24 máj 21, 07:50:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 120 121 [122] 123 124 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 933511 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #1815 Dátum: 15 júl 17, 15:38:58 »

Az érzés amikor 50 fok van a vonaton:
Nincs itt semmi mert megdöglött olyan tetves meleg van.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #1816 Dátum: 15 júl 17, 19:04:29 »

Az érzés, mikor 54 órát dolgozol 4 nap alatt 50 fokban.  Kúl
Naplózva



Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #1817 Dátum: 15 júl 17, 21:05:34 »

Az orákulumtól kérdezem, hogy szerinted ez mennyire lehet igazi?
http://index.hu/mindekozben/poszt/2015/07/17/a_legdurvabb_elhallgatas_meg_csak_most_kovetkezik_a_barguzini_petofi_ugyeben_leplezo_sorozatunk_3._resze/?utm_source=facebook&utm_medium=share&utm_campaign=index
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #1818 Dátum: 15 júl 17, 21:19:58 »

Emlékszem, amikor 3 éve nagy mánia volt, ez a "Petőfi nem halt meg, hazugság az egész" dolog, pont összefutottam Slane-nel Pesten, akinél szokás szerint volt valami libsi újság, ami nagyon bizonygatta ezt, persze hozzátéve jó sok szélsőbal okosságot. Nevet A következő oldalon egyébként egy olyan cikk szerepelt, hogy Árpád zsidó volt. ikszdé

Valamiért páran nagyon szeretnék bizonyítani, hogy Petőfi Barguzinban halt meg, és még egy orosz csajjal is összejött, de elég légbőlkapott az egész.

Ez a vers meg olyan, mintha ütemhangsúlyosra átírták volna József Attila versét. ikszdé
Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #1819 Dátum: 15 júl 17, 21:26:24 »

Az, hogy téged megtaláltak Pesten kb. ilyen fajsúlyú dolognak tűnik, mint Petőfi holttestét megtalálni. Nem tudom mit higgyek erről. Amúgy bejönnek a versek, akárki is írta.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #1820 Dátum: 15 júl 17, 21:33:07 »

Sosem szerettem Petőfi stílusát, és ezek sem jönnek be.

Helyettük itt egy Reményik:

Csak zengedezett halkan a tücsök.
Egyszer elhallgatott.
Úgy éreztem: a hideg holdvilágban
Egy pillanatra minden megfagyott.
Elállott a mindenség szívverése
A kis éjféli dalnok szünetén.
Vajon érez ilyesmit valaki,
Ha elhallgatok én?
Naplózva

Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #1821 Dátum: 15 júl 18, 00:51:57 »

Ma is sok sztorival lettem gazdagabb. A leginkább befutó talán az volt, amikor a vendég csajszi kér egy jeges kávét, majd mondja magában, hogy nem kéne koffeint innia. Ezért inkább kér egy cappucinot.  ikszdé Ezekből mélyebb dolgokat lehet tanulni, mint a versekből.  ikszdé
Naplózva



Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #1822 Dátum: 15 júl 18, 09:45:07 »

Hát egy presszó kávéban vagy 7-szer több koffein van, mint a cappuccinoban, szóval lehet hülye volt, legalább leredukálta az adagját. ikszdé

Én azt nem értem, miért cukorral isszák sokan a kávét. Feketén jó, és úgy egészséges. Lesütöttszemek
Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #1823 Dátum: 15 júl 18, 09:46:23 »

Én nem értem azokat akik egyáltalán isszák a kávét. Sehogy sem jó. Borzasztó szaga van.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #1824 Dátum: 15 júl 18, 09:53:50 »

A kutyám is utálja a szagát, menekül tőle. Nevet

Szüleim mindig itták, és én sem értettem, hogy szerethetik, mert rossznak tartottam az ízét/szagát/mindenét. Aztán jött az egyetem meg a vizsgaidőszakok, és megszerettem. Szerintem még jól is jártam, mások meg a dohányzásra szoktak rá. ikszdé Bár ez a vizsgaidőszak már olyan szar volt, hogy kávét sem volt kedvem csinálni, így nem ittam másfél hónapig. ikszdé

Gdat, utálkozzunk már egy kicsit, rég tettük:
https://youtu.be/DHl87TFke8E?t=630

Megint ez a videó. Mi a francért lobogtatják a pakisztáni zászlót nagy büszkén, ha egyszer elmenekültek onnan, és nem voltak hajlandóak érte harcolni? Szánalmasak.
Múltkor Aes-szel Kasmírról beszéltünk, és utánanéztem, oda is így szivárogtak be a dzsihadisták. A pakisztáni a legrosszabb muszlimféleség az összes közül, az az iszlám és a cigányok kombinációja, még az arabok is utálják őket. ikszdé
Naplózva

Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #1825 Dátum: 15 júl 18, 10:10:32 »

Ha nagyritkán arra vetemedek (mint például ma is) hogy kávét igyak, tisztán iszom én is, néha rakok bele csak tejet egy nagyon keveset. Nyaraláson a többiek néztek is, hogy hogy bírom totál feketén meginni. ikszdé

Tegnap egyik jó barátnőmmel aki nagy szcientológia-függő beszélgettem egy témáról, pontosabban a stressz kezelési módszerekről meg társairól, és amikor kifejtettem a saját véleményem erről, megsértődött, pedig semmi bántót nem írtam (szerintem). Kérdem én, miért? :'DDD
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 18, 10:13:08 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1826 Dátum: 15 júl 18, 10:12:28 »

Ha beszóltál rá, soha többet nem áll veled szóba. Ott ez a szabály. xD
Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #1827 Dátum: 15 júl 18, 10:20:50 »

Majdnem minden nap beszélünk pedig, bár ez tegnap volt, ki tudja hozzám fog-e ezután szólni, és elvileg ha hazajön Dániából nálam fog pár napot dekkolni. xD Lehet a végén kitépjük egymás haját.
És nem is neki szóltam be, csak írt valamit, én meg visszakérdeztem, hogy abban az adott mondatban amire reagált mi a belebeszélés, erre letudta annyival, hogy "Na mindegy, hát jó." Pedig én úúúúgy "veszekedtem" volna egy kicsit, de nem adta meg ezt az örömet.  Neeem

« Utoljára szerkesztve: 15 júl 18, 10:22:24 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #1828 Dátum: 15 júl 18, 10:22:23 »

Mivel nem írtad le, mi a véleményed a stresszkezelésről, így mi sem tudhatjuk, miért sértődött meg. ikszdé
Naplózva

Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #1829 Dátum: 15 júl 18, 10:27:55 »

Erre a mondatra reagálta ezt:
Arról is beszéltünk. (mármint hogy hogyan kezeljük) De ebben mi a belebeszélés? :DDD Mindenki máshogy látja, embere/vallása/hovatartozása válogatja. xD

Előtte meg annyit írtam neki, mivel ő panaszkodott, hogy milyen a munkahelye, hogy suliban nekünk ezzel eléggé foglalkozni kellett szakmánkból kifolyólag, és hogy például én hogyan kezelem a saját stresszes helyzeteimet, meg hogy milyen technikákról beszéltünk, például az ilyen "tudatos légzés" meg sportolás ilyenek, és erre írta ezt a belebeszélés dolgot. Szóval még kvázi el se jutottunk oda, hogy kivesézzük a dolgot, ennyivel ő le is tudta.
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 18, 10:31:49 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Oldalak: 1 ... 120 121 [122] 123 124 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!