24 máj 17, 01:32:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 164 165 [166] 167 168 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 930249 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #2475 Dátum: 15 júl 30, 18:19:30 »

Én akkor lennék totálon ha Hinata itt ülne és GTA-t játszana.Amúgy meg az hogy a gyíkemberek a Templomos rend része, nem feltétlenül jelenti azt hogy szeretem őket...itt van Obama testőre,aki majdnem leleplezte az egész akció.Mármint hogy Obamát akkor válszatottuk meg nagymesternek.
Aes neked külön elárulom hogy a Templomosok más néven az Abstergo az Assassin's Creed világ részese
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #2476 Dátum: 15 júl 30, 18:21:28 »

Szar belegondolni, hogy van faj, ami lesüllyedhet olyan mély szintre, mint az ember. Ezért nem is kommunikálok gyíkokkal egy ideje. Maradok a Szürke tesóknál és dolgozunk a projekten a Csapattal és a helytartókkal. A többit rátok hagyjuk, szeretett Templomosok. Az én szakterületem nem olyan mélyen állomásozik. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 30, 18:22:01 írta Destroid » Naplózva


Cletus Kasady
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #2477 Dátum: 15 júl 30, 18:23:48 »

Remélem ha egyszer eljön értünk a Kaszás faj (Aes ez a Mass Effectben van) te fogod vezetni őket.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #2478 Dátum: 15 júl 30, 18:48:31 »

És még a Deák teret is elpusztítjuk, hogy nyoma ne maradjon. Rossz emlékeket idéz fel bennem... smirksweat
Naplózva


Cletus Kasady
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2479 Dátum: 15 júl 30, 18:55:23 »

De csak miután kimentettem onnan a miniszoknyás tinilányokat. Utána tőlem mehet az atom rá. ikszdé
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #2480 Dátum: 15 júl 30, 18:58:32 »

Az a baj hogy a föld alatti retkeket meg a csatornalakó aligátorokat még az sem irtja ki.Anti anyag bomba kell ide.
Amúgy Aes erre gondoltál amikor azt mondtad hogy Zombiháború feelinged van?
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=nMXRB9Iyugs" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=nMXRB9Iyugs</a>
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #2481 Dátum: 15 júl 30, 18:59:17 »

Miniszoknyás tiniket? Azokat, minek? Még életképes utódoknak se tudnak életet adni.
Naplózva


Cletus Kasady
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2482 Dátum: 15 júl 30, 19:01:26 »

Hát, azért próbálkozni lehet. ikszdé

Az a baj hogy a föld alatti retkeket meg a csatornalakó aligátorokat még az sem irtja ki.Anti anyag bomba kell ide.
Amúgy Aes erre gondoltál amikor azt mondtad hogy Zombiháború feelinged van?
http://www.youtube.com/watch?v=nMXRB9Iyugs

Igen, ez az a videó. Tiszta olyan, mint valami zombifilm.
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #2483 Dátum: 15 júl 30, 19:03:46 »

Nana, a Deák tér marad. Majd szövetkezek a rákemberekkel, hogy megmentsük, azok úgyis okosabbak, mint a szürkék és kevésbé rondák. Nevet
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #2484 Dátum: 15 júl 30, 19:06:42 »

Kb ilyennek képzelem el a agy pánikot is ami a könyvben van.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #2485 Dátum: 15 júl 30, 19:06:53 »

A Deák tér nem marad... kizárt. De, akkor megtisztelem annyival, hogy ott fogom felébreszteni Cthulhut, hogy utána a halembereivel és vele orgiát tarthassunk, amíg Aes kimenti a miniszoknyás tinilányokat előlem, ezzel párhuzamban pedig te majd a rákemberekkel szövetkezel, de hogy miért, azért még nem tudom... Gondolkozik
Naplózva


Cletus Kasady
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2486 Dátum: 15 júl 30, 19:12:11 »

Miután én kimenekítettem őket, felviszem mindet a szupercsillagrombolómra (Eclipse-osztályú), és szépen elmegyek velük valahová, jó messzire, ahol sose értek utol. De aki szépen kéri, annak még besegítek a csatába a szuperlézerrel. Nevet
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #2487 Dátum: 15 júl 30, 19:27:19 »

Jaj de élénk fantáziátok van még ha kicsit szánalmas is.
Naplózva


 
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #2488 Dátum: 15 júl 30, 19:32:59 »

Miután én kimenekítettem őket, felviszem mindet a szupercsillagrombolómra (Eclipse-osztályú), és szépen elmegyek velük valahová, jó messzire, ahol sose értek utol. De aki szépen kéri, annak még besegítek a csatába a szuperlézerrel. Nevet
Remélem lezuhansz a Klendathun és én akkor a Serenityvel elviszem előled a picsszoknyás palvinbarbibak és velük fogom lekenyerezni Coelhot hogy védjen meg  Saphiratól.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #2489 Dátum: 15 júl 30, 19:35:45 »

Ebben az esetben Aes, elpusztítom a marsi lánykákból álló háremed, rendben?
Naplózva


Cletus Kasady
Oldalak: 1 ... 164 165 [166] 167 168 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!