24 máj 17, 15:17:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 153 154 [155] 156 157 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 930539 alkalommal)
0 Felhasználó és 26 vendég van a témában
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #2310 Dátum: 15 júl 27, 15:07:39 »

Pedig hidd el gman van, aki arra bukik. Hümm-hümm
Naplózva


Cletus Kasady
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #2311 Dátum: 15 júl 27, 15:09:09 »

Múlt héten rendeltem Don Pepés 55 centis pizzát (alig fért el a konyhában), de egy nap alatt betermeltem  smirksweat

Sosem értettem, hogy miért kellene másképp beszélni egy nővel. És soha senki nem indokolta meg csak sejtelmesen nézett megvetéssel, hogy te még ezt sem tudod? Szégyelld magad. Bízom benne, hogy most kiderül, miért kell máshogy beszélni egy nővel, de nem igazán hiszem. Nevet

Menj már a fenébe, pont ezt akartam kérdezni én is  ikszdé
Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #2312 Dátum: 15 júl 27, 16:52:42 »

És természetesen most sem válaszol senki.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #2313 Dátum: 15 júl 27, 16:54:47 »

Ez aztán az értelem, így beszélni egy nővel. (Y)
Saphi szitta Stance anyját, így az halálra fogja verni  Neeem

Amúgy Stance-el csak annyi baj van, hogy Rejtőtől idézzek, hogy rettenetesen hülye, a hülyeségtűrés meg nemtől független Nevet

Na de ha választ akartok, én kifejezetten utálom, ha valaki úgy akar velem beszélni, mint 'egy csajjal' és kapom a 'cica/kiscsillag' típusú bókokat. De ez csajozásra (is) vonatkozik, nem úgy kell próbálni viselkedni/beszélni vele mint egy "nővel", mert a nemek csak kategóriák, és te nem egy kategóriával akarsz összejönni hanem egy egyénnel. Csak úgy kell beszélni vele mint akárki mással és kitalálni, hogy ő, egyedül mit szeret/nem szeret.
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 27, 16:58:23 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #2314 Dátum: 15 júl 27, 17:00:30 »

Sosem értettem, hogy miért kellene másképp beszélni egy nővel.
Nem hiszem, hogy másképp kellene. Viszont a káromkodás a gyöngeség és az intelligencia hiányának a jele. Gondolom, ha ezt mondjuk egy kan egy elv. gyengébb nem képviselőjéhez címzi, az még cikibb a számára. Vagy én, nem is tudom... engem mindig az húzott fel, amikor a nemem miatt viselkedtek velem máshogy. Nekem aztán mondhatják, hogy "te mennyire iszonyatosan buta vagy, baszd meg", maximum nevetek egy jót. Nevet
Naplózva


Cletus Kasady
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #2315 Dátum: 15 júl 27, 17:04:31 »

Ezt mondom én is. Alapból nem jó ilyet mondani, pláne nem egy megvilágosodott embertől, mint Stance. De ennek nincs köze a nemekhez. Mondjuk Sabakutól nem is vártam mást mert alapból tudtam, hogy ilyen feminista vagy a szó legjobb értelmében. Masashi sem az a nebántsvirág. A lényeg tehát, hogy most sem tudtam meg, milyen láthatatlan aura védi a nőket, amiért nem lehet nekik beszólni.
Naplózva
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #2316 Dátum: 15 júl 27, 17:06:13 »

Az ismeret/felvett tudás és a bizonyos helyzetek lereagálásának megnyilvánulása (vagy konfliktusokra való reakció) két külön dolog. Attól, hogy valaki nem tudja kezelni, még nem biztos, hogy hülye, vagy kevésbé lehet igaz az, amit mond. Ilyen esetben azzal kell "vitatkozni" amit mond és nem a személye ellen.
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 27, 17:07:32 írta Destroid » Naplózva


Cletus Kasady
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #2317 Dátum: 15 júl 27, 17:07:36 »

És ez most kire/mire írtad?
Naplózva
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #2318 Dátum: 15 júl 27, 17:11:25 »

Csak úgy általánosságban. Eddig úgy vettem észre, hogy azt, akit pl. nem tud egy adott szituációt nyugodtan kezelni és kifordul önmagából, nem feltétlenül veszik komolyan, függetlenül attól, hogy nem teljesen badarság, amit ír vagy gondol. A személyiségét/jellemét és a tudását pedig egy kalap alá veszik és ezáltal megbízhatóságát/hitelét veszti. Jó, nyilván itt vannak értelmesebb emberek, akik talán el tudnak vonatkoztatni.

