24 máj 17, 01:19:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 173 174 [175] 176 177 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 930247 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #2610 Dátum: 15 aug 01, 13:36:43 »

Bebaszni utoljára nem is tudom. Azt tudom hogy 2 éve voltam utoljára rosszul alkoholtól.  A műtött kezem elkezd erősen zsibbadni ha kezd sok lenni olyankor leállok és csak vizet iszok Mosolyog
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #2611 Dátum: 15 aug 01, 13:39:29 »

Nálam gátlásosabb embert nem nagyon látott még az a planéta Nevet igen tetemes mennyiségű alkohol kéne nekem ahhoz ikszdé

Nono, azért vagyunk még versenyben itt páran. Nevet Bár én pia nélkül is simán kiállok táncolni akár a színpadra is bulikban és kb. lesz*rom a környezetemet.
Naplózva

Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #2612 Dátum: 15 aug 01, 13:40:11 »

Én vendéglátós vagyok és eléggé űzöm az ipart. Nevet Bár az imidzsemnek eléggé árt, de lefogadom, hogy én vagyok itt a legnagyobb alkoholista és mindenmás. Nevet
Oh wait. Lewet elfelejtettem. Szerintem ő még nálam is nagyobb alkesz.
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 01, 13:41:17 írta Stance » Naplózva



Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #2613 Dátum: 15 aug 01, 13:41:59 »

 Mosómasa: Szerintem te rosszabb vagy a kurvánál az ad valami ellenszolgáltatást legalább.
Naplózva


 
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #2614 Dátum: 15 aug 01, 13:42:45 »

Ellenszolgáltatást, meg vele együtt valami nemi betegséget is. ikszdé
Naplózva



Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #2615 Dátum: 15 aug 01, 13:43:20 »

Ne csináld már. Most tönkretetted a rólad festett pillanatnyi képem. :/ Mondjuk lehet azért, mert nemrég keltem és éhes vagyok.

Idézet
Bár az imidzsemnek eléggé árt, de lefogadom, hogy én vagyok itt a legnagyobb alkoholista és mindenmás.
Mert szar a tükröd. Szomorú Nekem jó, nekem nem kell pia ahhoz, hogy tudjak táncolni és hogy jól érezzem magam. Nevet Ok, emberek között amúgy se nagyon érzem magam jól. Csak ha nagyon megválogatom, kikkel...

Idézet
Mosómasa: Szerintem te rosszabb vagy a kurvánál az ad valami ellenszolgáltatást legalább.

Ellenszolgáltatás hiányában nem lehetek kurva. Csak ennyit akartam, köszönöm.
Naplózva


Cletus Kasady
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2616 Dátum: 15 aug 01, 13:44:39 »

Én imádok táncolni, csak nem tudok. Nevet De az alkohol nagyon jó segítő kezű barát ebben. Nevet

Én az énekléssel vagyok így. Szóval, higgyétek el, nem akartok engem igazán részegen látni, vagyis hallani. Nevet
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #2617 Dátum: 15 aug 01, 13:45:55 »

Majd valami fórumtalin leitatunk és odalökdösünk palvinbarbihoz a Deákon, hogy énekelj neki szerenádot. Nevet
Naplózva

Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #2618 Dátum: 15 aug 01, 13:47:10 »

Aztán feltesszük youtubera és te leszel a következő elem, ami a magyar kultúra részévé válik, mint Zsanett vagy Bözsi néni. Nevet
Utána meg arany élet vár rád.
Naplózva



Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #2619 Dátum: 15 aug 01, 13:47:59 »

Én imádok táncolni, csak nem tudok. Nevet De az alkohol nagyon jó segítő kezű barát ebben. Nevet

Én az énekléssel vagyok így. Szóval, higgyétek el, nem akartok engem igazán részegen látni, vagyis hallani. Nevet

Szerintem nagyon mellé lőttél. Nevet
Naplózva


Cletus Kasady
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #2620 Dátum: 15 aug 01, 14:03:55 »

Mert szar a tükröd. Szomorú Nekem jó, nekem nem kell pia ahhoz, hogy tudjak táncolni és hogy jól érezzem magam. Nevet Ok, emberek között amúgy se nagyon érzem magam jól. Csak ha nagyon megválogatom, kikkel...

