24 máj 21, 04:59:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 92 93 [94] 95 96 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 933417 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #1395 Dátum: 15 júl 07, 13:09:06 »

Ez a vezetékneves dolog engem mindig is kicsit érdekelt. Nekem is van egy Lakatos vezetéknevű volt osztálytársam, de tudomásom szerint semmi vonó nincs benne, vagy ha van is távolról. Pedig amilyen körben mozog elsőre simán rávágja az ember. Másik barátnőm meg Gondán, na róla meg kb senki pedig be is vallotta hogy az egyik nagyszülője az. Én meg ha anyu után kaptam volna, akkor Földi lennék, a Virágh helyett (ami így nem is helyes csak el lett írva, hivatalosan Virág lennék, 1 betűt papa odaírt a katonaságnál) de azért így egybe a Virágföldi komolyabb lenne. ikszdé

Vajon ha most lesz 3 hete, hogy a Berry-met leadtam szervizbe (újra) és 2-3 hetet mondtak hogy visszakapom, akkor még nyaralás előtt mikor megyek van rá esély, hogy ez meg is valósul? Hehe


« Utoljára szerkesztve: 15 júl 07, 13:14:18 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #1396 Dátum: 15 júl 07, 13:13:04 »

Én meg eredetileg Fazakas lennék de nagyapámnak anno elírták Fazekasra és úgy maradt.
Naplózva


 
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #1397 Dátum: 15 júl 07, 13:14:23 »

Idézet
A buzi, aki harcol a saját természetéért, hogy elfogadják a társadalomban, azzal harcol, hogy harcol a saját természete ellen.

De ha melegek, akkor ez a természetük. Nem a saját harcuk ellen harcolnak, vagy mi. Vagy úgy hiszed, hogy ők valójában heterók, akik harcolnak az ellen, hogy melegnek hiszik magukat, de emiatt is harcolnak, hogy mégiscsak elfogadja őket a társadalom? Ennyiszeres tagadásra már a magyarka sincs szava. ikszdé
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #1398 Dátum: 15 júl 07, 13:17:41 »

Nekem nincs ilyen nagy mesém a vezeték nevemmel, túl egyszerű ez a Nagy. Nevet Nem tehetek róla, apai ág, de gondolkoztam egy időben, hogy anyukám nevét felveszem ami pedig Tomjanovich... csak a keresztnevem így is bonyolult a népeknek, nem hogy egy másik bonyolult vezetéknevem is legyen. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 07, 13:18:35 írta Minagi » Naplózva


Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #1399 Dátum: 15 júl 07, 13:18:33 »

A buzi az ellen harcol, hogy ne buzizzák le. De miért veszi magára, mint ítéletet, hogy a buzi rossz, ha nincs alapja az ítéletnek? Az ítélet az, hogy a homoszexualitás betegség. Ő még is harcol egy olyan ítélet ellen, ami szerinte nem is létezik! Tehát nem fogadja el önmagát. Meg azzal mozdul meg magáért, hogy latex ruhában vonulgat fel? Milyen lázadás ez?
Naplózva



Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #1400 Dátum: 15 júl 07, 13:21:55 »

Én is ismertem egy Lakatost, akiről eszembe se jutott, hogy c, de később kiderült, hogy az. Nekem Székely lenne a vezetéknevem, ha Anyáét kapom.  Nevet Sőt úgy is anyakönyveztek, amikor megszülettem, mert nem voltak házasok a szüleim és vmi papírt persze nem adtak le. -.-"  Nevet

Szerintem annak a buzinak, aki elfogadja magát nincs szüksége erre a nyálverésre, mert csak lejáratják őket. Nekem facebookon két buzi ismerősöm van és egyik sem tette ki a szivárványszínű képet, de egy cikket vagy linket sem. És hozzáteszem két nagyon jófej és értelmes emberről van szó. Mindkettőt bírom kifejezetten.
Viszont van nálam egy lájkolt oldal, amit egy feltehetőleg buzi (és zsidó azaz három H-s emberke  ikszdé ) kezel és ő tipikusan halál frusztrált, semmiről nem tud beszélni hetek óta, de nyíltan meg nem is vállalja fel csak rá lehet jönni. Na ő ott lesz a prideon és másról sem tud beszélni meg embereket toboroz, akik majd Erzsis pólóban lesznek. Erzsi a macskája, akinek hivatalosan ez az oldala.

Mini a Tomjanovich Tabitha v Tábita szerintem nagyon jól hangzik. *.*
Naplózva


gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #1401 Dátum: 15 júl 07, 13:24:28 »

A lényeget jól megtapintottad gman, de nem értetted a hozzászólásom.
El se olvastam.

Am poén, hogy ha a buzik már ősidők óta azzal reklámoznák magukat, hogy "beteg vagyok, sajnálj!", akkor azt mindenki benyalná és az ilyen érzékenyítő napokon, ahol kerekesszékbe lehet ülni, meg szemellenzőt lehet húzni, hogy tudjuk, hogy milyen, még vibrátorba is ülne mindenki szolidaritásból.
Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #1402 Dátum: 15 júl 07, 13:42:41 »

Nem tudom szavakba önteni, hogy mennyire buta vagy basszus. Ilyen formában nem létezne a betegség sem, ha valaki ilyet mondana, hogy beteg vagyok sajnálj.
Naplózva



gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #1403 Dátum: 15 júl 07, 13:49:15 »

Nekem belülről is belátásom van a dolgokra és tapasztalatból tudom, hogy a mindenféle fogyatékosság körében szervezett biznisz a "beteg vagyok, sajnálj".
Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #1404 Dátum: 15 júl 07, 13:51:12 »

Ez tök jó. De itt nem volt erről szó.
Naplózva



gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #1405 Dátum: 15 júl 07, 13:58:03 »

Én végig arról beszéltem, hogy ha a buzik már nagyon rég beszálltak volna a sajnálatüzletbe, akkor most nem lenne velük baj.
Te csak elbeszélsz mellettem, mert azt hiszed, hogy veled kommunikálok, pedig nem.
Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #1406 Dátum: 15 júl 07, 14:03:19 »

Az előző hozzászólás után én is rájöttem. A te "megoldásod" pedig csak további energia a pusztulás felé.
Naplózva



Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #1407 Dátum: 15 júl 07, 14:07:33 »

Mi van Stance, mi lett a 'már semmi sem érdekel, olyan magas spirituális szinten vagyok' hozzáállással? Nevet A régi lemez szerint te már 86os szintű jógapaladinként mindent a helyén kezelsz és elfogadsz.

Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #1408 Dátum: 15 júl 07, 14:08:00 »

Az én meglátásom az, hogy a konzervatív társadalom álságos, mert ugyanolyan alapon tilt valamit, amin mást támogat. Te ne tudsz értelmezni.
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #1409 Dátum: 15 júl 07, 14:15:17 »

Az én véleményem akkor is hipsterebb mint a tiétek. Nyenyenyenye.
Naplózva


 
Oldalak: 1 ... 92 93 [94] 95 96 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!