24 máj 17, 02:13:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 78 79 [80] 81 82 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 930262 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #1185 Dátum: 15 júl 05, 11:12:08 »

wáááá elküldték az MTVA-tól a munkavállalói szerződésemet Nevet úgy néz ki megyek melózni Nevet
Bocsi Lew lehet hogy nem fogunk piálni Szomorú
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #1186 Dátum: 15 júl 05, 12:38:31 »

Kikapott Argentína, mondjuk Messivel nem volt nehéz, sosem lesz egy Batistuta, vagy Maradona. Na mindegy ott van még argenítán kívül másik opció ami érdekel.
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #1187 Dátum: 15 júl 05, 12:49:55 »

Egy messzi galaxisban Minagi panaszkodó facebook-bejegyzése miatt megtaláltam az egyik legendánál (akit törölnie kéne a g*cibe) Stance energiakérdésére a választ
Kire gondolsz?
Sajnos ez ideje nem szortíroztam az ismerőseimet, csak a hírfolyamomat... de már kellene, csak egy-kettő "érdek" miatt, pl. szervezés miatt kell.
Naplózva


Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #1188 Dátum: 15 júl 05, 12:58:54 »

Sz. M, aki szó szerint ezt a tippet adta, miután leírta, hogy a lájkokért pózol. Nevet
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1189 Dátum: 15 júl 05, 13:05:03 »

A vicces az, hogy én gondoltam rá, hogy beidézem ezt a szöveget, persze ironikus értelemben, ahogy az eredetileg számban is van. Nevet
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #1190 Dátum: 15 júl 05, 13:12:07 »

Jaj, az egy köcsög. ikszdé Amint vége a Gólyatábor szervezésnek, hogy a szavaiddal éljek: "törlöm a g*cibe. Nevet

Egy ismerősöm miután látta mit írt a Marci, rögtön rám írt, hogy "ez most ironikus megjegyzést volt, vagy komolyan gondolja az ismerősöd?", mondom neki, hogy sajnos komolyan. Nevet

--------------------
Ez kicsit más, de szeretnék magyarázatot kapni. Nevet Ti hogyan definiálnátok a hippiket? Miaz ami után valakit úgy jellemzel, hogy hippis?Nevet
Naplózva


Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #1191 Dátum: 15 júl 05, 13:20:20 »

Kikapott Argentína, mondjuk Messivel nem volt nehéz, sosem lesz egy Batistuta, vagy Maradona. Na mindegy ott van még argenítán kívül másik opció ami érdekel.
Én örülök, hogy Alexisék nyertek, mert Arsenal játékos. Mosolyog
Ez kicsit más, de szeretnék magyarázatot kapni. Nevet Ti hogyan definiálnátok a hippiket? Miaz ami után valakit úgy jellemzel, hogy hippis?Nevet
Hippik az anarchisták azon rétege, akiknek nincs 50-es karjuk és így sose lehettek tagjai a Halál Angyalainak, vagy egyéb motoros bandának. Megmaradtak a lakókocsis betépős társadalmon kívülieknek. Ez a véleményem róluk, én ha hibásan is, de így határoznám meg őket. Az meg hogy kit nevezünk manapság hippisnek? Aki hasonló külsőleg. Az ideológiájuk megbukott, így már csak a külsőségekben lehet őket a mai társadalomban élőkhöz hasonlítani.
Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #1192 Dátum: 15 júl 05, 13:28:37 »

Mini, a hippi az, aki hajnali 2-kor mezitláb mászkál a Margitszigeten a vizes fűben, majd később a Deák téren halad át szétdobált piásüvegek között. : DDD Szeretet
Tényleg amúgy nem fotóztad le véletlenül a sünit?
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 05, 13:30:14 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #1193 Dátum: 15 júl 05, 13:37:30 »

Mi van Mini beb*sztál? Nevet
Naplózva


Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #1194 Dátum: 15 júl 05, 13:44:27 »

423-ba mentetek este?
Láttál ott (ha arra jártál), vagy csak abból gondolod hogy korábban említettem hogy oda járunk?
Egyébként igen, ott voltunk.
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #1195 Dátum: 15 júl 05, 13:45:06 »

Azért én a legjobban. Pedig nem jellemző. De néha ilyen is kell. Lew tiszteletére történt, mert menő voltam a képregényében.
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #1196 Dátum: 15 júl 05, 13:51:44 »

Aki hasonló külsőleg. Az ideológiájuk megbukott, így már csak a külsőségekben lehet őket a mai társadalomban élőkhöz hasonlítani.
Az egyszerű pacifisták, de azért anno a '60-as években, ők eléggé küzdöttek és most már az az ideológia amit képviseltek az bőven elmúlt ez tény, viszont én azért kapom meg, mert... nem tudom. ikszdé De már mindneki lehippizik.

Mini, a hippi az, aki hajnali 2-kor mezitláb mászkál a Margitszigeten a vizes fűben, majd később a Deák téren halad át szétdobált piásüvegek között. : DDD Szeretet
Tényleg amúgy nem fotóztad le véletlenül a sünit?
Nem próbáltad, pedig le kellett volna venned a cipődet, mert baromi kényelmes volt. ÉS nem igaz, ez nem jó megfogalmazás.Nevet

Viszont sajnos nem fotóztam le. Elfutott. Szomorú

Mi van Mini beb*sztál? Nevet
Nem. Vicces, de nem. Egyszerűen élveztem a természet adta lehetőségeket, és a kényelmet.Nevet Ilyeneket józan állapotomban csinálok, nem részegen. ikszdé
Naplózva


Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #1197 Dátum: 15 júl 05, 14:16:15 »

Már csak Lew kellett volna, bár gyanítom mivel nem bírja a piát, hogy éjfélkor már az árokban fetrengett volna.

Ahh és nem tudom megcsinálni rendesen a textet mert az már fizetős lenne. proli life : ((

Mindegy, életünk gdattal:


Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #1198 Dátum: 15 júl 05, 14:18:07 »

423-ba mentetek este?
Láttál ott (ha arra jártál), vagy csak abból gondolod hogy korábban említettem hogy oda járunk?
Egyébként igen, ott voltunk.
A Single Speedben ütem és láttalak.

Mini sosem részeg, ha mégis, akkor kikéri magának és csak maximum becsípett.

Még 1 nap és megjön a hőn áhított bicskám. Yay!
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #1199 Dátum: 15 júl 05, 14:48:03 »

Szerintem nem jó a hippiséget meghatározni és kategorizálni. Nekem van pár ismerősöm és a közvetlen környezetembe barátaim, akik rengeteg jellemvonást hordoznak magukban, mind kívülről és belülről, még sem hívják magukat hippinek. Így átgondolva én is. Pl maga az életérzés, a spontaenitás, lazaság, a természethez menekülés és a harmónia, összhang. Azért ez is áteshet a ló túloldalára, amikor elkezdenek harcolni a hippik a társadalommal és kultúrával, ami szembe megy a saját elvükkel. Szerintem az igazi hippik nem hívják magukat annak, a hippik, akik pedig annak vallják magukat általában inkább jelmezként hordják magukon ezt és kevésbé passzol hozzá a jellemük. Erőltetik, túlságosan beleakarják élni magukat a fájdalmaik miatt és pont ezért nem lesz egészséges az egész, így alakul stílussá.
Naplózva



Oldalak: 1 ... 78 79 [80] 81 82 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!