24 máj 17, 17:28:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 159 160 [161] 162 163 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 930605 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #2400 Dátum: 15 júl 28, 13:16:59 »

Erről ez a kép jutott eszembe:

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtp1/v/t1.0-9/11222178_832095253505932_2557740827346707085_n.jpg?oh=2324d8f76e02fbde0f63922e3be75216&oe=56147F56
Naplózva



MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #2401 Dátum: 15 júl 28, 13:21:18 »

Mindenki csak addig kardoskodik a szólásszabadság mellett, amíg nem az általa fontosnak tartott értékeket sérti meg valaki. Olyankor egyből előbújik belőle a cenzor.  Gondolkozik  Nyelvesít
Naplózva

Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #2402 Dátum: 15 júl 28, 13:30:27 »

Nem mintha bármit számítana, hogy lehet véleményed. ikszdé
Mondjuk az index, a 444 és a többi szennyoldal is csak a szólásszabadság miatt van jelen. Pedig tiltani kéne őket.
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 28, 13:37:53 írta Stance » Naplózva



Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #2403 Dátum: 15 júl 28, 13:46:35 »

Nemcsak arról van szó, hogy megsértik-e az általunk fontosnak tartott értékeket, hanem szimplán gyökerek. Már azt sem tudom, hogy csak megjátsszák, vagy tényleg ilyenek.

Elég összehasonlítani a két hír alatti kommenteket:

http://444.hu/2015/07/28/halalra-iteltek-kadhafi-tronorokosnek-kinezett-fiat/

http://www.cbc.ca/news/world/moammar-gadhafi-s-son-seif-al-islam-sentenced-to-death-for-2011-killings-1.3170450
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #2404 Dátum: 15 júl 28, 13:55:43 »

Jövő hét szerdától megint nyaralok. Am (és nem ám, Micsudi) rohadtul nem, csak rábeszéltek, hogy menjek gyógykezelésre Harkányba, amit elvileg évente kéne, de utálom, ezért három éve nem voltam. Most addig nyivákoltak a rokonok, barátok, meg a többi idióta, hogy rászántam magam, de már most rosszul vagyok. Büdös gyógyvíz, gagyi gyógytorna és a poklok pokla, a masszázs. Alapból nem szeretem, ha egy idegen hozzámér, de ha fiatal csajok csinálnák csak, akkor még rendben lennék, de ilyen helyeken, nagyrészt öreg nők, meg férfiak vannak, akiknek az érintésére végképp nem vágyom. Meg haszna sincs az egésznek.
Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #2405 Dátum: 15 júl 28, 13:58:52 »

Ez most a netes éned hülyesége, vagy tényleg így állsz hozzá? Szerintem eszméletlen jó a gyógyvíz, gyógytorna és masszázs kombó. Teljes fizikai és mentális felfrissülés. Tök szar neked, hogy kényszernyaralásra mész.  ikszdé
Naplózva



gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #2406 Dátum: 15 júl 28, 14:06:21 »

Most is én kezdtem személyeskedni, mi? Kérlek, ne reagálj a hozzászólásaimra, én sem fogok a tieidre!
Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #2407 Dátum: 15 júl 28, 14:08:06 »

Az érzés, mikor nem tudod eldönteni, hogy trollkodik-e gman, vagy nem.
Itt minden személyeskedés, mert személy szinten beszélünk egymáshoz. A szándék a fontos. Ha te ellenséget keresel bennem, az a te bajod.
Naplózva



gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #2408 Dátum: 15 júl 28, 14:15:00 »

Gondoltam, hogy ez az egyszerű kérés sem jut el az agyadig. Jó pajzs a tükör, mi?
Ha te azt mondod valakinek, hogy ugorjon a vonat elé az ok, a buktad, az komoly sértés. Kezdem érteni, hogy talált jobbat a nőd, nem volt nehéz dolga.
Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #2409 Dátum: 15 júl 28, 14:16:54 »

Most aztán jól szíven találtál.  Neeem Lelelelele
Nem fogom neked megtenni, hogy ne reagáljak a hozzászólásodra. Nevet
Naplózva



Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2410 Dátum: 15 júl 28, 14:23:28 »

Ti ketten most már szálljatok le egymásról. Kezd ez nagyon unalmassá válni.

Moderátor
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #2411 Dátum: 15 júl 28, 14:49:43 »

LEL Aes most tűnt föl az avatarod.Egész jó.Jobb mint golyó fejű Beth Nevet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #2412 Dátum: 15 júl 28, 15:11:18 »

Nekem egyetlen profilképe @Aesnek, amire emlékszem, talán valami havas prof.kép lehetett... Gondolkozik Talán volt rajta pacok is (laú/ló), nem tudom.
@Gman bácsinak meg valami buzis rózsaszín képe ragadt meg. Azóta se talált hozzá jobban passzolót. Nevet
@Stancenek meg volt valami firkás, amivel az üzenetei mellett, még komolyabban lehetett venni a kommentjeit. :/

A profkép jellemez. @Raimi, téged mindig egy rémült kisgyereknek képzeltelek el.

