24 máj 17, 16:15:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 103 104 [105] 106 107 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 930568 alkalommal)
0 Felhasználó és 25 vendég van a témában
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #1560 Dátum: 15 júl 09, 06:48:04 »

Én mindig mondtam Gdat.
Most mondjuk haragszom, mert a mostani történetszál vége nagyon el lett baszarintva. Oda most azt játssza, hogy behoz mindenféle atommenő ellenséget és a végső harcban lebutítja őket, hogy a hősöknek legyen esélyük. Zoro a kivétel, ő megb*sz mindenkit, ezért ő van legyengítve a végső csapás előtt, máskülönben két képkocka lenne minden harca. Nevet
A történet meg... igazából az tartja a szintet, csak iszonyatosan belassult.
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 09, 07:00:07 írta gman » Naplózva
Azazel
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 372



« Válasz #1561 Dátum: 15 júl 09, 07:27:49 »

A One Piece mangája/animéje tényleg remeknek mondható, habár eléggé gyengén indul. Viszont ez csak a TimeSkip előtti részről mondható el. Az utána következő részek közül meg tudom 1 kezemen számolni, hogy hányszor éreztem azt, mint a korábbi One Piece-es részeknél.
Egyszerűen nem tudom eldönteni, hogy mit akar így Oda-sensei... A harcok TimeSkip óta semmisek, a történet teljesen vontatott. Az elmúlt 3 történetszálban talán 1-1 jelenet volt, ami igazi One Piece-hez illene, a többi szerintem nem méltó, hogy ezt a nevet viselje.
Naplózva

"So, you want a piece of me, literally. Okay bro. Come and get it, if you can!" - Dante

"You will not forget this devil's power...! You're not worthy as my opponent!" - Vergil

"I once killed a hundred knights single-handedly... To me, you two are nothing more than insects." - Beatrix

"The Force is pain. The Force is focus. The Force is that which drives the strong, and kills the weak." - Sion
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #1562 Dátum: 15 júl 09, 09:32:51 »

Tegnap mosodába a vihar lecsapta a gépeket, mert villám volt. Atom menő, hogy nincs villámhárító egy ilyen épületen, nem értem az embereket.  smirksweat Azok a gépek iszonyat drágák ám. Szomorú
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #1563 Dátum: 15 júl 09, 09:43:56 »

Sose voltam még mosodában, bár nyílt egy itt is, de sose vitt rá a lélek/szükség, hogy belessek, bár gyanítom nem olyan, mint a filmekben. Nevet

Nekem meg el kéne kezdeni összepakolni a cuccaimat Balatonra, csak drukkolok, hogy kitisztuljon az idő. Tavaly is a legnagyobb viharban voltunk lent, idén nem lenne szerencsés. ikszdé
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #1564 Dátum: 15 júl 09, 09:47:35 »

Vedelni viharban is lehet, sőt Nevet
Naplózva


Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #1565 Dátum: 15 júl 09, 09:52:10 »

Nekünk a kocsibejáró végében van egy fedett rész baszottnagy acél tüskékkel amik tartják az egészet.Na azokba nem egyszer csapott már bele a villám.Nagyon beteg volt ikszdé olyan mintha az ember feje mellett sütnének el egy 88-cast xD
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #1566 Dátum: 15 júl 09, 09:52:28 »

Bennem a tavalyi nyaralásnak köszönhetően kifejlődött egyfajta közöny az eső iránt.  Nevet Annyira esett, hogy nem volt értelme küzdeni. Csak mentem mezítláb, esernyő nélkül és ennyi.  Nevet
Naplózva


Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #1567 Dátum: 15 júl 09, 10:09:16 »

Veracchi, nem nem olyan a mosoda, mint a filmekben. Nevet Amúgy is, ez nem magánhasználatra van, szállodáknak mosunk. Mosolyog Pici a hely, de otthonos. ^^ Van három mosógép, meg három szárítógép és egy nagy ipari vasaló. Mosolyog
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #1568 Dátum: 15 júl 09, 10:22:24 »

