24 máj 21, 06:22:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 96 97 [98] 99 100 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 933474 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #1455 Dátum: 15 júl 07, 21:23:23 »

Ahogy várható volt Lew, pofára estél. Nevet
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #1456 Dátum: 15 júl 07, 21:29:45 »

Én sem utálom gmant és szerintem ezerszer okosabb mint Stance.
Naplózva


Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #1457 Dátum: 15 júl 07, 21:32:36 »

Én nem bírom elviselni. A való életben is gyűlölöm az ilyen típusú embereket.

Gondoljunk csak arra, amikor stalkerkedett és a fórumos lányokról volt egy mappája. Úgy tette közzé mások személyazonosságát egy trollbarlang idején, hogy nem szerették volna. Pl Nikiét és Zitagirlét.

Aki külsőre tetszett neki annak nyalta a seggét, lásd Saphira. Aki nem azt fikázta, ( ayumi ). Tény Ayumit én sem kedvelem, de egészen más okból.

Soha nem tudott érdemben hozzászólni semmihez, csak szórta a gyökérségeit. Volt egy értelmes beszélgetés, neki be kellet löknie valami kreténséget.

Soha nem merte felvállalni az arcát, még facebookon sem!

Lett egy felesége, meg egy gyereke. Na bumm. Utána meddig ezt hallgattuk? Mintha ő lenne az egyetlen ember a földön akinek gyereke meg felesége van.

Meg ez is milyen dolog már, hogy kirakja a felesége képét egy nyilvános fórumra. Normális az ilyen? Ki a g*ci tesz ilyet?

Egyszerűen ki nem állhatom ezt az embert, mert egy nyomorult, idióta, önző f*sz.

Komolyan mondom nem láttam még élőben és nagyon ritkán verekszem, de ha találkoznánk tuti biztos, hogy pofánb*sznám és az se érdekelne ha utána megver.

edit: Saphiráról is tett ki képet valamelyik dumába, amíg saphira le nem tiltotta facebookon.
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 07, 21:36:49 írta Lew » Naplózva


Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #1458 Dátum: 15 júl 07, 21:38:16 »

Nem akartam ebbe a vitába beleszólni, de olvasd már vissza amit írtál. Lehet utálni embereket élőben, neten, publikusan, titokban, de ilyen hülyeségért verekedni :/ ne olvasd el a hozzászólásait, menj el a generált konfliktusok mellett, néha valóban nehéz nyelni, de ilyet nem kéne leírni szerintem.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #1459 Dátum: 15 júl 07, 22:03:26 »

Ugyan már, kevesebbért is lehet verekedni, most mondd azt, hogy te nem vernél be olyan személynek, akit zsigerből utálsz. Na látod hogy de. :3
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #1460 Dátum: 15 júl 07, 22:11:52 »

Az érzés amikor elmentem biciklizni egy barátommal, miközben lemaradtam az év vitájának élő közvetítéséről.  Neeem
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #1461 Dátum: 15 júl 07, 22:28:16 »

Az egyetlen személy akit tényleg meg tudnék verni egy olyan srác akiről kiderült beteg perverz állat, rávette a barátnőjét (aki nekem az egyik ha nem a legjobb barátom) hogy vágja le rövidre a haját, meg verte őt stb stb, aztán amikor a csaj kidobta a következő bnőjét meg rávette a manipulatív érzelmi zsarolós szemétláda hogy legyek kopasz. Aztán őt is verte plusz összetörte a családi autójukat befüvezve részegen vezetve. Jah és az a poén hogy a lányok haja azóta is el van rakva neki mint trófea.  Meg utolsó hírem róla hogy sikerült találnia egy kopasz kurvát. M1 egy beteg közveszélyes és sose bocsátom meg neki amit a barátommal tett és hogy ilyen szinten egy beteg állat.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #1462 Dátum: 15 júl 07, 22:36:24 »

Közben én is leírom amit gondolok. Stance sokszor olyan dolgokról tart kinyilatkoztatást, (A beszéd, nem fedi le olyan pontosan ezt a jelenséget, a kinyilatkoztatás az kellőképpen erős szó.) amire más nem vevő és ezt nem tartom jó ötletnek. Mindezt úgy, hogy legtöbbször példa sincs mellé csak kinyilatkoztatás, nagyon visszatetsző hatást vált ki az emberekből. Konkrétan tükröt tartanak.

