24 máj 21, 01:12:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 152 153 [154] 155 156 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 933269 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #2295 Dátum: 15 júl 27, 14:24:18 »

esténként befekszik az ágyába és azt érzi, hogy fullad.
Nem tehet a lábszagról szegény. De te ezt honnan tudod? Hmm?
Naplózva
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #2296 Dátum: 15 júl 27, 14:27:19 »

Vagy területekért, anyagi haszonért gyilkol milliókat, önös érdekekért és vallásért mészárolja a társait, vagy csak egy ezresért szúr le vagy ver agyon kalapáccsal mást, esetleg néhány perc kielégülésért erőszakol meg valakit, aztán vagy megöli, vagy nem, benzinnel öntik le a nemkívánatos fagyoskodókat a ház előtt, mert hát hogy néz az ki hogy a hajléktalanszállóba bemenni félő ember meleget keres (arról nem is beszélek, hogy milyen kegyetlenséggel szeret a faj kínozni és gyilkolni embert és állatot, a kreativitásuk itt az egyik leghatékonyabb, fasza mi?)

És ha vannak árvaházak/iskolák (a sok agymosás...)/hajléktalan szállók? Attól kevesebb embert fognak legyilkolni és megszűnik minden más jellegű probléma? Mint látod, nem.

Az érmének két oldala van, márpedig ahol az ilyenek jelen vannak, ott nagyon nem jó valami, és ne mondd nekem azt, hogy ezeket kompenzálja bármi azzal, hogy úgy teszel, mintha nem léteznének. Minden amit látsz, nézőpont, nem a teljes valóság!
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 27, 14:30:28 írta Destroid » Naplózva


Cletus Kasady
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #2297 Dátum: 15 júl 27, 14:36:05 »

Mert az jobb, amikor egy füves dohányzó hippi megmondja, hogy ne együnk pizzériában, mert egészségtelen? Nevet

Idézet
Vagy területekért, anyagi haszonért gyilkol milliókat, önös érdekekért és vallásért mészárolja a társait [...]

Ilyen az élet. Nemcsak az ember, úgy en bloc az élet.
Persze te jobban ismered a földönkívülieket, ők biztos nem ilyenek.

A 6000. hozzászólást egy ilyen szar témánál értem el. Szégyen. Inkább az időjárásról kellett volna írni. Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 27, 14:36:39 írta Saphira » Naplózva

Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #2298 Dátum: 15 júl 27, 14:38:09 »

Ez már csak így megy. Békésebb és értelmesebb társaság az Övéké. De, hát én vállaltam el... Neeem
Naplózva


Cletus Kasady
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #2299 Dátum: 15 júl 27, 14:38:39 »

Az érmének két oldala van, márpedig ahol az ilyenek jelen vannak, ott nagyon nem jó valami, és ne mondd nekem azt, hogy ezeket kompenzálja bármi azzal, hogy úgy teszel, mintha nem léteznének. Minden amit látsz, nézőpont, nem a teljes valóság!

A magasabb szintű értelem több lehetőséget ad az embernek, amivel kezdhet jót és rosszat is. Szabad akarat. Kaptál egy lehetőséget, azt kezdesz vele, amit akarsz. De majd az egószakértő Stance biztosan részletesebben kifejti ezt. Nevet
Naplózva

Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #2300 Dátum: 15 júl 27, 14:42:24 »

Mert az jobb, amikor egy füves dohányzó hippi megmondja, hogy ne együnk pizzériában, mert egészségtelen? Nevet

Hogy te mennyire iszonyatosan buta vagy baszd meg... mint mindig, megint megláttad a lényeget... mindegy... mondanám, hogy együtt érzek, mert az ilyeneket általában jó gyakorlásnak tekintem az együttérzésre... de most inkább az fogalmazódott meg bennem, hogy pusztuljunk ki, ha ennyire szellemi csődben élünk, mint te...
Naplózva



Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #2301 Dátum: 15 júl 27, 14:46:29 »

Köszönöm, kedves Stance, hogy nincs benned FÉL-elem, mikor sértegetéseket kell írni, de csak a saját erkölcsi algaságodat mutatja, hogy bárkivel is beszélsz, végül mindig ott lyukadsz ki, hogy "te mennyire iszonyatosan buta vagy, baszd meg".

