se a valóságot látod. Hanem azt, amit magad elé vetítesz ki.
Naplózva


Cletus Kasady
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #2626 Dátum: 15 aug 01, 14:35:28 »

Persze. De én tisztába vagyok vele és látom, hogy csak egy képzet. Nevet
Amúgy szerkesztettem az előző hozzászólást.
Naplózva



Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #2627 Dátum: 15 aug 01, 14:42:44 »

Én is tisztába vagyok vele, ilyen alapon veszem figyelembe mások nézeteit, hisz magától értetődő, hogy valami okból, az általa tapasztaltak alapján áll úgy, ahogy. Az a baj, hogy az ember úgy van vele, viszonyul hozzá, hogy csak egy valóság létezik és mindenki a sajtját hiszi annak, így ahelyett, hogy kihasználná ezt a létszámot és előnyt kovácsolnának a "Több szem többet lát" dologból, megkövezik azt, aki másképp gondolkodik. Ezzel a fejlődés menetét, sebességét is blokkolja.
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 01, 14:43:54 írta Destroid » Naplózva


Cletus Kasady
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #2628 Dátum: 15 aug 01, 14:44:36 »

Régen easy klánban volt erre a kollektív tudatra egy kifejezésünk "kapd be a krékenem" nem kráken,hanem kréken.Egy Chege-papa nevű zseni alkotta meg ezt a mindent átfogó gondolatot arra hogy megmagyarázzon vele mindent.Rendkívüli elmék felhozatala volt az a csapat csak mind idiótának álcázta magát.kivéve Análka mert ő az is volt.De ott jöttem rá a természet valódi mivoltára és arra hogy hogyan lehet megidézni a Halált hogy fizikai testet adjunk neki.
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 01, 14:46:30 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #2629 Dátum: 15 aug 01, 14:49:58 »

Én pl azt látom Masashi, hogy te elhiszed a saját projekcióid. Aki a saját valóságát hiszi valóságnak, az egy fasz. Nevet Azért nagyon rossz ez a szavak szintje, mert nagyon nehéz megállapítani így, hogy a másik ember valóban jelenlétből ír-e, vagy pedig az elméje által kivetített projekciót hiszi el és az által él. Ahogy te is írtad, minden csak nézőpont, tehát gyakorlatilag csak a semmi van, a tudat, amiből minden kiindul és ebben van minden megnyilvánulva. De ezt lehetetlen az elmén keresztül megérteni, hisz ez ő maga. Ennek nem így kéne lennie, de jelenleg így van a jelenlegi kondíciók miatt. És aki nem mártotta magát bele ebbe a témába és kevésbé kondicionált az elméje, az azt mondja erre, hogy egy baromi nagy butaság és igaza van, mert neki még egészséges a lénye. Nevet
Nekem szar volt az életem, azért mentem ilyen mélyre. És minél mélyebbre mártózol a tudatlanságba, majd tudatot nyer a tudatlanság, annál többet fogsz látni a kondicionált elméből.
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 01, 14:52:32 írta Stance » Naplózva



Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #2630 Dátum: 15 aug 01, 15:02:42 »

Idézet
Én pl azt látom Masashi, hogy te elhiszed a saját projekcióid.
Te nem? Hopp, a tükör.

Nincs olyan, hogy szar volt. Ez is csak egy megállapítás, minősítés. Én is rinyálhatnék, nekem mi volt, miken mentem át és a mai napig kiröhögnek azok, akik nem ismernek, hogy én hűha, milyen lényekkel találkoztam, dolgozok, tartom a kapcsolatot, csak mert az ő ismereteik nincs olyan szinten, hogy ezt mondjuk megértsék, elfogadják, ám ezektől változik a helyzetem? Számomra változik az, hogy én továbbra is kikkel dolgozok együtt, kikkel találkozom és miért? Nem...

