24 máj 17, 20:28:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 165 166 [167] 168 169 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 930666 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #2490 Dátum: 15 júl 30, 19:52:15 »

Jaj de élénk fantáziátok van még ha kicsit szánalmas is.

A lényeg, hogy elvannak a gyerekek és legalább addig sem egymást szapulják Nevet
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2491 Dátum: 15 júl 30, 19:58:30 »

Nem hiszem, hogy az én hajómat el tudnátok pusztítani. Nevet Azért az erősebb ennél.
Serenityvel elviszem előled

A Serenityt sajnálnám kirobbantani az űrből, úgyhogy inkább valami másban akarj hősi halált halni. Nevet

Ebben az esetben Aes, elpusztítom a marsi lánykákból álló háremed, rendben?

Nem. Mert őket is elviszem. A Galaxis egyik sarkában van egy bolygóm, amit Deák térnek neveztem el, az eredeti tiszteletére, és oda viszem a földieket meg a marsiakat is. Nevet
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #2492 Dátum: 15 júl 30, 20:03:14 »

Pedig a Serenity ellen még lenne is esélyed.Beszarnál ha egy Ha'tak osztályú csatahajóval mennék ellened.

Life is Strange illuminati confirmed
http://kepfeltoltes.hu/150730/LifeIsStrange_2015-07-30_20-59-41-31_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 30, 20:12:05 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2493 Dátum: 15 júl 30, 20:10:00 »

Nem tudom, az a csatahajó mit tud, nem ismerem, de nem hiszem, hogy egy Eclipse osztályú szuper csillagrombolónak ellenfele lenne. Nevet

Ez a felszerelés:
   
Idézet
Axial superlaser (1)
Heavy laser cannons (550)
Turbolasers (500)
Ion cannons (75)
Tractor beam projectors (100)
Gravity well projectors (10)

Complement   
TIE/IN interceptors (600)
TIE/sa bombers (96)
All Terrain Armored Transport walkers (100)
Prefabricated garrison bases (5)

A szuperlézer önmagában bármilyen csatahajót lerobbant. Nevet
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #2494 Dátum: 15 júl 30, 20:16:17 »

Jaj hagyjad már Nevet nincs is semmilyen pajzsa,gyakorlatilag szarrá lehet lőni...
Ha'tak osztályú hajók
http://stargate.wikia.com/wiki/Ha'tak

De ha nem lenne elég rád küldök egy O'Neill osztályút is
http://stargate.wikia.com/wiki/O'Neill-class_ship

harmadiknak beszáll a Végzet is ha már nem kap 3. évadot


« Utoljára szerkesztve: 15 júl 30, 20:17:14 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2495 Dátum: 15 júl 30, 20:18:17 »

Az egyik 700 méteres a másik meg 1500. Ezek nálam simán elférnek a hangárban. Nevet Az Eclipse osztályon a mentőcsónak ekkora.

Ja és az egyiken 4 ágyú van a másikon meg 15. Nevet Ne viccelj, ezek legfeljebb könnyű cirkálónak mennének el.
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #2496 Dátum: 15 júl 30, 20:18:53 »

Ebből a beszélgetésből azt hiszem, inkább kimaradok.  Gondolkozik Nem akar valaki írni a férfi topicba?  Nevet
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #2497 Dátum: 15 júl 30, 20:21:55 »

Tökmindegy hogy cirkálók-e vagy sem.A tiéden nincs pajzs, a Goauld hajókon meg van.Az Asgard hajókon még sokkal erősebb.Egyszerűen csak addig lőlek a gyengébb fegyverekkel röhögve amíg szét nem esel.Hm inkább Asgard hajóval megyek az a biztos.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2498 Dátum: 15 júl 30, 20:23:45 »

Az Eclipse osztályon nincsen pajzs? Na ne már. Van rajta. Valamint a szuperlézer egyik fő tudása az, hogy képes még a planetáris pajzsokon is áthatolni, ilyen erejű védelme meg csak egész bolygóknak lehet, hajóknak biztos nem. Nevet
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #2499 Dátum: 15 júl 30, 20:26:23 »

