24 máj 17, 02:31:04 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 84 85 [86] 87 88 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 930266 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #1275 Dátum: 15 júl 06, 11:12:33 »

Saphi azt kérdezi, hogy mennyire mehet miniszoknyába vizsgázni, közben meg a férfi topicba irkál. Itt vmi nem stimmel.  Nyelvesít ikszdé
Amúgy a miniszoknya kérdésről eszembe jutott egy beégésem. Volt egy perverz öreg prof, akihez mondták, hogy érdemes szexi cuccban menni, mert jobb jegyet ad. Hát én felhúztam a fehér feszülős fölső- fekete miniszoknya kombót. A munkások nagyon gerjedtek úgyhogy szerintem jó volt. Ehhez képest megbuktam.  Nevet UV-n ötöst kaptam és mellé egy kiselőadást, hogy hogyan kéne normálisan felöltözni vizsgára. És rájöttem, hogy a profnak a szexi cucc nem ugyanaz, ami nekem. Neki barátnőm földig érő fekete szoknyája, buggyos blúza és 90 kg-ja volt a szexi, ami ötöst ért.  Nevet

És túl vagyok egy fórumtalin, ahol új arcokkal volt alkalmam megismerkedni élőben. Jó volt. :3 Syzy kedvéért megtanulom a jelnyelvet.  Nevet Gdat kedvéért meg ping-pongozni.  >.<#

Lew: a sztori folytatása nagyon tetszett!  Nevet
Naplózva


Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #1276 Dátum: 15 júl 06, 11:38:18 »

Idézet
Dat moment, mikor Saphira férfinak érzi magát Nevet

Ki tudja, lehet cryptorchismus. Nevet Esküszöm azt hittem, a duma topicban vagyok, mea culpa. ikszdé

Idézet
közben meg a férfi topicba irkál.

Jól van na, véletlen volt, csak két hete (hónapja? ikszdé)  nem alszom, nézzétek el. ikszdé

Idézet
hogy a profnak a szexi cucc nem ugyanaz

Ja, ezért kérdeztem én is, bár nálunk még nem volt soha, hogy az öltözékbe kötöttek volna bele. Volt, hogy elmentem vizsgázni tróger tornacipőben és farmerben, de akkor sem szóltak le. ikszdé Csak kicsit szarul éreztem magam a többiek között, akik nagyon kicsípték magukat. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 06, 11:41:21 írta Saphira » Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1277 Dátum: 15 júl 06, 11:40:09 »

Áttettem én a helyére, szóval nem kell aggódnod. xD A nemalvás hatása, hogy az ember már azt se tudja, hogy fiú e vagy lány. Bár egyes liberálisok ezt nagyon progresszív dolognak tartják. Nevet
Naplózva
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #1278 Dátum: 15 júl 06, 11:52:58 »

Luna eltűnt két napra dolgozni. Aztán majd eltűnök 10-re is nyaralni. Ilyen az élet. Aki hiányolt, attól elnézést kérek.  smirksweat

Ma kiszedtem egy verebet a cicám szájából. Szomorú megsérült a szárnya szóval anyum szerint nem marad meg. Szomorú Szegénykém.
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #1279 Dátum: 15 júl 06, 11:54:28 »

És túl vagyok egy fórumtalin, ahol új arcokkal volt alkalmam megismerkedni élőben. Jó volt. :3
Ciki nem ciki... a társaság felével én nem beszéltem. Nevet
Én is élveztem nagyon, ping-pongozni, csocsózni is jó volt és inni is. Nevet


Én meg értem Saphira tévedését, már velem is előfordult... bár én tiszteletbeli tag vagyok ott, így nem írhatnék?Nevet
Amúgy hihetetlen mennyit problémáznak a pasik azon, hogy mi nem csevegjük szét a csaj topicot.
Naplózva


Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1280 Dátum: 15 júl 06, 11:55:36 »

Soha ne állj a ragadozó és a prédája közé!

A mi macskánk pl egyik este egy denevért szedett le, és anyám elvette tőle. Mondjuk a rohadt dög nem is ette meg, csak bevitte az ágyába. De szerintem ez baromi aranyos. Nevet Légvédelmi macska. Sajnos én nem láttam, nem voltam otthon, de akkor is gratulálok a töketlen macskánknak. Golyók nélkül ez igen nagy eredmény tőle. xD
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #1281 Dátum: 15 júl 06, 12:01:31 »

Orvosin többet számít a tudás mint a külső.  Nevet BTK-n nem. Ha-ha, de szar önoltás és nem is igaz.  Nevet De ennél a profnál számított mindkettő.

