24 máj 17, 14:13:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 161 162 [163] 164 165 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 930520 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #2430 Dátum: 15 júl 29, 21:08:01 »

Annyira Telltale hogy már Square Enix Nevet
szerk
Az meg rohadjon meg hogy csak jövőre kapjuk meg pcre a Tomb Raidert...azt írták hogy magas gépigénye lesz,de én megint leszarhatom az ilyeneket legalább 2 évig Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 29, 21:12:20 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #2431 Dátum: 15 júl 29, 21:28:04 »

Én most unaloműzésképpen 30-40 éves filmeket nézek (illetve festés közben hallgatok), és eddig ez vitte a prímet.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=ta0J_bECu5o" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=ta0J_bECu5o</a>

Akkor plot twist van a végén, hú. ikszdé
Naplózva

MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #2432 Dátum: 15 júl 29, 21:48:58 »

http://index.hu/kulfold/2015/07/27/koverebbek_vagyunk_mint_az_amerikaiak/

Beperlem őket, amiért engedély nélkül lefotóztak Nevet
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2433 Dátum: 15 júl 29, 22:00:04 »

Én most pont azon gondolkodtam, hogy mekkora állatok voltak az angolok, hogy megépítették a Csalagutat. Egész Nagy-Britannia legnagyobb előnyét veszítették el ezzel. Mert ezelőtt hajózás vagy repülés nélkül nem lehetett odajutni, de most elvben akár gyalog is simán át lehetne menni száraz lábbal, ha pont nem jön a vonat. És most úgy néz ki, be is szopják ezzel, mert World War Z jellegű jelenetek zajlanak arrafelé. Én az angolok helyében felrobbantanám a picsába az egészet, még most.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #2434 Dátum: 15 júl 29, 23:59:02 »

Annyira nevetséges az egész.
Látva, hogy az USA bűntudat nélkül bombáz le és rombol porrá országok tucatjait, Észak-Korea nyíltan azzal fenyegetőzik, hogy megöl minden amcsit, Oroszország gond nélkül visszafoglal bármilyen területet, ez a nyomorult szar kontinens meg olyan mélyre süllyedt a gyámoltalan bárgyú tunyaságba, hogy még azt sem vagyunk képesek mondani, hogy "nem, most már elég!", inkább lesi és tűri mindenki, ahogy több ezer nincstelen ellepi egész Európát. Mit mondanának erre harcos őseink, akik amúgy az öngyilkosságba vezették ezt a földet a két világháborúval, de legalább még volt bennük egy kis tartás és büszkeség? Nevet

Bezzeg Captain Sweden megint tudja, mit kell csinálni, most is tartja a seggét egy menetre. Nevet

http://index.hu/kulfold/2015/07/27/ingyenes_buszberletet_kapnak_a_svedorszagi_bevandorlok/

Ez meg mi a franc? Kb. mint Hulk Hogan esete, csak rosszabb. Nevet

http://index.hu/belfold/2015/07/29/holokamu_kulon_magatartasi_szabaly_holokauszttagadas/
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 30, 00:10:50 írta Saphira » Naplózva

Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #2435 Dátum: 15 júl 30, 11:41:04 »

Igazából úgy érzem, hogy nem csak egy évszázad hanyatlás vezetett ehhez az Abszurdisztánhoz.
Az index olvasástól rákot lehet kapni. Átvitt értelem nélkül. Amikor Simon Perez arról beszélt Tel Avivban, hogy elég pénzük van felvásárolni Lengyelországot és Magyarországot, majd ha ez ellen bárki hangot emel, az antiszemitizmus... tényleg nincs mit tenni. Nem is kéne ilyeneket írnom, a végén még engem is megvádolnak valami holokauszttagadással. Bár ha rajtam múlna az én gyermekeim generációja nem is hallana a holokausztról, hogy ez is egy lehetséges opció volt az emberiség történelmében...
Naplózva



Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #2436 Dátum: 15 júl 30, 11:45:33 »

Persze, nem csak egy évszázad. Az egész erkölcsi hanyatlás a reformációval kezdődött, a felvilágosodással teljesedett ki, és most végzi be a munkáját.
Naplózva

Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #2437 Dátum: 15 júl 30, 11:59:28 »

Azért ne sírjuk vissza a sötét középkort. A szar ellentéte még ugyan úgy lehet szar! Erkölcsi hanyatlás? Sajnos az inkább az amerikai virágos hippi korszakkal kezdődött amikor a sok puhapöcs minden ellen lázadt és mindent a szeretet jegyében akartak tolerálni. Bejátszik ugye Vietnám is meg a fekete polgárjogi mozgalom is. Meg ha visszanézzük a 2. világháború után a holokauszt árnyékában a zsidók szent tehénné váltak és amikor erre rájöttek onnantól kezdve elkezdték az addigra már elkezdett bomlasztást látványosabban előadni. ami ugye már Wilson alatt elkezdődött. FED stb. Nem lehet szétszedni a gazdaságot a politikát és az általános szociális állapotokat. Csak egyben lehet a képet nézni.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #2438 Dátum: 15 júl 30, 12:02:20 »

