24 máj 17, 16:22:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 116 117 [118] 119 120 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 930576 alkalommal)
0 Felhasználó és 32 vendég van a témában
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #1755 Dátum: 15 júl 14, 21:59:01 »

"Polak, Węgier, dwa bratanki, i do szabli, i do szklanki"
Ha nem feedelek akkor nem lesz baj Nevet Viszont tervbe vettem hogy nagyon ráfogok menni a kinti lovagi dolgokra meg íjászat stb.
 Mosolyog Meg a kocka dolgokban is aktívabban részt fogok venni Mosolyog Conok stb stb Mosolyog Ott nem kell azon agyalnom mi van ha egy ilyen helyen belefutok a hajfétises elmebetegbe. Sajnos szinte mindegyiken kint van -.-"
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #1756 Dátum: 15 júl 14, 23:05:27 »

Nekem a leghosszabb külföldi távollétem Münchenbe volt közel 4 hónapig. Hatalmas, fenomenális élmény volt és imádtam azt az időszakot, minden egyes napját. De ugyanakkor van egy nagyon fura, megfoghatatlan, szavakba nem írható érzésem is ezzel kapcsolatban, ami arról szól, hogy az még sem az otthonom. És bármennyire jó volt nem mennék vissza megint hosszabb időre. Kölcsönbe jó volt, de örökbe nem kéne. Pedig egész idő alatt nem volt cseppnyi honvágyam se, ami nagyon meglepett. Egésznek éreztem magam, de egy teljesen más életérzése van a dolognak, amit nem tartasz és soha nem is fogsz magadénak tartani szerintem. Mosolyog


8 éve dolgozom a vendéglátásban, de még mindig sikerül kiégnem. Egy okádék, szar, undorító munka ez az inasság. Pontosabban a felszolgálás, de az inas most sokkal kifejezőbb dolog. Néha így rám tör az érzés, hogy ez kurvára nem ér meg nekem havi 130-at, ráborítanám az asztalt a vendégre és engem többet nem látnak. Ember legyen a talpán aki ép idegrendszerrel kihúzza. Abszolút toleráns ember vagyok, mármint viccen kívül, de amikor valaki élvezetet lel abban, hogy a másikat idegesítheti a pozíciójában adódóan, valahogy nem fér bele a fórum szabályzatba, hogy mit csinálnék vele. Felégetném az összes dolgot, amikor arról prédikáltam, hogy ne akasszuk a hóhért és én magam lennék az. Eszméletlen milyen színészi tehetség kell ehhez a szakmához. Váltani fogok. Költözök Sopronba. Ámen.


Ma szóváltásba elegyedtem az egyik buszsofőrrel, akit több, mint 10 évig egy megsavanyodott, bunkó parasztnak tartottam. Egyszer se baszott visszaköszönni a tizenvalahány év alatt. Aztán kiderült, hogy tök jó arc. Bár ő is nézhetett engem párszor idiótának. Múltkor pl ötezressel tudtam volna csak fizetni a jegyért, nem tudott visszaadni és csöveltem egy cigánytól saturészegen 120 ft-ot a buszon. LEL (csak Aes kedvéért). Szóval kellemes csalódás volt és kicsit szar embernek éreztem magam, hogy elítéltem a palit, pedig teljesen korrekt és jó arc a tag.
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 14, 23:07:37 írta Stance » Naplózva



Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #1757 Dátum: 15 júl 15, 21:12:23 »

Befagyasztottam a dumát vagy mindenki fesztiválozni van.  Gondolkozik Neeem
Naplózva



Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #1758 Dátum: 15 júl 15, 21:29:43 »

ilyen melegben a duma is csak fagyni akar. érthető
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #1759 Dátum: 15 júl 15, 21:48:12 »

Nemtom hogyan,de eszembe jutott egy koncert amin apámmal voltam.Az énekes elkezdi hogy milyen jó itt lenni szombaton és bulizni.Majd az egyik basszos beszól neki hogy "hé haver kedd van" erre az meg hogy "nekem minden nap szombat" ikszdé
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #1760 Dátum: 15 júl 15, 23:24:49 »

Ez olyasmi lehet minthogy Ozzynak kiesett egy évtized úgy be volt állva folyamatosan ikszdé
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #1761 Dátum: 15 júl 16, 06:19:15 »

Ozzynak kb 4 évtized esett ki nem csak egy Nevet de anno koncerten egészen élőnek tűnt.Sétálgatott,ugrálgatott.
Bárkb a felénél volt egy jó hosszú gitár szóló,akkor szerintem kivitték újraéleszteni Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 16, 06:22:22 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #1762 Dátum: 15 júl 16, 10:03:09 »

Politikai koordináta tesztet töltöttem ki.  Nevet

Your political coordinates are:

13.9% Left, 25.0% Communitarian

http://www.celebritytypes.com/political-coordinates/test.php

Sajnos a kérdések egy részéhez kevés voltam, mint árvaházban a szülői értekezlet (ahogy Apa mondaná). :S Nevet Ez inkább Aes meg Saphi szintjén lévő embereknek való.  Nevet
Naplózva


Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1763 Dátum: 15 júl 16, 11:45:51 »

66.7% Left, 25.0% Communitarian

Nekem kicsit fura ez az eredmény, elég komcsi lett. Voltak olyan helyek, ahol tényleg ilyen választ adtam, de ahol "szélsőjobbos" kérdések voltak, ott mindig a "megfelelő" választ adtam. xD

Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #1764 Dátum: 15 júl 16, 11:54:50 »

Most egy kicsit magamról fogok írni, kivételesen.Nevet

A mai napom érdekesen kezdődött. Szervezzük a Gólyatábort egy ideje, a HÖKben folyamatosan megy a szarakodás, játszmázás, alázás, nevetséges... elegem van. Én a Gólyatáborban bázis koordinátorként dolgozom egyelőre. Ez azt jelenti, hogy minden adminisztrációs munkát, meg egyébként mindent a mi kis 6 fős csapatunk csinál. Nem kell hülye emberekkel foglalkozom, nem kell gólyákkal foglalkoznom, eleinte tetszett ez a dolog. Soha nem érdekel a Gólyatábort, valamiért nem vonzott, nem is akartam menni, aztán felajánlották ezt a "melót", gondoltam, így miért is ne, élvezem ezt a fajta munkát... Csak, hogy azóta sok-sok víz lefolyt már a Dunán.

Arra keltem, hogy kaptam egy lecsesző E-mailt a bázis vezetőmtől, hogy én nem végzem jól a munkám. Felmerült a kérdés bennem, hogy milyen munka? Hisz ő mindent egyedül szeret csinálni, nem oszt meg velem semmit, plusz még nincs nagyon munka se, akkor miért szól be? Ha valamit rám bíz, 100%san elvégzem. Ezt nem is tagadta, de azt írja a lelkesedésem mintha megcsappant volna. Csodálkozik? Olyan hatalmi játszmák mennek folyamatosan, olyan alázások, olyan nevetséges ovis játékok, amikben én nem vagyok hajlandó részt venni, ezért a kommunikációm is vissza esett. Ezért meg kell engem szólni? Na mindegy, válaszoltam neki kedvesen, bár legszívesebben annyit írtam volna, hogy "Rúgj ki, keress jobbat!", hogy idézzek egy fantasztikus filmből a Filofax-ból (Syzy, tuti nem láttad. -.-).

Aztán végre ma nyugim van, túl léptem azon, hogy mindenki mindenkit basztat, végre picit van időm magamra. Erre eszembe jutott valami, amit anno is kielemeztem, de már rég gondolkoztam ezen.

A World of Warcraft-ban 5 fős csapatok szoktak elmenni normális esetben gyilkolászni Dungeonba. Van egy Tank, egy Healer (Support), és 3 DPS (damage per second). Én amennyit játszottam anno, annyi mindent próbáltam már ki. Voltam tank, elsőnek az voltam és nem dicsekedés képen, de a legfaszább. ikszdé Voltam DPS, ahol ugyan csak mindig a legjobbak között jártam, és voltam healer. Az életben a support szerep áll jól nekem a legjobban. Hogy miért? Ilyen a személyiségem, szeretek támogatni, segíteni, néha megmenteni, bár tényleg nem lehet mindenkit. Viszont ez olyan, mint a játék, ha kell, nem életet mentek, hanem legelöl rohanok s töröm az utat, mint egy tank míg jönnek a "csapattársaim".
Tök érdekes, egy fél éve, egy barátnőm azt mondta nekem, hogy látom mit csinálsz. Néztem rá, nagy bociszemekkel, hogy nem értem. Majd megszólalt, hogy látja, hogy mindig ott vagyok nekik és terelem őket a helyes útra, úgy, hogy észre se veszik mennyit segítek. Nevet

Most ez kicsit fura, de jól esik kiírni, és titeket találtalak meg. Nevet

Viszont tetszik, hogy így a játékokban ki-miben találja meg magát a legjobban. Hozzá teszem, ezer éve nem kockultam, néha kedvem lenne, nagyon is, bármivel, de valahogy nem érzem azt a vonzást, mint anno. A WoW-ba csak nosztalgiáznék, de 1 hét után megunnám, najó 2, mert sok új dolog történt, de már nincs az, ami anno. Nem is tudom mikor LoL-ztam utoljára. Múltkor felmentem, megnéztem, hogy minden szép és jó, nem játszottam, ki Xeltem. Van még ezer és egy játék a gépemen, amiket nagyon szeretek, de nem vonz, most más tölti ki ezt az időmet, amit anno tízen évesen ezek töltötték ki. Kicsit fura, kicsit hiányzik, aztán kész.

