24 máj 17, 14:07:31 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 156 157 [158] 159 160 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 930520 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #2355 Dátum: 15 júl 27, 21:19:25 »

Találtál marhaságot az AvP-ben ? Nevet az egész film hemzseg kliséktől,logikátlanságoktól és szar színészektől Nevet és ez csak az 1. rész...a második még csak szarabb ikszdé de abban legalább benne van a lezbi csak az SGU-ból
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #2356 Dátum: 15 júl 27, 21:22:18 »

Jó, amúgy is van annyi állatság az Alien/AvP/Predator filmekben, ami idegesítő, mert én pl. rohadtul nem a leszbik miatt nézem és akkor gyakran a kedvenceimet teszik nevetségessé a humanoid marhaságaikkal. Hát kész röhej... Neeem De, az ember nem tudja levedleni, hogy ember. Innen látszik ez.

Mindenesetre, a Predators c. filmben lévő Predik vereségét betudom annak (sok hibát ott mondjuk nem találtam), hogy mivel a Bad Bloodhoz tartozott a Szuper Predi Klán triója, elég önelégültek lehettek a mentális defektáltságuk mellett, ezért tegyük fel hogy alábecsülték a pöcsömöccse embereket, de na...
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 27, 21:23:43 írta Destroid » Naplózva


Cletus Kasady
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2357 Dátum: 15 júl 27, 21:24:25 »

Most erről így hirtelen eszembe jutott, hogy a Predator 2 mennyire alulértékelt film.
Naplózva
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #2358 Dátum: 15 júl 27, 21:26:08 »

A Predator 2-ben a Predi itt-ott olyan hülyeségen csúszott el (a vége felé), hogy az azt megelőző tettei alapján azt nem lehet a szegény dögre fogni. Alapjáraton nem lett rossz, nekem tetszett azt leszámítva, hogy az a színesfém orientált buckalakó megölte. Sír De, hát kb. minden Pred/AvP filmbe megdöglenek, kezdem megszokni...
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 27, 21:27:10 írta Destroid » Naplózva


Cletus Kasady
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #2359 Dátum: 15 júl 27, 21:33:28 »

Ráadásul az egész filmen látszik hogy kb egy Pepsi árából forgatták...fullra kivilágosított monitoron sem lehet látni lószart sem.
Nekem az első rész még tetszett a 2. egy rakás szar, a Predators meg a szeg a sírba...ja majd el is hiszem hogy egy 20. generációs triád csávó egy szamuráj karddal frontálisan nekirohanva lekaszálja a predátor...bammeg ha ezt Schwarzi tudta volna akkor nem gyújtja rá a fél erdőt.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #2360 Dátum: 15 júl 27, 21:36:01 »

Nézzetek inkább Punisher War Zone-t, a legjobb a Punisher-filmek közül. Nevet Kár, hogy nincs folytatása.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=P35eZvHwDs8" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=P35eZvHwDs8</a>
Naplózva

Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #2361 Dátum: 15 júl 27, 21:44:26 »

Ráadásul az egész filmen látszik hogy kb egy Pepsi árából forgatták...fullra kivilágosított monitoron sem lehet látni lószart sem.
Nekem az első rész még tetszett a 2. egy rakás szar, a Predators meg a szeg a sírba...ja majd el is hiszem hogy egy 20. generációs triád csávó egy szamuráj karddal frontálisan nekirohanva lekaszálja a predátor...bammeg ha ezt Schwarzi tudta volna akkor nem gyújtja rá a fél erdőt.

Nem túl reális, így van. Mivel alapjáraton ezek a Predatorok gyakorlatilag nem csak Alienekre, egyéb lényekre, emberekre vadásztak, hanem más Yautjákra is (ezért volt ott a Jungle Hunter Klán egyik tagja is, kikötözve és végül lefejezve a film végére, ill. a Predkó kopik is erre utaltak a földön) és nem volt becsületkódexük, mint a többinek, ezáltal a szuper ragadozó vérük mellett még így is sokkal erősebbek voltak (kellett volna lenniük). Elég kínos volt egyébiránt némely jelenet, de az a kardos különösen zavart. Az oké, ha esetleg megpróbálok beleerőltetni egy kis logikát, hogy mondjuk Falconer csak játszadozott azzal a pasassal és nem akarta rögtön megölni, de hogy egy olyan végzetes sebzést bekapjon... Az meg megint, amikor a végén a hapek csak úgy szétüti a Super Pred Clan nagy vezérének, Berserkernek a fejét. Szöprájz madafaka. Egyedül talán Trackernek volt "értelmesebb" halála, amikor az orosz pöpölős felrobbantotta magával, na őt sajnáltam (kb. kedvenc a Predators filmből).

Látszik, hogy valahogy rohadtul nem volt ötletük arra, hogyan tegyék el ezeket láb alól. Akárhol keresek normálisan levezetett Pred filmet, nagyon elcsépelt és ostoba az összes. Egyedül talán Wolfy Predatorunknak volt valamirevaló esze is, a többi az mind elbaszta valahol (pedig a Pred 2-ben lévő ragadozó se volt kezdő).
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 27, 21:47:22 írta Destroid » Naplózva


Cletus Kasady
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #2362 Dátum: 15 júl 27, 21:46:41 »

Nézzetek inkább Punisher War Zone-t, a legjobb a Punisher-filmek közül. Nevet Kár, hogy nincs folytatása.
Sikerült a legjobb pillanatot belinkelned Nevet én kiégtem amikor néztem ikszdé
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #2363 Dátum: 15 júl 27, 21:50:52 »

Az is "érdekes" jelenet, mikor a széklábat beleállítja a rosszfiú fejébe.  Nyelvesít
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #2364 Dátum: 15 júl 27, 21:52:07 »

Meg full reális hogy egy M4 tárral szarrá ledarálja a rossz arcokat Nevet nem baj,Punisher Nevet de nagyon egy beteg film
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #2365 Dátum: 15 júl 27, 22:31:32 »

... szóval bármennyire unalmas és közhelyes ez a téma, hogyan tudtok szemet hunyni felette? Áruljátok el, hogy ez hogyan lehet nektek szép... engem valahogy széttud tépni belülről, hogyha csak egy kicsit is rámeditálok. Úgy neveltek és kondicionáltak bennünket, hogy a tükörre higgyük azt, hogy ellenség. Annyira buta az ember és ez senkit nem zavar... és lefogadom, hogy a legtöbben még mindig kivetítik erre a kis saját világukat, még ezek után is... nem látják meg saját magukat, mert Stance írja ezeket a sorokat... na mindegy...
Ezeket vissza szoktad olvasni Stance?
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #2366 Dátum: 15 júl 27, 22:39:15 »

Nem. Mi a hiba?
Naplózva



heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #2367 Dátum: 15 júl 27, 22:43:35 »

Olyan mintha több személyiség ugrálna benne össze-vissza.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #2368 Dátum: 15 júl 27, 22:44:20 »

Ez a szép benne. Semmi sem az, aminek látszik. Nevet
Naplózva



Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #2369 Dátum: 15 júl 27, 23:06:34 »

Jó lenne egy neutralizátor, ami csak úgy kitörli a fórum életéből az elmúlt napokat. Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 156 157 [158] 159 160 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!