Luna hová mentek nyaralni?  Mosolyog

Mini én még annyi emberrel sem. Veled meg Verával beszéltem érdemben és ennyi kb. Gdattal meg Syzyvel váltottam még pár szót. Noéval sajnos kb semmit. T_T De a párjával kicsi kielemeztük a TWD-t és az jó volt.  Nevet
Ha megnézed ez csak Coelhot zavarja. Vagy identitás zavara van, vagy szeretne ott is farmolni. Én azt mondom, mivel #lovewins fogadjuk tiszteletbeli taggá a csajtopicban.  Nevet

Alfonz <3 a farkával be is takargatta a hullácskáját.
Naplózva


Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #1282 Dátum: 15 júl 06, 12:04:58 »

Aes felvisított szegény kis madárka, a bejárati ajtó előtt, na mondom, Tigris elmész te a fenébe, aztán kinyitom az ajtót, behozza a madárkát, láttam, hogy életben van, szóval inkább kivettem a szájából, mielőtt még széttépte volna ott nekem. Amúgy sosem eszi meg. Szomorú Csak a fejét. Nem egy széttépett madarat láttam már a kertben. Hát tőle is nagy teljesítmény, a törött lábával, amin még mindig csak biceg. Nevet

Krk szigetre megyünk. Nevet Mondjuk csak 1.5 km-re a parttól találtunk szállást, de így is drága szerintem. Nyelvesít

Fórum tali vicces lehetett. Hányan voltatok? És komolyan nem mentetek oda mindenkihez? Számomra ez olyan elképzelhetetlen. :O Jó én magamból indulok ki. ikszdé Akkor is rizsázok sokszor, ha látom másokon, hogy: Igazán lekophatna már a kiscsaj. ikszdé
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #1283 Dátum: 15 júl 06, 12:16:19 »

Régi rövid ideig itt tartozkódó, viszont sok fórumtalin részt vettek emberek voltak ott, meg mi. ikszdé Verát "ünnepeltük", meg hogy vége a vizsgáknak. Nekem pl új volt Gdat, sose találkoztunk még ezelőttig, így vele beszéltem, plusz Seva, Vera, Syzy, Noémi. Nagy asztal volt, így nem tudott mindenki mindenkivel beszélgetni és picit ismerkedni olyanokkal akikkel eddig nem találkozott. Na meg én személy szerint, tényleg nem erőltettem meg nagyon magamat, így is voltunk vagy 10-en, vagy többen és folyton ment a dumálás...
Naplózva


Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #1284 Dátum: 15 júl 06, 12:30:43 »

Mielőtt bármi kérdés lenne, én vagyok Vera. ikszdé
Amúgy ez kb minden talin így van, most én voltam ami a két "tábor" között ingázott, nem véletlenül. Jó velük sajnos kicsivel kevesebbet voltam, meg éjszaka sajnálom, hogy nem mentünk vissza hozzájuk Margitszigeten, de amilyen kómásak voltunk... Pedig örültem volna, ha mindenki elvan a másikkal. Aes te meg gyere legközelebb!
Luna, amúgy érthető, hogy furcsa, de ez itt normális.

A mi kutyánk pl egyszer sünit vadászott, tiszta véres lett a pofija utána.

Milyen jó, nekem meg csak női tanáraim voltak OKJ-n, még a vizsgáztatók is. De ez a szoknyás dolog amúgy tényleg eléggé olyan, hogy nagyon kell vele óvatoskodni.
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 06, 12:32:13 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #1285 Dátum: 15 júl 06, 12:33:55 »

Én se erőltettem meg magam. Nem azért mentem.  Nevet Majd legközelebb. Aug. 20 környékére is lehetne szervezni vmit, mert akkor többet leszek fent. :3 Nem kell annyi szabit kivenni. *.*
Naplózva


Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #1286 Dátum: 15 júl 06, 13:15:06 »

Luna eltűnt két napra dolgozni. Aztán majd eltűnök 10-re is nyaralni. Ilyen az élet. Aki hiányolt, attól elnézést kérek.  smirksweat

Ma kiszedtem egy verebet a cicám szájából. Szomorú megsérült a szárnya szóval anyum szerint nem marad meg. Szomorú Szegénykém.
Két napig szenvedtem amiatt mert nem írtál  vissza fészbúkon.De most már minden rendben.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #1287 Dátum: 15 júl 06, 13:16:40 »

Augusztus 20 jó lenne. Akkor én is ráérnék és tudom, hogy sokat ígérgettem már, de tényleg felmennék Pestre, ha 20.-a körülre rakjátok.

Tudtok valami kolit, ahol el tudnék aludni? Mert ha már lemegyek elvárom, hogy csapassuk egész este Nevet
Naplózva


Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #1288 Dátum: 15 júl 06, 13:19:31 »

Nekem is kéne írnom Lunának pü-t. Mert mindenki annyira várja rá a választ, hogy biztos megéri.  Nevet

Lew csak azért nem írom, hogy nagyon örülök, mert szerintem nem tudom túlszárnyalni  a bandád lelkesedését, ha ezt elolvassák.  Nevet De királyság lenne nagyon tényleg. Szállás ügyben a pestiek tudnak segíteni biztos.  Nevet
Naplózva


Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1289 Dátum: 15 júl 06, 13:25:44 »

Aes te meg gyere legközelebb!

Mentem volna én már most is, csak ugye megszopattak. De legközelebb majd megoldom valahogy. Azért jó móka egy ilyen, és nem sokon voltam még.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 84 85 [86] 87 88 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!