24 máj 17, 20:37:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 171 172 [173] 174 175 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 930668 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #2580 Dátum: 15 aug 01, 00:24:01 »

Félig Micsudi, félig Heni pártját fogom.
Én nem tenném (nagyrészt zárkózottság miatt); de hogy más mit csinál az nem izgat. Akár jó barátom is lehetne egy 'olyan' nő (ha velem normális).
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #2581 Dátum: 15 aug 01, 00:35:47 »

Milyen érdekes hogy amikor stance őszintén beszél azt hiszi hogy égeti magát, amikor meg a "maszkja" beszél belőle akkor meg dől az oraveczmasashicoelho.

van olyan aki még nem baszott be ma?
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #2582 Dátum: 15 aug 01, 00:41:39 »

Nincs. Talán attól tudnék aludni de semmi pia nincs itthon bakter ikszdé
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #2583 Dátum: 15 aug 01, 00:50:04 »

Idézet
De szerintem pl lehetetlen úgy szexelni, hogy ne alakuljon ki semmilyen féle érzelmi kötelék
[..] Szóval a szexkapcsolattal sincs semmi baj, ha be van határolva és ki van mondva

Direkt felhívtam rá a figyelmet, hogy mindenki egyénileg szab határt afelől, hogy milyen érzelmi ponttól hajlandó közösülni valakivel. Nekem soha nem ment olyannal, akit csak úgy szeretek, még ha az összhang mondjuk lelkileg 100%-ig meg is volt, de egy minimális bizonytalanság is fennállt a partneremre irányulóan. Voltak olyan párkapcsolataim, amiben a lelki összhang tökéletes volt, de testileg nem jött be a pasi, nem működött a kémia, így hagytam az egészet, mert mindkettőnk rovására ment volna a dolog.

Számomra a szex olyan, hogy vagy egy komoly párkapcsolat keretein belül, vagy sehogy.... Mint azt már mondtam fentebb, az, hogy ki hogyan, miképp és milyen ponttól hajlandó szexelni és kivel, az egyéni értékrend alapján dől el, de egyesek elveire hagyatkozva, ilyen alapon nekem már körülbelül Amerikától Japánig összefoglalva mindenhol lett volna legalább 30-40 ember, aki hajlandó lenne rá és akinek ilyen szűk kis határok mellett széttehettem volna a lábam, "csak szexkapcsolat" meg "egy éjszakás kaland", mégse tettem.

Egyszerűen elbassza a varázsát nálam az, ha olyannal csinálnám, akiben nem bízok, akire testi-lelki életembe se tudok ráhangolódni (ezáltal nem is tudok annyit adni, tehát... maximálisat). Lehet, hogy van köze ehhez annak, hogy engem évekkel ezelőtt többször is próbáltak megerőszakolni, emiatt válogatok még alaposabban, de bevallom, nem a káromra történt...
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 01, 00:57:11 írta Destroid » Naplózva


Cletus Kasady
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #2584 Dátum: 15 aug 01, 00:51:30 »

van olyan aki még nem baszott be ma?

Nincs Nevet Vettünk valami sz*r bort, amivel megkínáltunk egy punkot, az meg kihányta. Nevet
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #2585 Dátum: 15 aug 01, 06:35:10 »

Nekem nem sikerült Szomorú pedig adta magát a tegnapi nap után
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #2586 Dátum: 15 aug 01, 07:35:45 »

Utálom a mazsolát a kuglófban. Az ördög aszalja a kénköves pokolban azt a szart és elviszi a lelke egy darabját annak, aki ráharap.
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #2587 Dátum: 15 aug 01, 10:23:41 »

A mazsola finom, nem is értem, hogy lehet utálni. Ennél már csak azok elvetemültebbek, akik a marcipánt utálják.
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #2588 Dátum: 15 aug 01, 10:36:36 »

Magában, meg diákcsemegében jó az, de süteményben nem tudom elviselni.
Naplózva
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #2589 Dátum: 15 aug 01, 10:46:11 »

Coelho márpedig én nem rajongok a marcipánért. :O Régen imádtam, annyit ettem belőle, hogy egy életen át tartó undorrá fejlődött a marcipán varázsa...

Masashi szerintem sem lehet csak úgy mindenféle kötődés és érzelem nélkül szexelni. Mondjuk ismerek olyanokat, akiknek ez nagyon megy, és 19 évesek, csak azt nem tudom elképzelni mit fognak magukról gondolni 30 éves korukban... mert oké, élni kell az életet, de nem mindenáron. Persze elhiszem, hogy egyeseknek a szex csupán buli, meg tényleg egyszer élünk és ha épp kedve szottyan hozzá az embernek egy olyan partnerrel, akivel legalább a kémia összeköt ( mert valljuk be, azt kizártnak tartom, hogy minimális vonzalom nélkül bárkivel képesek lennének csinálni... ) akkor egye fene belefér. Csak van, aki ebből sportot űz. ^^ Aztán merik azt állítani, hogy a 2 hónapos kapcsolataik nem csak a szexről szóltak... aha persze. Előbb utóbb úgy is belátják, hogy kamaszként nagyon keverték a fogalmakat a párkapcsolatokkal kapcsolatban. ^^
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #2590 Dátum: 15 aug 01, 10:59:24 »

Coelho márpedig én nem rajongok a marcipánért. :O Régen imádtam, annyit ettem belőle, hogy egy életen át tartó undorrá fejlődött a marcipán varázsa...


Én a pezsgővel vagyok így...  >.<#
Naplózva

Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #2591 Dátum: 15 aug 01, 11:04:05 »

Én a vodkával, tequilával, hubival. Rájuk se tudok nézni, bezzeg 15 évesen...
Naplózva


 
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2592 Dátum: 15 aug 01, 11:07:45 »

A hubi még most is megy, de a vodka már nekem se igazán. Én se nagyon tudok ránézni se. xD
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #2593 Dátum: 15 aug 01, 11:12:15 »

A vodka simán csúszik, mint a víz, tuti voltak orosz őseim valamikor Nevet Hubit nem nagyon ittam azóta, hogy 10 éve a Szépasszony-völgyben osztálykiránduláson fejreálltam tőle Egerben.
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #2594 Dátum: 15 aug 01, 11:18:47 »

Igyatok Pángalaktikus Gégepukkasztót.Annál nincs jobb.
„A hatása olyan, mint amikor szétverik az ember agyát egy lédús citromszelettel, melyet vaskos aranytéglára erősítettek.”
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Oldalak: 1 ... 171 172 [173] 174 175 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!