3 adag személyes példa és 1 adag bölcsesség, ami szerintem kb. ízléses. Nevet

Az emberek inkább azt szeretik, hogyha valaki tiszteletet vált ki belőlük először és utána adnak a véleményére. Sokszor érzek egy ilyen megváltó feelinget.

Gman pedig egy olykor szellemes ember, aki most tagadja amiket korábban leírt a fórumra pedig nyilvánvalóan igazak voltak, illetve Lew is eléggé szépen kifejtette a dolgokat. Kedvelem gmant, csak tisztelni nem tudom. De szegényebb lenne nélküle a fórum.

Saphirával meg nem tudom miben változott a viszonyunk. Ki változott többet. Valszeg mind a ketten. De míg régebben kifejezetten irritálni tudott, most nagyon megkedveltem őt és tök jókat tudunk beszélgetni. Meg sokszor jogosan kötött belém és azokból sokat épültem. Sokszor én is betaláltam azért szerintem és visszavett a kioktató stílusból. Illetve, nem is feltétlenül az, hogy visszavett hanem elegánsan teszi, ha teszi. Ezért tök jó a fórum csiszolódnak az emberek. Én pl. most azt látom, hogy kurva pátoszos lett ez az egész írás, meg hegyi beszédszerű és ezen még csiszolnom kell mert most engem is irritál, de így tudom most a legjobban kifejezni ezt és valószínűleg elég jól fedi a valóságot.

Micsudi sztorija meg kemény. Mit élvez ebben a srác? Jó filmet lehetne ebből csinálni.
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #1463 Dátum: 15 júl 07, 22:48:11 »

Az a poén, hogy gdat és én is elég sokat foglalkoztunk spirituális dolgokkal, de mégsem erről szól minden 2. hozzászólásunk. Nevet
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #1464 Dátum: 15 júl 07, 22:49:50 »


Micsudi sztorija meg kemény. Mit élvez ebben a srác? Jó filmet lehetne ebből csinálni.
Birtoklási vágy? Mi más.
Mondjuk az alapján amit leírt én is szétkapnám (mármint a srácot)  pedig nem vagyok az a verekedős fajta.
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #1465 Dátum: 15 júl 07, 22:51:35 »

Passzolom, de a verés jogos lenne nem ? Pedig különc de jó arcvolt 15 évesen. Fura hogy mivé képesek válni az emberek Szomorú
De ahogy fent írtad ez vice versa működik. Pozitív irányba is tudnak változni az emberek.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #1466 Dátum: 15 júl 07, 22:52:13 »

Lew képregényében amúgy benne lehetne Stance, mint egy Coelho-hasonmás, aki egy drámai pillanatban a valódi Coelho (azaz mellém Nevet) áll és a többieknek el kell dönteniük, melyiküket lövik le (mivel mindkettő azt állítja, ő a valódi és random életbölcsességeket mondanak, hogy meggyőzzék a többieket a személyazonosságukról). Egy hirtelen ötlettől vezérelve a valódi Coelho (azaz én Nevet) benyög egy kevéssé ismert tényt palvinbarbiról, amit a 444-en olvasott és ezzel megoldja a helyzetet.  ikszdé
Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #1467 Dátum: 15 júl 07, 22:54:52 »

Ehhez két ember kell. Kell az is aki hagyja. A lányoknak egy jó tanulság volt és azért nem halnak bele. Meg kopaszon is lehetnek szépek. A kocsi összetörős rész az gáz.
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #1468 Dátum: 15 júl 07, 23:00:00 »

Szerintem a verős rész a gáz.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #1469 Dátum: 15 júl 07, 23:01:26 »

Azt nem is írtam hogy volt időszak amikor rendőrnek adta ki magát az új haverjai előtt és hogy többször beégette magát a rendőrtisztin amikor elbukott a fizikai felvételin ikszdé Na m1 gáz az ember úgy ahogy van.
Na léptem aludni korán kelek holnap. Sziasztok Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 07, 23:13:53 írta Micsudi » Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Oldalak: 1 ... 96 97 [98] 99 100 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!