24 máj 17, 17:03:04 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 75 76 [77] 78 79 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 930597 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #1140 Dátum: 15 júl 04, 12:09:57 »

Te nem csak a véleményem szerint, hanem tényszerűen nem vagy túl okos, mert véleményként gondolkodsz egy dologra, aminek definíciója van.

De na. Beszéljünk akkor egymásról, ha így szóba jött. Nevet
A személyiséged abból áll, hogy menekülsz az élet elől. Nagyon okosnak tartod magad, de földrajz szakra mentél, hogy ne kelljen kihívásokkal találkozni az életben. Olyan nővel vagy együtt, aki nőként látja el a férfi szerepet a kapcsolatban és amikor okosnak akarsz tűnni, akkor a fejlődésről beszélsz, holott minden mozdulatoddal a sorvadást és leépülést éled meg. És, hogy megmagyarázd azt, hogy semmi olyat nem csináltál, ami említésre méltó, önigazoló baromságokat mondogatsz magadban, de a külvilágnak nem, mert további önvédelmi mechanizmusként azzal nyugtatod magad, hogy ők úgy sem értik.
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 04, 12:20:09 írta Gdat88 » Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #1141 Dátum: 15 júl 04, 12:26:58 »

Lelele rekt. Persze ha én írnám akkor "újabb diagnosztizált betegség magamon, unom már" by Saphira 2015. Paszt mek.

Tegnap ősök este 11 körül láttak ufót az égen. Valaki még észlelt hasonlót? Homályos, csillagfényként világított, hullámosan mozgó elég terjedelmes repülő. Mármint, nem tudták beazonosítani, hogy ez egyáltalán egy repülő, de másra elég nehéz tippelni. Egy felhő sem volt az égen.
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 04, 12:28:51 írta Stance » Naplózva



Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #1142 Dátum: 15 júl 04, 12:31:29 »

Ha gman elméleténél maradunk, akkor nem vagyok rasszista, mert a románok és a szerbek nem négerek.
Coelho: Death Note topicban van a kérdés, néhány napja még ide is beírtam, hogy írtam a Death Note topicba. :'D
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #1143 Dátum: 15 júl 04, 12:47:23 »

Stance, kezdesz idegesítő lenni. Ha ennyire bölcsnek tartod magad, akkor ideje lenne felnőttként viselkedned, mert ezzel csak magad járatod le. Gdat legalább magyarázatot írt, de te csak szimplán dührohamszerűen leszánalmasod és szarnak titulálod a másikat.

Amúgy meg repülőlámpások szoktak hasonlóan kinézni.
Naplózva

Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #1144 Dátum: 15 júl 04, 12:49:08 »

Na és akkor még én vagyok a komoly.  Neeem
Naplózva



Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #1145 Dátum: 15 júl 04, 12:50:46 »

Amúgy Stance én bírlak, főleg mint magánszeméllyel szeretek beszélni, de az sehogy sem veszi jól ki magát, amikor a fórumon összekacsintasz saját magaddal.
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #1146 Dátum: 15 júl 04, 12:54:15 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=JUJ2WnUsrzA" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=JUJ2WnUsrzA</a>

Saphira a videóban felsorolt szerek mire jók? Nevet

Nyilván utána is olvashatnék, de nem szeretem a száraz orvosi dumát.
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 04, 13:04:48 írta Lew » Naplózva


gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #1147 Dátum: 15 júl 04, 12:59:13 »

A személyiséged abból áll, hogy menekülsz az élet elől. Nagyon okosnak tartod magad, de földrajz szakra mentél, hogy ne kelljen kihívásokkal találkozni az életben. Olyan nővel vagy együtt, aki nőként látja el a férfi szerepet a kapcsolatban és amikor okosnak akarsz tűnni, akkor a fejlődésről beszélsz, holott minden mozdulatoddal a sorvadást és leépülést éled meg. És, hogy megmagyarázd azt, hogy semmi olyat nem csináltál, ami említésre méltó, önigazoló baromságokat mondogatsz magadban, de a külvilágnak nem, mert további önvédelmi mechanizmusként azzal nyugtatod magad, hogy ők úgy sem értik.
Csupa jó dolgot fogalmaztál meg úgy, mintha rosszak lennének.
Am nem is tartalak butának, de amikor priviben egyszer azt írtad, hogy szeretsz, az buzis volt.
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 04, 13:02:31 írta gman » Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #1148 Dátum: 15 júl 04, 13:02:08 »

