24 máj 17, 16:07:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 102 103 [104] 105 106 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 930556 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #1545 Dátum: 15 júl 08, 21:57:31 »

Balett?
Nagyon szexi leszel ilyen lábakkal. Nevet
http://i.imgur.com/TJXkElN.jpg
Jó az?
Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #1546 Dátum: 15 júl 08, 22:33:41 »

Esőbe kellett hazasétálnom és eláztam. Szörnyű volt.  Neeem  Csak vicceltem. Valójában csak az én tiszteletemre esett az eső, mert megvilágosodtam.  ikszdé
Naplózva



Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #1547 Dátum: 15 júl 08, 22:36:09 »

Ismerek egy táncos lányt nem az a hagyományos szép de jó alakja van és a sugárzó lelke teszi őt gyönyörűvé, na neki is tropa a lába. ennyire nem de én betiltanám ezt mert ebbe bele lehet nyomorodni.

Saphia professzortól kédezném hogyan áll a tudomány az érzelmek blokkolása terén. ha még ébren leledzik eme kései órán Mosolyog
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #1548 Dátum: 15 júl 08, 22:39:16 »

Micsudi kicsit kifejtenéd a kérdést? Mert nem értem.
Azt hittem Gdat csak azért linkelte ezt a walking dídes képet, hogy imponáljon Aesnek. 
Naplózva



MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #1549 Dátum: 15 júl 08, 22:43:22 »

Saphia professzortól kédezném hogyan áll a tudomány az érzelmek blokkolása terén. ha még ébren leledzik eme kései órán Mosolyog

Kontrollálni lehet (és kell is) őket, vannak hozzá jó könyvek, pl. Tony Robbins.
Naplózva

Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #1550 Dátum: 15 júl 08, 23:15:43 »

Kötöttem már ki az ügyeleten azért, mert bevertem egy gyereknek aki folyamatosan kóstolgatott hazaúton Nevet A baj, csak az volt, hogy volt vele 2 haverja is.

Emlékszem tök kedvesek voltak, mert amikor leléptek és nagy nehezen felkeltem a földről, még az egyikük fejbe rúgott Nevet  De nem érdekelt, mert látni a hülye gyerek arcát, amikor elképedt, hogy vérzik az orra felbecsülhetetlen élmény volt Nevet
Jó story, engem egyszer hasonlóan elvertek a Corvinon , a szemem felett a heg örökké megmarad. De vittem magammal kettőt a 3-ból, úgyhogy az úgy éppenséggel valamennyire elégedettséggel töltött el. Összességében akkor megúsztam pár öltéssel meg egy pulival a fejemen. Habár muay-thai edzéseken nem vettem részt, de 15 éves Tekken tudásomnak elég sok hasznát vettem akkor.
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #1551 Dátum: 15 júl 08, 23:17:22 »

Azon gondolkodtam ma, hogy mi a rosszabb?

Adott egy távolság x km és van y mennyiségű elcipelni valód.

Hogy lenne a legjobb elvinni?

1, Nagy darabban. Épphogy elbírod, rohadtul fáj és szörnyű cipelni, de csak egyszer kell fordulni.

2, Szétszeded 2 darabra. Még mindig elég nehéz, de nem szakad ki a kezed a helyéről. Ha nem is kényelmesen de azért átérsz vele, viszont kétszer fordulsz, tehát 2x annyi az út.

3, Sok kis darabban: Nem kerül sokkal több erőfeszítésbe mintha sétálnál, de sokára végzel és rengetegszer fordulsz. A végére meg lehet épp azért fáradsz el, mert annyiszor kell oda vissza járkálni.

Szerintetek?
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 08, 23:32:09 írta Lew » Naplózva


Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #1552 Dátum: 15 júl 08, 23:19:32 »

Ez a cipelni való méretétől is függ. Ha mondjuk zsákról van szó, amit a válladra kaphatsz, akkor számomra evidens , hogy az 1-es válasz nyert.
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #1553 Dátum: 15 júl 08, 23:30:25 »

Tegyük fel, hogy nincs rajta jó fogás.

Egyébként nekem is az egyes verzió a szimpatikus.

Amúgy lehet mondtam már, de a profilképeden Flashről, mindig egy jól lakott ovodás jut eszembe lel
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 08, 23:31:18 írta Lew » Naplózva


Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #1554 Dátum: 15 júl 08, 23:35:11 »

Úgyis az egyest fogod, mindenki ezt teszi ilyenkor, mégha a kettes is a logikusabb amúgy Nevet De ha a táv nagy, a franc fog rohangálni fel-alá.

Jó de ez olyanoknak a lába akik kb. 1 éves koroktól tolják valami gladiátorképzőben Nevet Ott embertelen mit csinálnak gyerekekkel, szerintem ottani csajok legyaknák az oroszlánt simán ikszdé Rajzlásnál rá is szoktam, hogy izomzat referenciának balett táncosokat használok, mert úgyis olyanok mint egy anatómia-ábra, és nagyobb a választék.


Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #1555 Dátum: 15 júl 08, 23:37:22 »

Nem mondtad, de szerintem még nem is nagyon váltottunk szót azóta, hogy visszajöttem erre a néhány hétre, amíg korlátozva van a netem és nem tudok kockulni. Nevet De amúgy belegondolva tényleg olyan jól lakott ovis feje van Flashnek. ikszdé
Ha meg nincs normális fogás, akkor értelemszerűen annyi darabra szedem szét,(tételezzük fel, hogy szekrényt, vagy ágyat akarsz elvinni)hogy a lehető legkevesebbszer kelljen fordulni. Gondolom nincs annyi ideje senkinek, hogy egész nap baktasson, mint valami hülye hobbit.
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #1556 Dátum: 15 júl 08, 23:42:27 »

De mint írtam, át tudod vinni 1 darabban is, de a végére megszakadsz.
Naplózva


drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #1557 Dátum: 15 júl 08, 23:51:48 »

és amúgyis rájőttem, hogy fölösleges erről beszélni, hisz úgysem változik tőle semmi.

Ne ne, ne menjünk vissza 15 éves szintre.  Nevet

Igaz már kicsit eljárt felette az idő, de furdal a kíváncsiság, hogy magára a gondolatra értetted ezt, vagy itt már annyira elcsépeltnek számít lanternman ''hogyan írjunk semmitmondó hsz-t'' kézikönyve, hogy az 15 éves szint xD. Mindenesetre ha még heo se emlékszik erre, akkor most lefekszem aludni ikszdé

Egyébiránt nem akarok úgy tűnni, mintha beálnék a sorba, de biztos, hogy az elsőt választanám. Ez az önsanyargató lustaság mintapéldája is lehetne xd
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 08, 23:54:07 írta drszabi » Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #1558 Dátum: 15 júl 09, 05:35:51 »

Eddig ha elkezdtem nézni a one piecet, sosem jött be igazán nem szerettem, ahogy gyűjti Luffy a csapatot. Most elkezdtem a 93. Résztől és így nagyszerű. Csak tudnám ezt miért nem mondta senki eddig. Nevet
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #1559 Dátum: 15 júl 09, 06:45:07 »

Na ná, hogy emlékszem, best of-ban benne is van. Nevet
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Oldalak: 1 ... 102 103 [104] 105 106 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!