24 máj 17, 14:55:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 117 118 [119] 120 121 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 930534 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #1770 Dátum: 15 júl 16, 12:22:03 »

Saphi, nem kapok semmit. Pedig legalább a telefonszámlámat fizethetnék, annyit kell néha beszélnem telefonon.
Nem is rossz az órabéred... gazdag leszel, szépen laaaaasssaaaaaaaaaan. ikszdé

amióta egyetemista és HÖK-ös vagy sokat változtál és nagyon jó irányba. Mostani talin sokkal közelebb éreztelek magamhoz mint 1 éve. :3 Szóval azért nem csak a rosszat kaptad tőlük.   Mosolyog
Nem is a HÖK-nek köszönhető ez, hanem inkább annak, hogy kitárult előttem a világ és felfedezem. Hülyén hangzik, de a múltam miatt, igazából még sem az. Tényleg változtam amúgy, de én inkább tényleg annak tudom be, hogy jobban kitágult a világom. Viszont örülök, ha közelebb éreztél magadhoz.Nevet Én nagyon élveztem!

Mini te meg hippi vagy.  Szeretet
Az ember éli világát, boldog, szeretetet sugároz, nem él szintetikus drogokkal, csak egy mezítlábas, esőben táncoló élet vidám ember, erre lehippizik, MINDEN EGYES NAP. Kinyírlak. Nevet
Naplózva


Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1771 Dátum: 15 júl 16, 12:25:01 »

Nagyon Amerikára van szabva az egész. Szóval a társadalombiztosítás támogatása már a bolsevizmus csúcsa, és minél több tankot akarsz meg minél több országot lebombázni, az meg a konzervativizmus csúcsa. xD
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #1772 Dátum: 15 júl 16, 12:26:14 »

Vettem egy csokit a büfében, az ára egy napi munkám volt. Nevet

És ma volt életem első referálása, és nem volt Dokik-féle alázás. ikszdé

Idézet
a társadalombiztosítás támogatása már a bolsevizmus csúcsa

Akkor biztos azért kerültem balra, mert támogattam az eutanáziát. ikszdé
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #1773 Dátum: 15 júl 16, 12:29:14 »

És ma volt életem első referálása, és nem volt Dokik-féle alázás. ikszdé
Basszus, pedig az mennyire jó orvost csinált minden kis medikusból.Nevet

A Napi betevőd meg legalább meg van. Ezért dolgozik az ember. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 16, 12:30:33 írta Minagi » Naplózva


Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #1774 Dátum: 15 júl 16, 12:34:41 »

Komolyan, a mekit már annyiszor basztatták, hogy szerintem már ő gyártja a legegészségesebb kajákat. Valaki mondja már meg, miért mindenkinek a meki szúrja a szemét? Miért nem a KFC, vagy egyebek?

https://www.facebook.com/roland.bartus.355/posts/1622166034735020?pnref=story
Naplózva

Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #1775 Dátum: 15 júl 16, 12:40:15 »

Kitöltöttem a tesztet engem is meglepett.

Nagyon amerikai-nyugati mértékkel vehette ezeket a dolgokat. Magyarországon az origo szerintem máshol lenne.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #1776 Dátum: 15 júl 16, 12:43:19 »

Rosszul töltötted ki. Nem vagy elég libsi bevándorló létedre.
Naplózva

Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #1777 Dátum: 15 júl 16, 12:56:02 »

A bevándorlás szerintem akkor jelent gondot ha teljesen eltérő kultúrából jönnek a bevándorlók, eltérő vallással és főleg a szociális rendszeren akarnak élősködni. DE ha most Magyarországra jönne 200.000 svéd vagy német mondjuk valami erőmű bekrepált és ide helyeztek lakosokat és azok elkezdenének itt dolgozni sanszos nem lenne velük gond. Amíg európai emberek sacc per kb azonos értékrenddel mozognak európán belül az nem baj. A baj az allah akbarozó muszlim aki szír zászlóval jön és nem akar beilleszkedni. Tudod miért a lengyelekre és a magyarokra fújnak angliában? mert ránk lehet mert az nem rasszizmus, kurva jó látszat ok vagyunk arra hogy ránk hivatkozva az arabokat és az afrikaiakat megfogják kacsint Mert ők a valódi gond az olló a szociális hálóban. Csak rájuk ugye nem lehet nyíltan fújni mert jönnek a jogvédők meg a liberálisok és azonnal védik őket. Innen mindenki dolgozni megy ki. Nem élősködni. Vajon nevelőapám huga aki orvoskutatóként dolgozik kint mekkora kár az országnak ? a 2 szőke gyerekével aki kint van ? Vagy nevelőapám senior programozóként mennyire lesz kárára az országnak? Ezt régen Brain Drainnek hívták.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #1778 Dátum: 15 júl 16, 12:58:50 »