Az erkölcsi hanyatlás csak egy része az egész dolognak. Inkább maga az emberség, az eredetünk hanyatlik. Kb Atlantiszig simán visszamehetünk. Szóval van mit lemosnunk magunkról. Ember a talpán az, aki pl kondicionáltság nélkül tud beszélni. (én aligha tudok a hétköznapokban)
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 30, 12:02:54 írta Stance » Naplózva



gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #2439 Dátum: 15 júl 30, 12:06:29 »

Tudtátok, hogy a boszorkányüldözések tették tönkre Európa természetes élővilágát? Egy máglyához 6-8 köbméter fa kellett. Ilyen hülyeség miatt taroltak le erdőket. Ez is bőven erkölcsi hanyatlás.

A Blícs túl random mostanában ahhoz, hogy ne szeressem. ikszdé "Én vagyok a beszélő bal kéz, rettegjetek!" Ez mi már?
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 30, 12:15:35 írta gman » Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #2440 Dátum: 15 júl 30, 12:21:31 »

Senki sem kívánja vissza a sötét középkort, Micsudi. Itt nem arról van szó, hogy visszavágyunk a szebbnek gondolt múltba, hanem egyszerűen tagadhatatlan, hogy a reformációtól induló út vezetett ide.
Te nem nézed egyben a képet. A hippi korszak, a fekete polgárjogi mozgalom (bár annak mi köze ehhez?) és a nácizmus sem csak úgy kiemelkedett a semmiből a 20. század derekán, hanem hosszú előzményei voltak. A zsidók nem a holokauszt árnyékában váltak szent tehénné, és Hitler sem csak úgy megjelent a semmiből, és vezetett háborúba 40 millió embert, akik teljesen véletlenül mind hallgattak rá.

Róma nem egy nap alatt épült, de nem is egy nap alatt omlott le.
Ennek a civilizációnak a bukása sem az elmúlt pár évtizedben, hanem a felvilágosodásban gyökerezik, ahol először megfogalmazták az alapelveket, amik szerint most élünk, és amik - mint minden eszme - elméletben jól hangoztak, a gyakorlatban meg hozták magukkal a nem várt fogyatékosságokat.

És mindezekre rátett egy lapáttal a gyarmatosítás, ami esetén újra visszanyúlhatunk a 16-19. századba.
Sokan megmondták már, hogy egy civilizáció fénykora soha nem a felemelkedéskor, hanem hanyatlásának közepén van. Európáé a 18-19. században volt, akkor kellett volna még változtatni. Csak hát ilyenkor a civilizáció elképzelt nagyságának mámorában úszik mindenki, és próféta legyen a talpán, aki észreveszi a hóhért.
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 30, 12:22:45 írta Saphira » Naplózva

Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #2441 Dátum: 15 júl 30, 14:01:03 »

A legnagyobb gond az emberrel jelenleg a túlnépesedés Szomorú nem kellünk ennyien, már munkákat sem tudunk kitalálni hogy valahová ömlesszük a túl sok embert.... Bár ez a 3. világra a legigazabb amerika meg európa inkább fogy. Szerintetek hogyan kéne a népességet ésszerűen csökkenteni ?
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #2442 Dátum: 15 júl 30, 14:09:18 »

Nem tudom, mert nem vagyok a téma szakértője, beleokoskodni meg nem szeretek olyan dolgokba, amikhez nem értek (vagy ha igen, utána letagadom Nevet)

De jó, hogy nem ezen a héten mentem fesztiválozni (ami itt van tőlünk 10 percre), tisztára őszies idő van.  Gondolkozik
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #2443 Dátum: 15 júl 30, 14:09:24 »

Háborúk,éhinség,katasztrófák,tömeges kihalások.Természetes és emberi reakciók a túlnépesedés ellen.Így tűnt el az Első civilizácó is és hagyták hátra az Animust.Békés megoldás nincs erre a szitura,ismerve az emberiséget.Legalább is nem valószínű.
Vagy az lesz hogy a leggazdagabb réteg elhúz innen minket meg hagynak megrohadni.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #2444 Dátum: 15 júl 30, 14:13:52 »

Bolygónk erőforrásai a mai népesség többszörösét lennének képesek gond nélkül eltartani, ha normálisan használnánk őket.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 161 162 [163] 164 165 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!