Lószart.
Az Asgard hajók Zéró pont modulokat használnak a pajzsaik ill. fegyvereik erősítésére pont mint az Ősök.A gyenge kis Földi ágyúd úgy pattan le róla mint Tigrisről a Sherman lövedéke.
csak hogy értsd miről beszélek,jelen esetben te vagy a Sherman Mosolyog
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=g6VIfz_tZEI" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=g6VIfz_tZEI</a>
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 30, 20:27:59 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2500 Dátum: 15 júl 30, 20:45:04 »

Az Eclipse nem földi. Semmi köze a Földhöz. A Galaktikus Birodalom építette kifejezetten azért, hogy Palpatine császár zászlóshajója legyen.

De, hogy lásd is munka közben:

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=al0gdhbv3qk" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=al0gdhbv3qk</a>

Amit 2:17nél kipukkaszt, az kb. akkora, mint a te ladikjaid. Ja és ebben a játékban a fegyverzete még vissza is van véve az eredeti kánon hajóhoz képest, a játékegyensúly kedvéért.
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #2501 Dátum: 15 júl 30, 20:55:06 »

Azért azt megnézném hogy az az űrdokk vagy mi a tököm milyen pajzzsal van fölszerelve...
az Asgard hajók így aprítanának fel téged is.
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=Z_N_ebv-UMg" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=Z_N_ebv-UMg</a>
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2502 Dátum: 15 júl 30, 21:05:01 »

Itt van egy rakás ezekből, amik leverték azt a ceruzahegyezőt. Jó tudom én, hogy sok lúd disznót győz, de alapból 1v1-ről volt szó. Meg különben is, szerintem még a videó alapján se látod az arányokat. Azért az alap Star Warst legalább ismered nem? Emlékszel mekkora volt abban egy "sima" csillagromboló? Na ez mondjuk 5ször akkora, vagy még többször és ezerszer jobban fel van szerelve. Bár az általam linkelt videóban láthattad is az arányt a kisebb birodalmi hajókhoz képest. Emellett az Eclipse vonósugara önmagában elég lenne ahhoz, hogy bevonszolja egy hangárba a te ladikodat, aztán ha másként ne, a rohamosztagosok flex-el aprítják fel. Nevet

Sajnos a csatahajó témánál bizony a méret a lényeg, ez ilyen egyszerű. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 30, 21:12:01 írta Aes Sedai » Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #2503 Dátum: 15 júl 30, 21:13:51 »

Végül is igazad van Nevet amúgy miért is kezdődött el ez a vita? Nevet De persze látom hogy sokkal erősebb és nagyobb a te hajód csak én menthetetlen csillagkapu fan vagyok ezért sem tudom elképzelni hogy egy Goauld vagy Asgard hajó alulmaradna egy csillagrombolóval szemben ikszdé pedig ez lenne Nevet
de azért jó volt Nevet

BTW
ugye kijött a win10 de szerintem még ne rakjátok fel.Nekem fönt volt pár napig és egészen jól ment de aztán kapott egy frissítést ami miatt nem kezeli jól a legújabb catalystot,sem az olyan vga-t amiben a vram több mint 3gb
ezt leszámítva pofás lett és brutál gyors de én azt mondom hogy várjatok még vele egy pár hónapot
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 30, 21:18:06 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2504 Dátum: 15 júl 30, 21:19:39 »

Sajnos én meg a Star Wars-al vagyok így.

De ettől függetlenül, az Eclipse erősebb mindennél, kivéve egy Halálcsillagot. Bár ez se mentette meg attól, hogy a Disney egy tollvonással kitörölje a kánonból, és ezzel megszüntesse a "létezését". Szóval, ennyiből a Stargate hajók nyertek, mert azok nem jártak így. xD
Naplózva
Oldalak: 1 ... 165 166 [167] 168 169 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!