Amúgy jó, ha ennyi pontot teszel egy kommentbe, legalább kevésbé tűnik fel, hogy nem ismered a sorközt.
Naplózva

Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #2302 Dátum: 15 júl 27, 14:50:39 »

Az érmének két oldala van, márpedig ahol az ilyenek jelen vannak, ott nagyon nem jó valami, és ne mondd nekem azt, hogy ezeket kompenzálja bármi azzal, hogy úgy teszel, mintha nem léteznének. Minden amit látsz, nézőpont, nem a teljes valóság!

A magasabb szintű értelem több lehetőséget ad az embernek, amivel kezdhet jót és rosszat is. Szabad akarat. Kaptál egy lehetőséget, azt kezdesz vele, amit akarsz. De majd az egószakértő Stance biztosan részletesebben kifejti ezt. Nevet

Ezt én is írtam már, hogy szabad lehetősége van az embereknek. Szóval jah, lehet dúskálni a döntésekben. De, nem mindegyik épp a hosszú élet titka. Nyelvesít

Én meg kefélek tovább az élienjeimmel. Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 27, 14:51:16 írta Destroid » Naplózva


Cletus Kasady
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #2303 Dátum: 15 júl 27, 14:53:25 »

Ez aztán az értelem, így beszélni egy nővel. (Y)
Naplózva


gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #2304 Dátum: 15 júl 27, 14:55:07 »

mint mindig, megint megláttad a lényeget...
Mi lenne, ha a lényeget írnád csak? Ha senki nem érti, amit írsz, az azért van, mert mindenki hülye, vagy mert nem tudod megfogalmazni a gondolataidat?

Már vagy húsz oldalt telehisziztél, és ha témát váltanánk, te megint kezded.
Aes, ez nem ugyanaz, mint amiért múltkor rám szóltál?
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 27, 15:01:19 írta gman » Naplózva
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #2305 Dátum: 15 júl 27, 14:56:12 »

Ironikus, ha azt mondom, hogy ma hosszú idő után pizzát sütünk vacsorára?
Naplózva


Cletus Kasady
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #2306 Dátum: 15 júl 27, 14:58:04 »

Igen és éhes is lettem. Amúgy miért a Predátor a jelenlegi kedvenced?
Naplózva


 
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #2307 Dátum: 15 júl 27, 15:02:57 »

6-7 éves korom óta Alien filmeket néztem, aztán idővel átszoktam a Predikre, azokat is nyálaztam egy ideig, majd alább maradt ez a sci-fi őrület. Most viszont volt a pasimnak valami hülye álma, amibe megjelentek, beszélgettünk a filmről/könyvekről és mivel minden este nézünk valami filmet, akkorra viszont semmi ötletünk nem volt, most rávettem, hogy rendezzünk AvP ill. Predator film maratont. A barátnőmmel akartam, de vele inkább a Jurassic World marad. A Predator filmek megvoltak, most az AvP2 jön estére.

A Predators c. filmet amúgy nem láttam idáig... pedig az sem mai film. Milyen gyorsan öregszem. Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 27, 15:04:06 írta Destroid » Naplózva


Cletus Kasady
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #2308 Dátum: 15 júl 27, 15:03:49 »

Sosem értettem, hogy miért kellene másképp beszélni egy nővel. És soha senki nem indokolta meg csak sejtelmesen nézett megvetéssel, hogy te még ezt sem tudod? Szégyelld magad. Bízom benne, hogy most kiderül, miért kell máshogy beszélni egy nővel, de nem igazán hiszem. Nevet

Ezzel nem Stance-t védem, hanem Sevannát támadom.
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 27, 15:11:18 írta Gdat88 » Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #2309 Dátum: 15 júl 27, 15:06:01 »

Mert ha rondán beszélsz vele, nem hagyja, hogy megdugd.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 152 153 [154] 155 156 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!