A személyiségembe van egy igencsak nagy maximalizmus, amit bár egyszerre szeretek és utálok, mert ez nagyon jó tükör nekem. Mármint, a tükör az mindig csak tükör, nem lehet rá jelzőket akasztani, az csak akkor lehet szar, ha elhisszük, hogy mi azok vagyunk, amit mutat (öntudatlan azonosulás).
Én tényleg csak akkor tudom magam jól érezni, ha érzem, hogy mindent megteszek azért, hogy jó helyzetet teremtsek meg. Nem feltétlen tettekkel, egyszerűen egyszerű figyelemmel, odaadom magam az árnak. Felszabadítom magamban a kondíciókat, ha vannak. Így nem én vagyok az alkoholért meg egyéb dolgokért, hanem ők vannk értem. Ha nincs meg ez az attitűd bennem érzetben, nem vagyok elég éber tudatilag, akkor van baj. De igazából mindig szembe nézek ezzel a maximalizmusom miatt, ezért soha nem tudok eltévedni. Nem az állandó tivornyával van a baj, mert szerintem nagyon jó eszköz az anyagi világ megtapasztalására, hanem azzal, ha nem nézünk bele a tükörbe. Ha belül vérzünk, akkor nem ér semmit az egész.
Naplózva



Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #2621 Dátum: 15 aug 01, 14:08:09 »

Teljesen mindegy kinek milyen a  személyisége a kollektív öntudat részeként nincs olyan hogy szabad akarat.Erre most jöttem rá egy ősi héber szöveg tanulmányozása közben.A részlet azt mondja "mukhum akhalam mahmalah " tehát az ősi magyar nép perelte a zsidókat az aranyukért.Vagyis a magyar az eredő nép tehát a Mátrix is a mi kreálmányunk amiben a kollektív öntudatunk részekre szakad és emiatt hiszi mindenki azt hogy egy valaki és különb a másiknál.
Nehezen érthető?
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #2622 Dátum: 15 aug 01, 14:19:27 »

Nekem is elég nagy kétségeim vannak a szabad akaratot illetően. A személyiséget igazából muszáj meghatározni, megtapasztalni, hogy milyenek vagyunk, mert amúgy nem tud az elme az anyagi világban eligazodni. Ezek a kondíciók és mély gyökeret eresztett azonosulások, amikkel ha nem nézünk szembe, nem haladunk előre a világban. Persze nincs haladás se, de ha van mit lemosnunk magunkról, akkor mossuk le. Akinek meg nincs lemosni magáról semmit, annak nem számít. (bár ezt nehezen hiszem, főleg itt, nyugaton)
Ja, amúgy a tükör maga a mindent felkaroló tudat. Hogy érthetőbb legyen, amit írtam.
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 01, 14:22:58 írta Stance » Naplózva



Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #2623 Dátum: 15 aug 01, 14:22:25 »

Idézet
ha elhisszük, hogy mi azok vagyunk, amit mutat

Azért tükör, mert megmutatja, mi vagy. Akár tetszik, akár nem. Magadat se ismered teljesen, ez mindenkinél így van körülbelül, mert folyamatosan változunk, ahogy körülöttünk is minden változik másodpercről másodpercre. Tök mindegy, hogy amit teszel, az tetszik-e vagy sem, akkor se más cselekszik helyetted, vagy gondolkodik, hanem Te magad.

Te vagy magadnak és vannak a külső hatások, amiket a tudatod, te magad prizmaként törsz meg és alakítasz át, s cselekedsz az általad feldolgozott információk, energiák szerint.

Idézet
Így nem én vagyok az alkoholért meg egyéb dolgokért, hanem ők vannk értem.

Te vagy az alkoholért. Nem az alkohol iszik meg téged, nem a piának van tudata, nem ő cselekvőképes, hanem te. Ne kend a piára. Igazából senkire és semmire ne kenj semmit.

Igazából ebből látszik, hogy nem nézel te bele semmilyen tükörbe. Vagy legalább annyi erejéig, hogy másra kend a saját tetteidet.
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 01, 14:24:46 írta Destroid » Naplózva


Cletus Kasady
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #2624 Dátum: 15 aug 01, 14:24:04 »

Nem akarok megint ezzel a dumával jönni, de ezt csak te látod bele Masashi. Ez a te tükröd, ami tök jó, de nem a valóság.

Igazából nagyon egyszerű ez és nehéz feldolgozni az öntudatlan elmének. Tudom, mert én is sokáig küzdöttem vele. Annyi az egész, hogy semmiben se tudod magad igazán megtalálni, mert te a szemlélője vagy a dolgoknak. Mindig mehetsz valami után és keresheted önmagad, de ebben a ráirányuló keresési szándékban van maga a szemlélő. Tehát semmire se tudod azt mondani, hogy itt vagyok, ez én vagyok. Te csak figyelsz. És ha megtudod figyelni, hogy milyen vagy, akkor hogy a picsába lehetnél az a minőség? Egy szimpla azonosulás. Nem végleges. Semmi sem végleges, ezért hülyeség az "én"-t is meghatározni. Mármint, maga a szemlélő lehetetlen, hogy végleges legyen, az mindig ott van. Az azonosulás egy semmiből jövő valami, aminek se eleje, se vége.
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 01, 14:32:47 írta Stance » Naplózva



Oldalak: 1 ... 173 174 [175] 176 177 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!