Mégis bele mászik a fejembe a játék, meg az, hogy mennyi mindent meg lehet figyelni az embereken, a reakciójukon miközben játszanak, meg hogy milyen "fajták". És ez olyan érdekes, annyira tetszik, hogy ezek a világok mennyi mindent rejtenek és mennyi tanulmányt lehet írni róluk.Nevet Közben meg elkalandoztam, mert nem erről akartam írni, de már nem törlöm ki. ikszdé

Most, hogy írtam össze vissza és reakciót nem várva, azon gondolkozom elküldjem-e, de miért is ne? Már nincs értelme kitörölnöm.
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 16, 11:56:35 írta Minagi » Naplózva


Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1765 Dátum: 15 júl 16, 11:59:37 »

Ahhoz képest, hogy hosszú elkezdtem elolvasni, és a kocka részig el is olvastam, azt már átugrottam. ikszdé

Amúgy emlékszel még, én annak idején kifejtettem az igencsak markáns véleményemet a HÖKös léhűtőket illetően. Ez egy ilyen banda sajnos, tiszta "politikus" csapat, a legtöbb egyetemen legalábbis. Biztos van kivétel is azért. De szerintem hagyd a francba az egészet, mert vagy beleőrülsz, vagy belejössz a végére, de ez a "belejövés" azt jelenti, hogy pont olyan leszel, mint ők.
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #1766 Dátum: 15 júl 16, 12:06:24 »

Nem is hosszú a kocka rész, csak átviszem az életbe.Nevet

Bizakodva lettem HÖK-ös, egy ideig élveztem is, aztán később derült ki minden. Hihetetlenül fárasztó, hogy olyan, mintha egy óvodába mennék, mintha kis pöcs 6 évesekkel kellene kommunikálnom, de közben, igen tiszta "politikus" csapat. Hogy legyen változás, még az alenökségen gondolkoztam ősztől, most már azt mondják legyek elnök, de NO WAY! Nem is akarok jövőre HÖK-ös lenni és ez elszomorít, mert egyébként van benne sok lehetőség, szerintem és nem kellene ilyen játszmákkal foglalkozni. Viszont sajnos ahhoz értelmes emberek is kellene....
Naplózva


Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #1767 Dátum: 15 júl 16, 12:07:13 »

Trololololo én csak annyit értettem belőle, hogy WoW... xDDDDD Jó nem, ezt te is tudod. : D Mondjuk visszamennék ha meggyógyultam de akkor már eredetire.
Amúgy kifejtettem már neked erről a véleményem, és ez egy undorító dolog. Szarkavarás ezerrel, mindenki kb köpköd egymásra aki meg csinálna valamit az a szar szemét. És mint tudjuk ez szinte mindenhol így van. Bár szerintem nem kéne feladnod, de teljesen érthető, hogy ha ez lesz a vége.

Jövőhéten meg megyek kórházba, csak a reumatológiai leleteim egy bizonyos szelektálás után eltűntek, gondolom zseniális módon ki lettek dobva azok is, nem baj, megbeszélem a dokival, hogy mi történt, lévén a többi megvan. >.<

Kitölteném ezt a tesztet de... valahogy nem visz rá a lélek. Mini te meg hippi vagy.  Szeretet
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 16, 12:14:30 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #1768 Dátum: 15 júl 16, 12:11:07 »

Én végigolvastam.  Kúl HÖK-öt szerintem is hagyd ott a fenébe. Osztom öcsém véleményét, de annyi pozitívumot tudnék mondani, hogy amióta egyetemista és HÖK-ös vagy sokat változtál és nagyon jó irányba. Mostani talin sokkal közelebb éreztelek magamhoz mint 1 éve. :3 Szóval azért nem csak a rosszat kaptad tőlük.   Mosolyog

WoW-os részre csak annyi reakció, hogy neten keresztül semmilyen következtetést nem lehet levonni szerintem. Se játékban, se chaten.  Nevet

Más: pár hete megpróbálok odafigyelni tudatosan Syzy egyik kedvenc vesszőparipájára, jelesül arra, hogy kevesebb "én" legyen a mondataimban. Rohadt nehéz bakker.  Ohh My God Ja és ennek "köszönhetően" rászoktam a szerintem-re, ami az Én-nek egy változata.  ikszdé
Naplózva


Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #1769 Dátum: 15 júl 16, 12:15:03 »

Legalább kapsz ezért pénzt, Minagi? Nekünk a klinikán 43 forint az órabérünk. Nevet

Én 11.1% Left, 44.4% Communitarian lettem. Eléggé határon vagyok:


Right-communitarianism (Conservatism): Individuals in this quadrant seek to retain the traditional social and economic order and to uphold the sovereignty of the state. They tend to see themselves as the defenders of what their forebears would have wanted, favoring strict immigration laws, traditional values, and a strong military. While they typically see a role for the state in matters of national security and culture, they tend to be more skeptical of state involvement in the economy.

Left-communitarianism (Social Democracy): Individuals in this quadrant seek to promote communal solutions to both social and economic problems. They tend to see themselves as supporting a mode of government that curbs the excesses of capitalism and diminishes inequality by virtue of a mixed economy and a universal welfare state. They seek to encourage collective solutions, economic redistribution and shared values throughout society by means of participatory democracy and the state.

Hát, szerintem a konzervatizmus kicsivel jobban illene rám, bár akkor már hasonlítanék Bushoz, a kép szerint, szóval jó ez így. ikszdé

Naplózva

Oldalak: 1 ... 116 117 [118] 119 120 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!