Asszociáljunk.
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 28, 15:13:53 írta Destroid » Naplózva


Cletus Kasady
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #2413 Dátum: 15 júl 28, 15:31:20 »

Ok. Új téma. Megint feszengős, de nagyon kíváncsi vagyok a válaszra. Aki nem akar válaszolni csak nézzen át a kommenten, jó lesz költői kérdésnek/hozzászólásnak is.
Miért mindig azt támadják, aki tükröt tart? Szóval itt vannak ezek a lerágott csontos témák. Vegyük a facebookot elsőnek. Tele van idióta tinibölcsességekkel. Egy hangyának nagyobb intelligenciát ítélek, amikor ezek a lófasz hatásvadász, semmitmondó szarságok lepik el a hírfalam és megnézem a kommenteket. Photoshoppal színezik ki a szürke napjaikat az emberek és eljátsszák, hogy kurva jó minden. Elmentek egy étterembe, kávézóba, nyaralni, akármi és egész végig csak facebookoznak, töltögetik fel a képeiket, hogy mennyire jó volt, közbe meg egymásra sem néznek, nem gazdagodtak élményekkel. Posztolgatják egymás üzenőfalaira, hogy mekkora haverok, legjobb barátnők, stb aztán amikor látom őket, megint csak a telefonjaikat nyomkodják és egy őszinte nevetés, értelmes párbeszéd nincs közöttük. Facebookra az emberek azokat a képeket töltik fel, amik úgy gondolják, hogy a jobbik felük, megmutatható, vállalható. Most nézzétek meg a naponta váltakozó, tükörbe pózolós, agyonszerkesztett profilképeket, sok divatbuzit - akiknek az egyéniség legkisebb jele nem látszódik - vagy szeretet(és ruha)hiányos kurvát, aztán valami mély filozófiai idézetet odaböknek képcímként. Csak a felszínen élés, totál szellemi kiégés, primitívség mindenhol. Amikor 'megeszik a gecimet' meg 'retetete-ratatatata mutatom a fukkot madafaka' zenéket, meg a mizu-mizu szintű zenéket kell néznem, ahogy megeszik az emberek, imádják, mert értéket képtelenek befogadni. Amikor gyűlölettel teli kommentháborúkat kell olvasnom a politika témájú posztoknál vagy egy hír alatt. Magyar magyarnak farkasa és az egyik jobbnak hiszi magát a másiknál. Itt van a média, ami orrba-szájba hazudik éjjel nappal, elhallgat minden információt és megint nemhogy semmi értéket nem közvetít, hanem irányított agymosás megy. És ez senkit nem zavar, aztán azt szólják meg, aki ez ellen hangot emel. Mindenki jól tudja és mégis mérgezik magukat. Fizikailag, szellemileg. Magukat és a környezetüket. Itt van az egészségtelen életmód, amit a szép magyar nyelvünk leír: széthasad tőle az ember, nem lesz egész. Nincs meg a test-lélek-szellem egészsége, tudattalanság lesz úrrá rajtunk. Kérdem én, mi lehet fontosabb az EGÉSZségnél? Ja megvan. A pizza meg a kóla.
Itt volt az előbbi gmanes párbeszéd. Megjegyeztem, hogy de szar neked haver, hogy elmész kényszernyaralásra, aztán egyből jön a támadás. Bármennyire lejárt, irritáló duma ez, de ilyen egyszerűen működik a tükör. Akinek mutatod, az meggyűlöl, mert nem képes megbirkózni a saját nyomorúságával. Pedig a tükörtartó emberek mindig a valódi barátok.
Tudjátok, amikor eljön az idő (ami nem túl távoli jövő), hogy bechippelik az embereket... az emberek fogják kérni, hogy rakják beléjük a chippet! A legnagyobb szeretettel mondom, hogy aki ezt nem érzi Abszurdisztánnak, annak elment a józan esze. Azt megszólni, aki tartja a tükröt, nem pedig ez ellen tenni valamit... csak nézzük és elfogadjuk a totál primitívséget. Aki nem lázad ebben a világban, az halott. Ez itt Szodoma, az egó világa. Itt van a szemünk előtt, ebben élünk és semmit nem teszünk. Aztán azt basztatjuk, aki ezt kimondja.
Ez a beszéd annyira neurózis feelingű lett, hogy inkább vissza se jövök elolvasni a válaszokat. LOL
Amúgy, hogy tisztázzuk, én soha nem mondtam, hogy megvilágosodott vagyok. De azért jól esik, hogy annak neveztetek már jópárszor. Igazából engem és a megvilágosodott mestereket annyi választ el, hogy ők sokkal éberebbek minőségben és időtartamban nálam.
Naplózva



Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #2414 Dátum: 15 júl 28, 15:40:06 »

Nekem egyetlen profilképe @Aesnek, amire emlékszem, talán valami havas prof.kép lehetett... Gondolkozik Talán volt rajta pacok is (laú/ló), nem tudom.
@Gman bácsinak meg valami buzis rózsaszín képe ragadt meg. Azóta se talált hozzá jobban passzolót. Nevet
@Stancenek meg volt valami firkás, amivel az üzenetei mellett, még komolyabban lehetett venni a kommentjeit. :/

A profkép jellemez. @Raimi, téged mindig egy rémült kisgyereknek képzeltelek el.

Asszociáljunk.
És zavaromban a pöcsömmel játszom?
Mi baj van Roe dokival? A legjobb karakter volt Luz és Winters után...de ezt te nem értheted mert egy predátort sem öltek meg a 2. Világháborúban...még az okkult köcsögök sem.
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 28, 15:40:56 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Oldalak: 1 ... 159 160 [161] 162 163 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!