24 máj 17, 14:48:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 97 98 [99] 100 101 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 930533 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #1470 Dátum: 15 júl 07, 23:16:37 »

Az ilyen ember úgyis magát gáncsolja el magát az életben ott, ahol tudja, de azért a jövőben nem árt figyelmeztetni a nőit szerintem.
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #1471 Dátum: 15 júl 07, 23:23:45 »

Tejóég... hihetetlen emberek rohangálnak.
Naplózva


Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #1472 Dátum: 15 júl 07, 23:26:23 »

többször beégette magát a rendőrtisztin amikor elbukott a fizikai felvételin
Ami arra következtet, hogy valószínűleg több pontja volt, mint Lewnek. Nevet
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #1473 Dátum: 15 júl 07, 23:35:59 »

Amúgy ti is meg szoktátok nézni a piszoárban a mellettetek pisilők érettségi pontszámát és összevetitek a sajátotokéval? Nevet
Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #1474 Dátum: 15 júl 07, 23:36:16 »

Az a gond ezzel a társasággal itt a fórumon, hogy nem tudjátok, vagy csak nem akarjátok úgy elfogadni egymást ahogy vagytok, mert jól esik a kötöszködés, nem tudom. Nem akarok okoskodni, meg már régóta nem vagyok aktív tag, meg ilyenek, de így mint valamelyest kívülálló, azt tudom mondani, hogy ez a közeg így kerek ahogy van.
Felesleges megpróbálni magunkat ráerőltetni egymásra, lehet, hogy Gdaték is foglalkoztak spiritualitással, de ők nem szajkózzák ezt, Stance meg igen. Na és akkor mi van? Ha neki így esik jól, akkor ez van. Én szeretem olvasni az ő hozzászólásait is, akárki akármit mond, szerintem általában elgondolkodtatóak.

Mondtátok itt, hogy gman nélkül nem lenne ugyan ez a fórum, de ez akkor pont így elmondható Stanceról is, vagy akár Ayumiról, tökmindegy. Ettől leszünk egyéniségek, hogy különbözünk.
Én gman faszságait is szeretem olvasni, amikor komoly témák közé benyög egy irdatlan ostobságot, általában kacagok egy nagyot xdd Ettől eltekintve neki is voltak komoly hozzászólásai is, szóval ha valaki nem ostoba akkor látja, hogy gman sem egy hülyegyerek, csak neki ez a stílusa. Biztos van még aki emlékszik mugenre, nagyon sokan egy gyökér állatnak nézték itt, én bírtam a humorát, meg láttam, hogy csak játszik, beszélgettünk, taliztunk is már és amúgy amíg hülyének nézték, ő otthon csak röhögött rajtatok ikszdé
Persze létezik az emberek közt természetes ellentét, de akkor fogod, TAB/mute és csókolom. Nem muszáj elolvasni mindenkinek a hsz-eit.

mire telón leírtam már tök máshol van a téma, és amúgyis rájőttem, hogy fölösleges erről beszélni, hisz úgysem változik tőle semmi. De ha már ennyit leírtam nem törlöm ki, szóval peace and love
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #1475 Dátum: 15 júl 07, 23:40:19 »

Amúgy ti is meg szoktátok nézni a piszoárban a mellettetek pisilők érettségi pontszámát és összevetitek a sajátotokéval? Nevet
Természetesen. Annyira kínos , hogy egymás mellett vizelünk és csöndben vagyunk, így valami téma kell, hogy oldjuk a feszültséget. Emellett remélem nem fogja komolyan venni Lew a beszólást, mert tudja , hogy jobban szeretem őt a 280 pontjával, mint gmant a lyukas gumijával.
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #1476 Dátum: 15 júl 07, 23:40:40 »

Minden rosszindulat nélkül mondom, de Ayumi nélkül ugyanolyan lenne. Mert nem osztja meg a személyes érzéseit. Max ha panaszkodik, de azt meg hosszú távon nem tűri meg a társaság, (nagyon helyesen) és így annyira nem is ír. Pedig amúgy szívesen elolvasnék tartalmas építő jellegű dolgot Ayumitól.
Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #1477 Dátum: 15 júl 07, 23:47:13 »

Igazából volt már (van?) egy Ayumi mentes időszak, és eggyel kevesebb stresszforrás volt, valószínűleg azért, mert nem azon ment sokszor a "defelcsesztedazagyam", hogy teljesen végtelen depresszív aura ránk erőltetése ellenére egy tanácsot se fogadott meg, hanem mert mondjuk Stance megint valami okosat mondott. Nevet Szóval jah, nem ugyanolyan, mert épp máson megy a vita/elbeszélés. De hozzáadni nem adott hozzá a duma topikhoz (én se, csak lurkerkedek és néha írok egy hsz-t Nevet)
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #1478 Dátum: 15 júl 07, 23:51:28 »

Szabi2, erről olyan sokszor votl már szó itt... Alapjáraton mostanában szerintem nem nagyon megy a kötözködés, de ma pár embernek felforrt az agyvize ebben a melegben, mint láthattad.

Mindenki tudta, hogy mugen csak játssza az agyát, de attól még irritáló volt. Kivel is jött össze, Dettivel jártak végül?Nevet

Leírtam egy hosszú szentbeszédet a leveledre, de inkább kitöröltem, most nincs kedvem ehhez. Nevet
Naplózva


Nimbo
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13



« Válasz #1479 Dátum: 15 júl 07, 23:55:01 »

S te benned ki tisztelhetünk? Nevet
Párszor már írtam ide, nem láttad? Van már pár hozzászólásom, bár nem annyi, mint neked ez tény. Nevet
De csak egy megfáradt kukkolót tisztelhettek meg bennem, aki néha véletlenül benyög valamit. Tiszteletem!
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #1480 Dátum: 15 júl 08, 07:23:21 »

és amúgyis rájőttem, hogy fölösleges erről beszélni, hisz úgysem változik tőle semmi.

Ne ne, ne menjünk vissza 15 éves szintre.  Nevet
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1481 Dátum: 15 júl 08, 08:36:51 »

Pedig nagyon igaza van.
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #1482 Dátum: 15 júl 08, 10:07:03 »

Szerintem félig van igaza. Abban egyetértek, hogy nem változik tőle semmi, abban viszont nem, hogy fölösleges beszélni róla.  Nevet

gman helyében amúgy én tuti elmennék egy talira és bebizonyítanám, hogy jó arc vagyok élőben.
Naplózva


CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #1483 Dátum: 15 júl 08, 10:10:50 »

Gman helyében nem igazán lenne már kedvem elmenni egy talira. Nevet Bár én nem is mentem volna ennyire bele ebbe a "vitába". máshogy nem tudom nevezni
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #1484 Dátum: 15 júl 08, 10:14:33 »

A fogorvosok és az agysebészek, akik felvirágoztatják majd Európát. ikszdé Ezek vajon mást is tudnak mondani az allahu akbaron kívül?

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=Ax6Kd0KSryM" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=Ax6Kd0KSryM</a>

Idézet
Bár én nem is mentem volna ennyire bele ebbe a "vitába"

Ez nem vita volt, hanem csak gyalázkodás. Sok rosszat el lehet mondani mindenkiről ezen a fórumon, de ennyit, és ilyen szintű gyűlöletet nem érdemel senki. gman eddig nem bántott amúgy senkit, néha idegesítő, és szeret trollkodni, de ennyi. Szürkébb lenne a fórum nélküle.

Mások meg leszánalmasoznak, lebutáznak, leszaroznak embereket, és még így is azt gondolják, hogy nekik van igazuk ebben a vitában.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 97 98 [99] 100 101 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!