Mi a jó a menekülésben és a leépülésben?
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #1149 Dátum: 15 júl 04, 13:04:21 »

Úgy se tudod lehámozni róla azt az idióta álarcot amit felvett. Egy valódi kretén aki azt hiszi vicces, pedig roppant mód idegesítő.
Naplózva


gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #1150 Dátum: 15 júl 04, 13:04:30 »

Ez az, tereld a témát és mondd, hogy én menekülök, jó taktika!
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #1151 Dátum: 15 júl 04, 13:07:34 »

A tiopental egy barbiturátszármazék, és altatásra használják. A ketamint szedációra (gyakorlatilag "nyugtató") és fájdalomcsillapításra, a morfint szintén, a pentozacin fájdalomcsillapító, a peszticidek közé különféle mérgek tartoznak (rovarirtó, patkányméreg, stb).

Amúgy nagyon beteg ez a videó.
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #1152 Dátum: 15 júl 04, 13:10:27 »

Ja itt már a főszereplőnek eléggé elkattant az agya. Konkrétan az összes páciense, ( úgy 30-40 ) egytől egyig meghal és nem tud rájönni miért. Végig betegségre gyanakszik, aztán hall egy pletykát, hogy egy halottat láttak a városban... Nevet

Egyébként köszi.

A peszticidek elég fájdalmasnak hangoznak.
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 04, 13:11:21 írta Lew » Naplózva


Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #1153 Dátum: 15 júl 04, 13:16:25 »

Stance, kezdesz idegesítő lenni. Ha ennyire bölcsnek tartod magad, akkor ideje lenne felnőttként viselkedned, mert ezzel csak magad járatod le. Gdat legalább magyarázatot írt, de te csak szimplán dührohamszerűen leszánalmasod és szarnak titulálod a másikat.

Azért fura ez, mert a tanító soha nem egyenlő a tanítással. Egy a bölcs öreg és a gyerek aki nevet. Ezt nagyon sok idő volt mire megértettem. Ezzel nagyon sokan csapják be magukat és úgy tekintenek másra is, hogy nem hiteles. Ez történik, mikor az ember komolyan veszi magát: azt hiszi, hogy ő egyenlő a tanítással.
Igazából szar ez az internet, mert sokkal nehezebb egymásban meglátni az embert és mindenki magából indul ki, így reflexből teljes félreértések vannak jelen. Az egymásról kialakított kép pedig nem valós. Van egy nickneved, avatárod, hozzászólásaid. Ám a legbutább dolog azt hinni, hogy mi a tartalom vagyunk. Mi a forrás vagyunk, ahonnan jön a tartalom. Tök egyszerű és magától értetődő dolog, még is összemossuk.
Én pl abszolút nem tartom magam bölcsnek. Sokszor mikor mondok valami okosat (okosnak tűnőt), rávágják, hogy wtf mekkora próféta lettem meg honnan tudok ilyeneket. Elhiszik, hogy én valami mesternek képzelem magam, vagy éppen mesternek képzelnek. Ez, amikor az emberek a saját világukat vetítik ki és nem tudják meglátni a másikban ez embert, mert ők sem ismerik önmaguk. Ezzel alapjáraton nem lenne baj, mert kell léteznie, csak éppen nem tanulunk belőle.
Dührohamszerűen pedig egyszer nem írtam, csak ugye mindenki magából indul ki, hogy ha én egy ilyen hozzászólást írnék, mint ez a gyerek, akkor tuti dührohamként élném meg. Ez is csak egy az illúziók sokasága közül.
Naplózva



gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #1154 Dátum: 15 júl 04, 13:21:04 »

Úgy se tudod lehámozni róla azt az idióta álarcot amit felvett.  
Az a poén, hogy ez igazabb, mint amit Beefcake írt. Én se tudom lehámozni, pedig én is unom már. Igazából már kényszerbetegség, hogy ide írok. Meguntam rég az egészet és már többször elhatároztam, hogy ez az utolsó hsz, de nem bírtam ki. De komolyan. Magamat adni meg már késő.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 75 76 [77] 78 79 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!