Rohadtul undorító ami most a nyugatinál van.Hadzsik egymás hegyén hátán,büdös van és elfoglalnak minden helyet.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #1779 Dátum: 15 júl 16, 13:00:22 »

Mégis bele mászik a fejembe a játék, meg az, hogy mennyi mindent meg lehet figyelni az embereken, a reakciójukon miközben játszanak, meg hogy milyen "fajták". És ez olyan érdekes, annyira tetszik, hogy ezek a világok mennyi mindent rejtenek és mennyi tanulmányt lehet írni róluk.Nevet Közben meg elkalandoztam, mert nem erről akartam írni, de már nem törlöm ki. ikszdé

Hát igen. Az összes MMO-ba rengeteg emberismeretet lehet gyűjteni. Például LoL-ba egy átlagos napon minden második ember megbaszta anyádat és remélik hogy rákban fogsz megdögleni mert nem gankelsz eleget és hasonlók. ikszdé
Naplózva



Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1780 Dátum: 15 júl 16, 13:01:18 »

Anevelőapám huga aki orvoskutatóként dolgozik kint mekkora kár az országnak ? nevelőapám senior programozóként mennyire lesz kárára az országnak?

Angliának semennyit, Magyarországnak viszont rengeteget. Valahogy nehezen hiszem el, hogy itt nem kaptak munkát.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #1781 Dátum: 15 júl 16, 13:02:21 »

http://index.hu/belfold/2015/07/16/jozsefvarosi_menekulthelyzet/

Hahaha akkorát röhögtem. ikszdé Na mi van, a sok libsi pesti szopja meg végül legjobban, akik nemrég még nagyon lelkesen elszállásolták volna őket? ikszdé

Idézet
most Magyarországra jönne 200.000 svéd vagy német mondjuk valami erőmű bekrepált és ide helyeztek lakosokat és azok elkezdenének itt dolgozni sanszos nem lenne velük gond.

Ja, mint a szlovákokkal meg a románokkal sem volt gond. A kelet-európaiakat is úgy utálják az angolok, mint a rühes rókát. Nevet A bevándorló az ígyis-úgyis betolakodó, és a bevándorló mindig a bevándorlók érdekeit nézi, és gyengíti a honos lakosság erejét.
Azt nem bírom felfogni, hogy páran, akik soha nem bírtak helytállni sehol, miért hiszik, hogy a személyiségük és mindenük megváltozik, ha elköltöznek 8000 km-re nyugatra? ikszdé

Te is brain drain vagy, micsudi? Vagy megélhetési bevándorló? Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 16, 13:04:57 írta Saphira » Naplózva

Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #1782 Dátum: 15 júl 16, 13:06:54 »

rég nem járkáltam a városban, most szombaton megyek bulizni kíváncsi leszek mi lesz. Legalább tudok vigyázni a csajokra akikkel megyek. Nem értem azokat a lányokat akik akár egyedül is el mernek menni a mai világban bulizni. Felelőtlenségnek tűnik.

Sajnos ja a lolban rengeteg az indulat. De ez a győzni akarás miatt van. Ezt hozza ki az emberekből a a ranked sajnos. Én ritkán Ragelek mert az csak ront a dolgokon.

Talán azért Saphira mert jobban rá vannak kényszerülve a változásra. Az új közeg új dolgokat hoz ki az emberből, vagy segít a régieket leépíteni. Nekem akik elmentek azok mind megváltozva jöttek vissza, ha egyáltalán visszajöttek. De lehet igazad van Saphira majd elválik. Kintről majd lepötyögöm hogy mi a helyzet kint. Legalább lesz ott is ügynöke a fórumnak Nevet
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #1783 Dátum: 15 júl 16, 13:18:57 »

Így képzelem el a nyugatit pár év múlva.

http://static.comicvine.com/uploads/original/3/39027/990298-1255377814.jpg

Naplózva


 
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #1784 Dátum: 15 júl 16, 13:40:44 »

Nemsokára Micsudi is ilyen szűklátókörű agresszív agytröszt lesz, mint ez a faszi. ikszdé

https://www.facebook.com/video.php?v=1589083331356548&set=vb.100007646885141&type=2&theater
Naplózva

Oldalak: 1 ... 117 118 [119] 120 121 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!