24 máj 21, 00:00:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 91 92 [93] 94 95 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 933172 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #1380 Dátum: 15 júl 07, 10:54:44 »

Hát nem azért, de egy ismeretlen melegpárra előbb bíznék gyereknevelést, mint Stance-re vagy Micsudira. xD

Azért, mert életképtelen vagy. lel
Naplózva



Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #1381 Dátum: 15 júl 07, 11:14:36 »

Nem tudtam mi hiányzik az életemből, majd leesett, hogy nem látom Seva aláírását, pedig az enyém után, a legjobb volt a fórumon =/
Naplózva


Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #1382 Dátum: 15 júl 07, 11:26:55 »

Most keltem nem rég és máris a hülye HÖK-kel kell foglalkoznom, mert nem képes a volt elnök elfogadni, hogy az alelnöke lép a helyére, mert utálja. Miért, miért ilyen hülyék az emberek? Miért kell sárral dobálni mindenkit és homokozósat játszani?

lel
Távozz tőlünk, Sátán. Még, hogy "lel".

Saphira, ha már így összemosod szegény fórumosokat, ezt csak neked küldöm.Nevet
https://youtu.be/-33gykQRks4?t=30s
Naplózva


MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #1383 Dátum: 15 júl 07, 11:30:33 »

Stance vajon melyik képen szerepelhet?  Gondolkozik  Nevet

Menni kellett volna elvont vegán raszta palvinbarbikat hajkurászni.  Nevet
Naplózva

Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #1384 Dátum: 15 júl 07, 11:45:36 »

Nekem fel sem tűnt, hogy eltűnt az alám. Mondjuk régóta idejétmúlt volt.  Nevet De azért köszi, Lew!  Nevet Bár a célját nem érte el anno, amikor csináltam.

Egész normális DK-s: http://www.pecsiujsag.hu/helyi-hireink/dr-suto-laszlo-a-dk-egyik-baranyai-prominense-tovabbra-is-amondo-a-homoszexualitas-betegseg
Naplózva


Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1385 Dátum: 15 júl 07, 11:54:36 »

Ki is baszarintotta a Ferenc a pártból mostanra. xD
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #1386 Dátum: 15 júl 07, 12:09:08 »

Egész normális DK-s:

És én naivan először azt hittem, hogy a Death Knightra gondolsz =/

Naplózva


Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #1387 Dátum: 15 júl 07, 12:09:59 »

Dél-pesti vagyok, itt nem ismerik azt hogy liberális én ha meleg lennék ki sem mennék itt az utcára.

Amúgy meg kikérem magamnak hogy hasonló az avatárunk Ishidával.
Naplózva


 
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #1388 Dátum: 15 júl 07, 12:12:46 »

Akkor ezt neked, Kaze Nevet




Én csak arra mondom ezt mikor valaki rákezdi, hogy ez valami 'új hülye nyugati divat', mármint buzinak lenni.

Tudtommal még anyukám családja jött át Erdélyből nagyon régen, legalábbis ezt tippelem abból az infóból, hogy volt egy erdélyi gróf ősöm anno aki elvesztette a bal szemét párbajban. Remélem megnyerte mondjuk ikszdé
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #1389 Dátum: 15 júl 07, 12:14:42 »

Akkor erősen toljátok a feminizmust, ha a vezetékneved anyukádtól van. Nevet
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #1390 Dátum: 15 júl 07, 12:18:35 »

Ja igen, ez a másik, hogy nem is tőle van, sajnos Nevet  Nővérem majdnem megváltoztatta mikor 18 lett. Régen nem szerettem én se, de már megszoktam, meg eleve, a fene akar a névsor elején lenni. Meg azt se tudom a gróf vagy báró vagy mi is volt-nak még az volt-e a neve mint anyukámnak.

szerk. plusz így kurva menő a monogramom
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 07, 12:21:35 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #1391 Dátum: 15 júl 07, 12:23:19 »

Erzsébet rá sem fér a térképre. Mondjuk én is falunak nézném vagy kicsi Itáliának.
Naplózva


 
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #1392 Dátum: 15 júl 07, 12:38:33 »

Az a vicces, hogy aki libsi, az csőlátású, aki meg nem, az részben libsi, csak nem úgy gondolja.
Pl. itt van ez:
http://www.gamestar.hu/blga-feldolgozassal-hivjak-fel-a-figyelmet-a-fogyatekkal-elok-problemaira.html
Én mozgáskorlátozottként mondom, hogy ez ugyanaz, mint a melegfelvonulás és kikérem magamnak, de sokan, akik homofóbok, nyálaznak, hogy milyen bátrak, meg milyen igazuk van. Hát a fenéket.
Ha a homoszexualitás betegség és azt mondjuk, hogy ok, légy ilyen, csak ne told a képembe, akkor egy bármilyen más betegségben meg állapotban lévőnek miért nem mondjuk? Ha egy tourette szindrómást nem szabad kinevetni, amiért zagyvál, akkor egy beteg buzit miért szabad kinevetni, amiért faszt kíván a seggébe? Ha a kerekesszékesnek elemi joga bárhova könnyen bejutni közpénzből, akkor a buzinak miért nincs joga házasodni?
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #1393 Dátum: 15 júl 07, 13:00:05 »

AIDS. Bár biztos szeretnéd, hogy 20-30 év múlva már a sarki büfében is kaphass.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #1394 Dátum: 15 júl 07, 13:06:41 »

A lényeget jól megtapintottad gman, de nem értetted a hozzászólásom. Pont ez a lényeg, hogy a homoszexualitást nem betegségként kezelik, pedig az. Annyira üvölt róla, hogy ez egy rossz irány, még se vesszük észre. A buzi, aki harcol a saját természetéért, hogy elfogadják a társadalomban, azzal harcol, hogy harcol a saját természete ellen. Az emberek pedig ezt elfogadják és támogatják? ikszdé Hogy nem röhögtek fel hangosan ilyenkor, vagy hogy nem bizsereg az egész lényetekben az abszurditás? Aki szerint a melegfelvonulás több mint primitív exihibicionizmus, amit a gyerekeknek végig kell nézniük, ahogy a természetellenes (egészségtelen, tehát nem EGÉSZ emberek, valamiféle állatok) latexruhába pózolnak és büszkék arra, hogy hulladékok... a másik oldal meg csak kántálja, hogy buzik így úgy amúgy... egyik oldalnak sincs igaza... de mindkét oldal élteti és táplálja az energiát a szarba.
Volt egy vörös hajú osztálytársam, akit mindenki utált kb, mert nagyon agresszív tudott lenni mindenkivel és másban kereste a hibát. Hangyából elefántot tudott csinálni. Meglátta másban a saját hibáit és kivetítette a másik személyre. A másik persze magára vette és mindig veszekedés volt. De brutális nagyok a semmiből. Én még is jóba voltam ezzel a sráccal, mert értettem, hogy miért viselkedik így. A többiek még is csak nevettek rajta és kiközösítették. Ő is egy beteg ember. Szóval, ha egy tourette szindrómást nem szabad kinevetni, meg egy beteg buzit se, akkor ezt a srácot miért szabad? Pedig ő nem kért faszt a seggébe! Csak veszekedett. A buzik veszekednek és faszt is kérnek a seggükbe. Ha valaki harcol a saját természete ellen és nem fogadja el önmagát, hogy akarja, hogy a világ elfogadja? Paradoxon ez, és a közepén ott van a forrás... de senki nem akar látni...
Naplózva



Oldalak: 1 ... 91 92 [93] 94 95 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!