24 máj 21, 02:26:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 128 129 [130] 131 132 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 933310 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #1935 Dátum: 15 júl 20, 18:18:24 »

Am felőlem lehc az am azért kértem mert h nm látad azt h kőszőntem am de ne szolamozunk ősze am

Hogy mi van? Valaki fordítsa már le nekem valami emberi nyelvre.Milyen embereket ismersz te? Nevet
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #1936 Dátum: 15 júl 20, 18:20:17 »

Milyen ellentétem? miről maradtam le. ám van egy sügéres akvárium is amit el kéne adnom ikszdé komolyan Nevet kell valakinek a lelkem ? az is megy a levesbe ikszdé

Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #1937 Dátum: 15 júl 20, 18:20:55 »

Ja hát ő nem az ismerősöm, csak ma betalált és rám írt. Néha nézem az Egyéb üzeneteket, és ott találtam. Nevet Mellesleg fogalmam sincs, hogy hol talált rám, se közös ismerős se semmi. De nem beszélgettem vele sokat, mert én se értettem, hogy mit akart. *elhullajt egy könnycseppet* Ezt persze leírtam neki és bedurcizott a lelkem.

Micsudi, ha van egy eladó bojlered, megveszem!
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #1938 Dátum: 15 júl 20, 18:52:15 »

Legyen Nevet ?  Akváriumom van az majdnem ugyan az ikszdé Nevet
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #1939 Dátum: 15 júl 20, 18:57:13 »

12k -ból meg körülbelül 4-5 napig eszel, ha ügyes vagy.
1500-ból főzök spagettit 2 napra. 12k sok mindenre jó, ha az ember megvan szorulva. Mosolyog
Am felőlem lehc az am azért kértem mert h nm látad azt h kőszőntem am de ne szolamozunk ősze am
Látjátok, még ez az élőlény típus is tudja a különbséget am és ám között. :'D
Micsudi, ha van egy eladó bojlered, megveszem!
Viszed Syzynek mi? Nevet
Naplózva
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #1940 Dátum: 15 júl 20, 19:04:43 »

@Ishida | Jó példát hoztál fel, most én is azt csináltam itthonra és tényleg nem volt drágább. Talán azért nem gondolok rá szívesen, mert az utóbbi ételmérgezésem után nem eszem olyan örömmel... Az a Coop boltos virsli amit meg itt megveszek 300Ft-ért, egy egész napra elég nekem. Oké, ha hozzávesszük a kenyeret, akkor az már 700 körül lehet, de nyilván egy kilót nem fogok betermelni belőle még 3-4 nap alatt sem. Ebben az országban nem hátrány, ha szegényesebb koszton élsz (vagy nem, de akkor már okosan).
Naplózva


Cletus Kasady
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #1941 Dátum: 15 júl 20, 19:08:44 »

Ishida, nem, nem neki viszem. xDDDDD De ha kell, neki eladom kétszer annyiért. Miért tán nincs nála meleg víz?  Ohh My God
Viszont az ilyen élőlények azért "tudják", mert azt se tudják, hogy van olyan, hogy ám. :3
Amúgy Micsudi, úgy nem kell, én igényes vagyok és csak bojler érdekel.  Neeem

12k-ból én lehozok egy fesztivált is akár. Mármint belépő nélkül. :|

« Utoljára szerkesztve: 15 júl 20, 19:14:16 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #1942 Dátum: 15 júl 20, 19:24:39 »

Piarban egyszer osztálykiránduláson az egyik pap vett valami gazdaságos fos virslit,aminek a leve miatt szarrá ázott az egész...
12k-ból meg már veszek egy vicser hármat...megint
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 20, 19:25:17 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #1943 Dátum: 15 júl 20, 19:26:58 »

12 ezerből simán kijön egy fesztivál. Főleg, ha visszaváltható söröskorsók is vannak, amiket ha összeszedsz, pénzt adnak érte. Nevet
Naplózva

Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #1944 Dátum: 15 júl 20, 19:35:27 »

VOLT-on nem voltak sajnos, de én oda egy 10-essel mentem még 2011-ben, igaz, puffasztott rizst ettünk tömbös krémsajttal meg pizzát, de mivel volt borfesztivál rész, ahol olcsó volt a termelői bor, így hát a piálás is meg volt oldva "fillérekből". Nevet

12k-ból megvehetném a WoD-ot. De nincs 12k-m, és lehet gipszelve is lesz a kezem, így nem veszem meg. T_T

Virsli, virsli... főleg a főzős... ahh nooooo.
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #1945 Dátum: 15 júl 20, 19:43:46 »

MI történt a kezeddel? :O 12k az nagyon sok pénz.  Technikai KO mégis hihetetlen milyen kevés mindenre elég.  smirksweat bár hihetelen miket ki lehet belőle hozni, én is egész sokáig megélek annyiból.
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #1946 Dátum: 15 júl 20, 21:05:09 »

Pár napja voltam Egerben borospincézni... 150 ft-ból úgy bebasztam mint az albán szamár...

Micsudi van képed arról a katonai kabátról?

Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #1947 Dátum: 15 júl 20, 21:18:22 »

Azt mondom, hogy hazudsz Gabesz. Ezt viszont visszavonom, ha azt mondod, hogy a fenálló mennyiséget mások fizették. xDDD
Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #1948 Dátum: 15 júl 20, 21:28:54 »

Aki 150 forintból be tud rúgni... olyan nincs. : D Feltéve ha tényleg más fizette. Bár ha valami olcsó híg fos kannás vacak és nem bírod a piát akkor ki tudja... xD
Amúgy a kezeim simán nyomik egy ideje, majd kiderül lassan pontosan mi bajuk.
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 20, 21:32:22 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #1949 Dátum: 15 júl 20, 21:31:44 »

96%-os tiszta szeszből talán kijöhetne annyi 150 Ft-ból, amitől már fejre lehet állni Nevet
Naplózva

Oldalak: 1 ... 128 129 [130] 131 132 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!