24 máj 17, 14:43:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 71 72 [73] 74 75 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 930530 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #1080 Dátum: 15 júl 03, 18:06:24 »

Szerintem régen se volt veled gond. Mosolyog Igazából sokszor azt érzem, hogy a szerény és jobb lelkű emberek mindig sokkal kritikusabbak önmagukkal szemben. A hibákkal meg nincs semmi gond. Hiba nélkül nem lehetne tanulni. Meg kell becsülni azt is. Hibáztál, tehát csináltál valamit. Aki nem csinál semmit, az nem hibázik és nem is fejlődik.
Ezzel a hsz visszaolvasgatással én is így vagyok, de csak röhögni érdemes rajta. Azt viszont nagyon lehet.
Naplózva



Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #1081 Dátum: 15 júl 03, 18:25:05 »

Elolvastam pár régi hsz-em és meg kell állapítsam, mennyire szánalmas, gyökér kis emberke voltam.  smirksweat
Mindig is többen utáltak, mint amennyien szerettek, de hát már értem is, miért. Csak az a baj, hogy nem sikerült kellőképpen megváltoznom. Szomorú
Nem tűnsz "rossz embernek" tehát nem kell megváltoznod. Ha meg a régebbi hszek miatt érzed magad rosszúl akkor az meg pozitív változás. Nyilván fejlődsz. Az meg hogy többen utálnak mint szeretnek? Nem a mennyiség a lényeg hanem a minőség. A világ tele van idiótákkal akiknek semmi nem elég és mindenbe belekötnek.
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #1082 Dátum: 15 júl 03, 18:45:09 »

A tökéletes rendszernek része a hiba? Mármint hiba nékünn nincs fejlődés, és amiben nincs meg a fejlődés lehetősége, az nem lehet tökéletes. Így szerintem a tökéletes rendszernek gyakorlatilag a hiba a fő mozgatórugója.
Remélem, hogy most Saphin kívül mindenkit elnyel a paradoxon által hasított lyuk.
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #1083 Dátum: 15 júl 03, 18:55:38 »

Ebben a fórumban mi a hiba?
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #1084 Dátum: 15 júl 03, 18:58:56 »

Én volnék az eszmék közti űr. A hiba, mely kikényszerítette a teremtést.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #1085 Dátum: 15 júl 03, 19:04:45 »

Kezdjünk megint értelmetlen szócsatát a fejlődésről. Nevet

Sosem tudom eldönteni, meddig lehet elmenni vizsgán a szoknya rövidségével kapcsolatban.
Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #1086 Dátum: 15 júl 03, 19:05:58 »

Nálunk egyszerűen megoldották ezt a rendőri formaruhával. Nevet
Naplózva
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #1087 Dátum: 15 júl 03, 19:06:59 »

Például az a hiba a fórummal, hogy sok a troll. Nevet Legalább Masashi csak egy volt. ikszdé Meg a trollokon lehet nevetni. ikszdé

Egyébként rossz embernek sosem tartottam magam, csak nem értettem sosem, miért kezeltek sokan úgy, hogy egy jó nagy probléma vagyok. Meg az osztályaimon sem tettem még túl magam egészen. Minőségi barátaim viszont vannak, csak nehéz elfogadni a sok megvető tekintetet. Nem mondják ki, akkor is éreztetik velem, hogy szánalmas vagyok. Ez az azt sem tudják ki vagyok, de azért biztos hülye vagyok dolog nem esik jól. Mivel én sosem voltam annyira előítéletes típus sosem értettem, hogy működik a megbélyegzés. To err is human valóban. Csak mikor alaptalanul bántanak, az azért nem jó. Szomorú
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #1088 Dátum: 15 júl 03, 19:07:47 »

Az attól függ Saphi, mennyire jó jegy kell. A kigombutt ing sem árt.
Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #1089 Dátum: 15 júl 03, 19:17:15 »

Miért vennéd azt magadra, ami nem tartozik hozzád Luna? Az az ő kivetítése a világra, mert valami baja van önmagával. Amúgy is, a másoknak való megfelelési kényszer egy rendellenes mechanizmus a programozott elmében.
Naplózva



Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1090 Dátum: 15 júl 03, 19:21:09 »

Egy szoknya minél rövidebb annál jobb. Ilyen egyszerű. Mindegy, hogy hová mész benne, kivéve talán Szaúd-Arábiát, vagy egy női vizsgáztatót. ikszdé
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #1091 Dátum: 15 júl 03, 19:22:44 »

gman, kigombolt gomb? A te melled is nagyobb, mint az enyém.


Idézet
vagy egy női vizsgáztatót

Érdekes módon csak férfiak vannak a patológia intézetnél. ikszdé
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1092 Dátum: 15 júl 03, 19:30:17 »

Akkor menj inkább zombisminkkel. Hátha arra buknak. ikszdé
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #1093 Dátum: 15 júl 03, 19:43:07 »

Elolvastam pár régi hsz-em és meg kell állapítsam, mennyire szánalmas, gyökér kis emberke voltam.  smirksweat
Mindig is többen utáltak, mint amennyien szerettek, de hát már értem is, miért. Csak az a baj, hogy nem sikerült kellőképpen megváltoznom. Szomorú
A lényeg hogy én nem utállak Nevet szerintem ez bőven elég pozitív kisugárzás egy egész életre Nevet
de kár hogy lemaradtam Masashiról Szomorú
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #1094 Dátum: 15 júl 03, 20:19:21 »

Sosem tudom eldönteni, meddig lehet elmenni vizsgán a szoknya rövidségével kapcsolatban.

Nekem van egy szerencse vizsgaruhám, ilyen szèp kis "templomna járós". Tèrd fölè èr, vastag a pántja ès felül egyenes a meltartó tetejènèl. Na most ezt jól leírtan...

Utálok mobilról hsz-t írni, olyakor gyakrabban belèm köttök. T-T

Na de valamivel le kell magam foglalni, ha már 1 órát kell várni az átszálásnál.
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 03, 20:20:04 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Oldalak: 1 ... 71 72 [73] 74 75 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!