Jó Lew, de én mennék a tóba is, nem azért megyek le (elsősorban xD) hogy vedeljek. : DDD Cart'tal megbeszéltük, hogy ha jó idő lesz ki se jövünk a vízből csak hekket tömni a pofinkba, feltéve ha lesz aki megsütni. Hehe

Seva, azt nem is csodálom mondjuk, akkor volt "szép" idő amikor mentünk hazafelé, dirr-durr égszakadás mindenfelé, és nem késett a vonat. :| Bár sajnálom azokat akik már lent vannak, remélem átvészelték. ikszdé

Luna, pedig reménykedtem...de az se lehet rossz. :3 Már elkezdtem gyártani a gyilkossági teóriákat, hogy mik lehetnek a mosógépekben magányos éjszakákon. Hétvégén Sevának meséltem pár dolgot, hogy azon a környéken épp nemrég nyírtak ki valakit, ő meg úgy megijedt. >_<
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 09, 10:23:06 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #1569 Dátum: 15 júl 09, 10:27:20 »

Eddig ha elkezdtem nézni a one piecet, sosem jött be igazán nem szerettem, ahogy gyűjti Luffy a csapatot. Most elkezdtem a 93. Résztől és így nagyszerű. Csak tudnám ezt miért nem mondta senki eddig. Nevet
Szerintem akárhány One Piece fikázás ment eddig a fórumon, szerintem mindhez odaírta valaki mindig, hogy a Arabasta/Alabasta epizódoktól indul be az esemény sorozat. Viszont gyorsan hozzá kell tennem, hogy nem sokára meg jön a legrosszabb arc, a Skypiea, ami végtelenül unalmas. Ha ezt túléled, örülni fogsz , hogy folytatod, mert utána indul az a két arc, ami miatt lett világszinten elismert sorozat a One Piece.


Most nézem a híradót, beszarok a röhögéstől. ikszdé Egy faszi tavaly a vonat alá mászott 1 milliárdos biztosítása reményében. Mindkét lába off és még örülhet, ha nem sittelik le. Géniusz. x'DDDDD
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 09, 11:06:45 írta Ishida » Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #1570 Dátum: 15 júl 09, 11:20:31 »

Ilyen értelmetlen mangákról beszélgettek itt, mint a One piece, miközben Haschwalt a legmenőbb, mert szőke. : (((
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #1571 Dátum: 15 júl 09, 11:22:39 »



Bitch please. Edward sokkal menőbb.
Naplózva


Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1572 Dátum: 15 júl 09, 11:25:44 »

http://index.hu/kulfold/2015/07/09/mar_budapestrol_is_visszaforditjak_a_kanadaba_utazni_vagyo_romakat/

Támogassuk szegény menekülteket. Le a kanadai nácifaszistákkal!!!
Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #1573 Dátum: 15 júl 09, 11:32:17 »

A hírcímben benne van, hogy Budapestről is. De a cikkben egy szó nem esik róla. Very cikk, such tartalom, much index. wow
Naplózva



Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #1574 Dátum: 15 júl 09, 11:40:40 »

Én is mindig a fürdés miatt megyek csapatnyaralásra. Piálni nem is szoktam. Iszom egy sört és ennyi.  Nevet
A gyilkosságos sztorik elég kemények voltak. Nemrégen Pécsen is volt késelés. Egy orvos fiát szúrták le, aki most végzős orvosis. Szerencsére túlélte. Mindezt azért, mert meglátta, hogy egy embert, aki a földön fekszik rugdosnak és a hátát szurkálják késsel. Odament és erre leszúrták.  Szomorú

Ishida ezen én is beszartam. Mit gondolt a hülye?  ikszdé
Naplózva


Oldalak: 1 ... 103 104 [105] 106 107 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!