24 máj 17, 01:10:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 169 170 [171] 172 173 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 930245 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #2550 Dátum: 15 júl 31, 18:50:21 »

Ha szarul kötötted be a tápot, akkor elég nagy.
Naplózva


Cletus Kasady
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #2551 Dátum: 15 júl 31, 19:05:25 »

Esély level: CapacRaimi. Lelellele
Naplózva



Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #2552 Dátum: 15 júl 31, 19:09:40 »

Egy tápot elég nehéz szarul bekötni mivel csak egyféleképpen lehet...atom hülye biztosra tervezve.Nem ma kezdtem a gép szerelést ezért pontosan tudom mit hova kell dugni (hehehhehe)
Meg is mondták hogy ne egyem emiatt magam,mert egy hibás táp akkor is elfüstöl ha más rakja össze a gépet.De akkor is elég fos volt.
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 31, 19:10:54 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #2553 Dátum: 15 júl 31, 19:10:59 »

Ez Stance hülye tükrének a hibája...
Naplózva


Cletus Kasady
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #2554 Dátum: 15 júl 31, 19:12:23 »

Igen mert megidézte a gyíkember szövetségeseidet akikkel nem tudtak a templomosok mit kezdeni.Régen ilyen nem volt.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #2555 Dátum: 15 júl 31, 19:13:45 »

Stance (tükör...) idézgeti a csicskásaimat? Na jó, ennek meglesz még a böjtje...

Mindjárt fent lesz a Jóban rosszban legújabb epizódja. bow
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 31, 19:15:45 írta Destroid » Naplózva


Cletus Kasady
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2556 Dátum: 15 júl 31, 19:38:27 »

Jól beszoptad ezzel a táppal hallod e. Ez tényleg szívás. Amúgy nekem az eddig életem során (amiben saját és mások gépének berhelése jócskán benne volt), nagyon kevés táphibával találkoztam. Valahogy ezzel szerencsém volt, pedig jó pár "á jó lesz ez még" ezeréves tápot tettem már be PC-kbe.
A legdurvább katasztrófám eddig az proci + deszka sülés volt, azóta se tudom melyik nyírta ki a másikat, de a lényeg, hogy a gép be volt kapcsolva, mire visszajöttem kajából, se kép, se hang. De ez használt cucc volt.
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #2557 Dátum: 15 júl 31, 19:44:35 »

Ez még addig sem jutott el.Első indítás és már füstölt is a HDD meg az SSD...utána random újra indult majd off.Ráadásul egy márkás Thermaltake volt...nálam egy 500 wattos Corsair táp kegyeg
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #2558 Dátum: 15 júl 31, 19:47:58 »

Én meg vettem egy 3000-4000Ft-os szart, és semmi baja. Szarul jött ki azért, hogy annyit költöttél egy tápba, és meghal, pont mielőtt arról győzködtél, hogy a minőség fontos. Gondolkozik
Naplózva


Cletus Kasady
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #2559 Dátum: 15 júl 31, 19:50:06 »

Jeleneg a piacon kapható tápok a Corsair tápok.Utána a Cooler Master és Thermaltake.Márkás táp is halhat meg ha gyári hibás,de kisebb az esélye mintha egy noname fos lenne.
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 31, 19:51:03 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #2560 Dátum: 15 júl 31, 19:51:13 »

Nekem a laptopomnak ázott be étolajtól a kijelzője. Nevet Gyakorlatilag kimarta a ledet. Benne volt a táskámba mindkettő, épp fent voltam Miskolctapolcán akkori csajszimnál. A nőkkel mindig csak a gond van.  Neeem
Naplózva



Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #2561 Dátum: 15 júl 31, 20:10:53 »

Nekem egyszer akkor füstölt el egy vinyóm amikor rádugtuk egy dokkolóra...
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #2562 Dátum: 15 júl 31, 20:50:45 »

Volt csajod, Stance? Ez még új. Had találjam ki; tükörbolt?
Naplózva


Cletus Kasady
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #2563 Dátum: 15 júl 31, 21:06:14 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=I0e7V2hzqI0" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=I0e7V2hzqI0</a>

Tört már el netbookom más fején.
Naplózva


 
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #2564 Dátum: 15 júl 31, 21:42:23 »

Volt csajod, Stance? Ez még új. Had találjam ki; tükörbolt?

Szilvivel közel 3 évig voltam együtt, aztán miután dobott elég nagy űrt hagyott maga után bennem. Ezt az űrt jónéhány lyukkal ki kellett tölteni, mire eltűnt. ikszdé Bár nem tükörbolt, de elég durva tükröt állítottam magamnak meg a csajszinak is, a múltkori esetnél. A csajnak csak szexre kellettem, én meg kb feleségül vettem volna simán, ezért miután szétmentünk (ami elég csúnyán végződött) összejöttem a legjobb barátnőjével. ikszdé Amikor kitudódott a leggonoszabb énem élvezkedett, hogy megmondhattam a csajnak, hogy a barátnője ezerszer jobb volt. ikszdé
Stance magánéletét hallhattátok. Amúgy melóba vagyok és kicsit bebasztam. lelele
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 31, 21:43:15 írta Stance » Naplózva



Oldalak: 1 ... 169 170 [171] 172 173 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!