Erről van szó. Hogy a nézeteink mennyit változtatnak a világon saját magunk számára, de mégse változik semmi. A mindenség van. Te pedig feldolgozod.
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 01, 15:06:43 írta Destroid » Naplózva


Cletus Kasady
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #2631 Dátum: 15 aug 01, 15:12:34 »

Erről van szó. Hogy a "szar volt az életem" egy öntudatlan minőség, egy azonosulás, ami a személyiségből ered. Ugyanaz az ember maradtál, csak most már tudod, hogy mi illúzió, s mi nem. Csak az egó hiszi azt, hogy fejlődött. De beszéljünk másról, mert már unalmas és addig egózzuk, hogy a végén még elhisszük ezt a projekciót és egy újabb mátrixot teremtünk. Nevet

Milyen kutyát akartok? Nekem egy kaukázusim lesz és egy golden retrieverem. Nevet

http://pctrs.network.hu/clubpicture/1/3/1/_/apolloval_1031153_2665.jpg

Kis cukim. <3
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 01, 15:14:02 írta Stance » Naplózva



Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #2632 Dátum: 15 aug 01, 15:24:37 »

Én is kaukázusit akartam a rotti mellé, esetleg kangalt, de a párom nagyon német juhász párti, úgyhogy döntenem kell a három közül.

Vicces, hogy mennyire negatívan ítélik meg a rottweilereket. Nem ők tehetnek róla, hogy a gazdájuk töketlen. A retriever nekem túl semmilyen. Mindegy, a többi cukiságot én biztos úgy tanítom, hogy minden idegent szétkapjon. bow
Naplózva


Cletus Kasady
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #2633 Dátum: 15 aug 01, 16:45:25 »

Mit szólnátok ha tilos lenne leírni a fórumra a tükör szót? Sztem jót tenne neki.  Nevet
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #2634 Dátum: 15 aug 01, 16:50:18 »

Helyette inkább egy remixet kéne belőle csinálni.Még Stance is örök életre megutálná Nevet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #2635 Dátum: 15 aug 01, 16:53:16 »

Reggel napi Reményiket olvastam, mikor szembejött velem ez a két vers egymás után. Nevet


Jelek

       
Tudod mi fáj nekem
Testvér? Dehogy tudod.
Bár senki sem jutott
Lelkem lelkéhez Nálad közelebb.

De amit adtam Neked: csak jelek.
Jelek, jelek.
Ember embernek adhat egyebet?

S a jelek mögött egy egész világ van,
Mindentől elrekesztve, önmagában.


Tükrök törvénye

       
Hogy a mi lelkünk szépítő tükör,
Egymást szépítjük meg:
Az meglehet.
Nem baj.
Így tükrözi a Szent Anna-tava
Sokszor még mélyebben a mély eget.

Mi nem tükrözünk mást, mint lényeget.

És azért ez a látás így igaz,
Ha egy-egy vonástól el is tekint.
Mi látjuk egymást, nem ahogy vagyunk,
De látjuk örök mivoltunk szerint.

Benne van minden, amit tudni kell az elmúlt egy hónap duma topicjáról. ikszdé Még a lelkek lelke is.
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 01, 16:54:06 írta Saphira » Naplózva

Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #2636 Dátum: 15 aug 01, 17:54:09 »

Mit szólnátok ha tilos lenne leírni a fórumra a tükör szót? Sztem jót tenne neki.  Nevet

Akkor fogadást kell kötni, mert másképp nem menő. Aki a leghamarabb leírja azt a bizonyos szót, az fizet mondjuk egy éjszakát. Nem rosszra gondolni! Mondjuk vendége mindenki egy korsó sörre, vagy valami. Nevet
Naplózva


Cletus Kasady
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #2637 Dátum: 15 aug 01, 18:01:15 »

Mind a 10 ezer fórumtag? Az jó kis büntetés lenne Nevet
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #2638 Dátum: 15 aug 01, 18:03:20 »

Akkor is számít, ha valaki egyik szava úgy végződik, hogy tü, a következő meg úgy kezdődik, hogy kör?
Naplózva
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #2639 Dátum: 15 aug 01, 18:09:11 »

Igen, mind a 10k embert. Stance kétszer is meggondolná, hogy bejelentkezzen-e a fórumra. Nevet

Akkor is számít, ha valaki egyik szava úgy végződik, hogy tü, a következő meg úgy kezdődik, hogy kör?

Ez megfontolandó, de én lazán rávágnám, hogy jah, számítson. Legalább lesz miért átellenőrizni a hozzászólásokat elküldésük előtt.
Naplózva


Cletus Kasady
Oldalak: 1 ... 174 175 [176] 177 178 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!