24 máj 17, 14:52:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 155 156 [157] 158 159 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 930534 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #2340 Dátum: 15 júl 27, 20:12:46 »

Te legalább menő vagy, Heni. Nevet Fura, néha gusztustalan, de menő.

Pedig kezdtél távolodni tőlem. Ez most egy jó pont nálad (minden jó pont, ami az egomat növeli, tovább... bár kétség kívül megalapozott).

Idézet
hanem holdkóros,"kül"földi" bevándorlókkal hentergő tróger.

Még mindig várjuk, hogy kiderüljön, most mi a soros. ikszdé
Bár várj, lehet jobb, ha árnyékban marad. Nevet
Hm... Gondolkozik Általában az aktuális áldozatom/áldozataim a profilképeimen hordozom. Nem tudom, miért. Van bennem valami inger, hogy kitegyem, ami éppen tetszik. Idegesítő, de nehéz leszoknom róla.
Jelen állás szerint most szerelmi Bermuda-háromszögbe keveredtem. Szomorú . . .

Stance hatás az, amikor kíváncsi vagy valamire, de nem akarod hallani a választ, mert fáj a TÜKÖR.

A Stance hatás az, amikor nem érted meg az üzenet lényegét/mondanivalóját.
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 27, 20:14:56 írta Destroid » Naplózva


Cletus Kasady
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2341 Dátum: 15 júl 27, 20:19:30 »

Stance már percenként coming out-ol. ikszdé
Naplózva
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #2342 Dátum: 15 júl 27, 20:25:43 »

Ezért dzsalok én is rejtettben. Neeem Az érzés amikor hajnal 4-kor senki nincs fent rajtad kívül...
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 27, 20:26:46 írta Destroid » Naplózva


Cletus Kasady
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #2343 Dátum: 15 júl 27, 20:33:05 »

De Aes, komolyan, amikor én tolom bele mások arcába a senkit nem érdeklő hülyeségemet, mikor más témát váltana, az miben más, mint mikor ő teszi?
Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #2344 Dátum: 15 júl 27, 20:37:01 »

Mert a te hülyeségeid olyan megnyilvánulások, amik minden aspektusból hülyeségek és értelmetlenek. Néha lehet jókat röhögni rajta, de régen sokkal szellemesebb voltál. Az én hülyeségeimből lehet meríteni, még ha a másik félből negatív reakciót is váltanak ki.
Naplózva



Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #2345 Dátum: 15 júl 27, 20:43:42 »

De Aes, komolyan, amikor én tolom bele mások arcába a senkit nem érdeklő hülyeségemet, mikor más témát váltana, az miben más, mint mikor ő teszi?

Sose nyomjál full kretént...

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=SgcnBGActX0" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=SgcnBGActX0</a>
Naplózva


Cletus Kasady
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #2346 Dátum: 15 júl 27, 20:45:46 »

Az oké, hogy lehet meríteni, de ha valaki nem akar, annak lenyomod a torkán és ha védekezik, akkor raplizol, lásd, minden vitát személyeskedéssel zársz le. A tükröd mutogatod, de rá nem nézel, pedig látnád, hogy amiről beszélsz, az hit, amit nem illik másra erőltetni.
Naplózva
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #2347 Dátum: 15 júl 27, 20:48:57 »

Idézet
amiről beszélsz, az hit

Minden a hiten alapszik. Gondolkozik Kevés ember jut el bizonyos témakörökben a "meggyőződés"ig.
Naplózva


Cletus Kasady
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #2348 Dátum: 15 júl 27, 20:50:29 »

Ezt nem értem. Ha valaki nem akar, akkor semmibe veszi a kommentem, mint már történt ezerszer, akárcsak a te kommentjeid. Ha te nem akarod más torkán lenyomni a hülyeséged, akkor miért sírsz, hogy törölgeti a hsz-eid Aes?

Az is vicces, hogy minden második hozzászólásodban megjegyzed, hogy el se olvastad, amit írtam és ez alapján ítélkezel. Utána meg csodálkozol, ha személyeskedik az ember.
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 27, 20:52:16 írta Stance » Naplózva



gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #2349 Dátum: 15 júl 27, 20:57:03 »

Rapliztál, hogy nem olvasom el, de ha elolvasom és reagálok, akkor végül lehülyézel, mint mindenkit, aki ellened szól. Nincs jó, megoldás.