Egyébként, valamilyen szempontból, mintha Stance hasonlítana hozzám ebben a helyzetben (régebbről). Sokszor, amikor már nem tudtam mit írni, vagy úgy éreztem, nem azt emelik ki a kommentemből, amit írtam, akkor támadtam. Értelme ugyan nem volt, nem lettem tőle több, értelmesebb, jobb, mégis csináltam. Ezt is meg kell tanulni kezelni. Nem a másik tehet arról, hogy úgy fogjuk fel a véleményét, ahogy.
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 27, 17:13:23 írta Destroid » Naplózva


Cletus Kasady
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #2319 Dátum: 15 júl 27, 17:29:33 »

Vagy árvaházat/hajléktalanszállót/kórházat/iskolát stb. épít a saját idejét, pénzét és energiáját rááldozva. Egyetlen másik faj sem képes erre.
A te kedvedért Mosolyog
Idézet
Fontos és közismert tény, hogy a látszat olykor csal. Például a Földön az ember mindig szentül hitte, hogy intelligensebb a delfinnél, mivel oly sok mindent elért: feltalálta a kereket, New Yorkot, a háborút, egyebeket, mialatt a delfinek csak vidáman lubickoltak. A delfinek ezzel szemben azt hitték, hogy sokkal intelligensebbek az embernél - pontosan a fenti okok miatt.
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 27, 17:31:52 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #2320 Dátum: 15 júl 27, 18:06:00 »

Ha olyan rohadt okosak, akkor mért laknak igluban?
Naplózva

Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #2321 Dátum: 15 júl 27, 18:10:41 »

Nem tudom mit válaszolt Saphi, de a tudatosságom megmaradása érdekében nem is olvasom el. LEL
De viccen kívül, tök hülyeség vitatkozni egy másik féllel, ha a személyeskedésnél lemarad és nem tud túllépni ezen, hogy a lényeget meglássa és talán a fejlődést előremozdítsuk.

Idézet
Az egyik legjobb mód az emberiség és az élővilág kipusztulására a GMO, amit a természet egyensúlyából való teljes kizökkentésével érhet el, avagy újabb GMO-t fogtak Magyarországon.
Miután Kecskeméten áprilisban 10 millió tőre elegendő GMO-mentes címkébe öltöztetett génmanipulált kukoricát találtak, Király Roland Magyar Családellátóval ismételten beszélgettünk az új ügyről: 34 tonna GMO-t fogott a Nébih most júliusban. Kánikulánk vagy lehűlésünk kellős közepén érdektelennek tűnnek az emberek a témára, amiben a médiának tetemes része van. Igazából a mókuskerékbe zárt emberek "tehetetlensége" miatt övé minden felelősség, hogy felhívja a figyelmet és nyomást gyakoroljon a megfelelő pontokon, már amennyiben "értelmiségi". Azt mondják: az vagy, amit megeszel, de mégis huszadrangú hülyeségekkel tömik jobbára csak a népet...


Én másoltam be, mint füves dohányos hippi, szóval mind hülyeség, el ne higgyétek. Zabáljátok egészségtelenül, jót tesz. Lázadni ne merjetek, mert holdkórosnak, vakondembernek neveznek a valódi holdkórosok. Ámen.
Ja és amúgy ott van a TTIP, amiről a lakosság fele nem is hallott vagy nem tud róla, gyakorlatilag arról szól, hogy Amerika szerződést akar kötni, hogy ide is behozhassa legálisan a szar GMO-ját. De ez is csak valami vakondemberek által kitalált mese, összeesküvés elmélet, akik annyira boldogtalanok, hogy ezen élik ki a komplexusaikat. Szóval nincs itt semmi baj.
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 27, 18:16:31 írta Stance » Naplózva



gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #2322 Dátum: 15 júl 27, 18:12:32 »

Ha olyan rohadt okosak, akkor mért laknak igluban?
Kellett pár másodperc, mire leesett. Nevet
Naplózva
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #2323 Dátum: 15 júl 27, 18:13:38 »

Idézet
mert holdkórosnak, vakondembernek neveznek

Kivéve engem. Én nem csak simán holdkóros vagyok, hanem holdkóros,"kül"földi" bevándorlókkal hentergő tróger. Inkább örülnél, hogy te is kaptál valami jó címet a nagyoktól.
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 27, 18:14:35 írta Destroid » Naplózva


Cletus Kasady
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #2324 Dátum: 15 júl 27, 18:15:32 »

Te legalább menő vagy, Heni. Nevet Fura, néha gusztustalan, de menő.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 153 154 [155] 156 157 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!