Rájöttem netes énem gyengéjére. Nem bírja a fanatizmust.
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #2350 Dátum: 15 júl 27, 20:57:07 »

Miért van az hogy a Kaptárban nyakon rúgják a zombikat és máris kifekszenek?
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2351 Dátum: 15 júl 27, 20:58:08 »

De Aes, komolyan, amikor én tolom bele mások arcába a senkit nem érdeklő hülyeségemet, mikor más témát váltana, az miben más, mint mikor ő teszi?

Az a baj, hogy a két dolog nem ugyanaz. Stance a saját világlátását írja le, amit természetesen lehet hülyeségnek tartani, ezt ki is lehet fejezni. Azonban ez mégis valami összefüggő téma, amit igyekszik megvédeni erről szóló dialógusokban. Míg amit te teszel, az meg egy az előző hszekhez sehogyan se kapcsolódó valaminek a betolása, amiről jó eséllyel rajtad kívül senki, vagy csak nagyon kevesen tudják micsoda, a hszeidből süt, hogy élvezed, hogy olyasmiről írsz, amiről ez embereknek fogalmuk sincs, és/vagy nem érdekli őket.

Ettől függetlenül, én toleráns vagyok, és eltűröm ezt a viselkedésedet, amíg egy ilyen hsz egyszer jelenik meg. Ezt még nem tekintem a "saját hülyeség más képébe tolásának". Csak akkor, ha újra előveszed, azt már erőszakosnak tartom.
 
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 27, 21:06:31 írta Aes Sedai » Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #2352 Dátum: 15 júl 27, 21:05:40 »

Rapliztál, hogy nem olvasom el, de ha elolvasom és reagálok, akkor végül lehülyézel, mint mindenkit, aki ellened szól. Nincs jó, megoldás.

Akkor tisztázzuk. Itt van a tegnapi pizzás dolog. Úgy adtad elő, hogy te is szoktál pizzát enni, majd leírod, hogy valójában még a kenyeret is otthon sütitek és idézem "szal szokás szerint buktad". Ki kezdte a személyeskedést? Egy tök értelmetlen vita volt, mert előadtad, hogy "többért meg olcsó pizzát nem kapni" és "egészségesen éljek, vagy az utcán?", én erre válaszoltam tök értelmesen, majd előszeded, hogy valójában nem is eszel pizzát és én vagyok a hülye. Szóval annyira banálisan szar, primitív trollkodásnak hatott, hogy nem ért további energiabefektetést az egész.
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 27, 21:06:12 írta Stance » Naplózva



gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #2353 Dátum: 15 júl 27, 21:08:22 »

Igen, de bármi a téma mostanában, ő eléri, hogy ugyanott lyukadjunk ki. Az, amit írtál Aes, teljesen jó, csak már az egész Duma topic csak erről szól, minden más beszélgetést megfojt egy ideje.

Stance, a buktad és a halj meg egy szint, valóban.
Naplózva
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #2354 Dátum: 15 júl 27, 21:16:52 »

Miért van az hogy a Kaptárban nyakon rúgják a zombikat és máris kifekszenek?

Ne keresd a logikát a filmekben. Én a pasimmal pont a tegnap AvP-ben találtam egy rakás marhaságot. Pl. azt, hogy ha a Predatorok olyan szuper-intelligensek és tényl. végigkövették a beavatást, akkor látniuk kellett, hogy Scart elkapta az egyik Facehugger, amikor levette a maszkját s megjelölte magát, ebből következik, hogy mindenképp azon kellett volna lenniük a végén, hogy ne keljen ki belőle. Mivel aztán meghalt, ez esetben egyszerűbb is lett volna a "hatástalanítás", főleg ilyen fejlett fajnak. De, még így is hülyeség, mert az Alienribanckirálynőpicsa pont ott szúrta át a cukiságot, ahol a kis férge is volt, tehát ilyen alapon ki se kelhetett volna, mert meg kellett volna dögölnie a Preddel együtt, mivel így kb. közösen karózták ki mindkettőt.

Fel is húzott, mert így a folytatásban Wolf szívja az összeset...
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 27, 21:18:49 írta Destroid » Naplózva


Cletus Kasady
Oldalak: 1 ... 155 156 [157] 158 159 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!