24 máj 21, 01:01:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 64 65 [66] 67 68 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 933267 alkalommal)
0 Felhasználó és 42 vendég van a témában
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #975 Dátum: 15 júl 01, 05:43:18 »

Végeztem! Most már többet leszek és végre válszolok vagy 3-4 hónapos privát üzenetekre is...  Pirul


De amugy ez a csaj itt volt a fórumon vagy mi? Nevet
Erre reagálok, kicsit talán hosszabban.

Ő egy 16-18közötti csajszi most már, aki egyszer még fiatalabb korában megtalálta ezt a fórumot. Annyira megtalálta, hogy fél év alatt, nem volt olyan topic ahova ne írt volna, így lassan majdnem utolérte - kit túlzással - Chakrát hozzászólás számban. Több dolog jellemezte kezdetekben ezt a lányt:
1. Nem volt nap, néha óra, mikor ne lett volna új porfil képe.
2. Pár hónap alatt, kb 2-3 nick nevet viselt, moderátorok segítségével.
3. És a kedvencem, mert vicces volt akkoriban a fórum - szex álmodozó topicot csinált kortársainak, ahol pervez doglokat beszéltek meg. Nevet
3 + 1. Úgy gondolta, hogy sok anime karakter megdugta. Ez még fantázia volt. Kezdte felfedezni testét, hát ő erről kezdett el fantáziálni. Puff neki.

Aztán eltünt.... oda veszett, tölröltette magát, pedig csodás veszekedések és beszélgetéseket mentek végbe azokban az időkben.
Telt múlt az idő. Mindenki élte életét. Kapcsolatok jöttek, mentek, beszélgetések jöttek-mentek.... egyszer csak egy idegen lány  hirtelen elkezdett ide írni. Meg kell valljam, nagyon hamar felkeltette az emberek érdeklődését, mert talán már az első nap volt valami vita.
Ekkor derült ki valami fantasztikus dolog, amiről írtak fent a fiúk, vagyis, hogy: Űrlégy hívő és az űrlények szeretője.

Pár nap alatt egy olyan jelenséget vehettél itt észre a Duma topicban, amit se előtte, se azóta nem. Körülbelül mintha egy emberként le lett volna támadva ÉSZ érvekkel ez a kislány. Sajnos, annyira felbaszta az agyunkat, annyira nem tudtunk a hülyeségeivel mit kezdeni, hogy nem maradt sokáig, mert amint feljött és beszólt - sok hülyeséget szólt be néha - néhány ember máris ugrott.
Pszichológiai szempontból amúgy érthető valamennyire miért viselkedett így, csak fárasztó volt.

Apropó, annó írt nekem priviben Luidzsy (ő hova lett?), hogy ha Masashi visszatér akkor szóljak neki. O.o

Na, ő lenne dióhéjban Masashi, de több neve is van még itt a fórumon, csak sajnos nem emlékszem, én mindig Heninek hívom.

-------------------------------
Aes, miért nincs avatarod? Olyan rossz, hogy avatar nélkül írsz. Erre betennék egy síros fejet, de lusta vagyok.
Naplózva


Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #976 Dátum: 15 júl 01, 09:22:58 »

Az érzés amikor egyszerre látod Lew-et meg Ishidát a fórumon, de egyik sem ír semmit.



Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #977 Dátum: 15 júl 01, 10:10:20 »

Az érzés amikor nem látod Syzyt a nevünk mellett, mert rejtettbe van.

Naplózva


Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #978 Dátum: 15 júl 01, 10:22:54 »

Azt hiszem most már eleget spamoltatok érdemi tartalmat nélkülöző hozzászólásokat többmegás képekkel. A mobilnetesekre is gondolni kéne azért.
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #979 Dátum: 15 júl 01, 10:29:33 »

Ne haragudj senpai =(

csak tudod a feels =/
Naplózva


Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #980 Dátum: 15 júl 01, 10:34:58 »

Lew, válaszoltam.  kacsint

Na, de valami értelmeset is: a telefonos selfijeimet mutogattam apának, és próbáltam vele elhitetni, hogy aranyos akartam lenni, de nem hitte el, ehelyett azt mondta: Még hogy aranyos akartál lenni? Esetleg egy arab terroristának elmehetnél. Nevet Másik képemre meg ezt mondta: Le kéne állni a szerről kicsim. Most azonnal. ikszdé
Arra is rájöttem, hogy kicsit kancsi vagyok kifelé, ezt apumtól örököltem, neki az évek múlásával csak rosszabb lett. Szomorú Mondjuk nem durva, de látszik egy kicsit.
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #981 Dátum: 15 júl 01, 10:45:21 »

Gondoljunk a mobilnetesekre is  ikszdé

Amikor 15 percen keresztül 10 másodpercenként lefagy a flash player

Naplózva

Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #982 Dátum: 15 júl 01, 10:51:23 »

Nem hiszem, hogy neked XP-d van, nálunk ez okozza a fő gondot és mindennap legalább ötször meghal a Flash player.

A laptopomnak meg az volt a baja, hogy tönkrement benne a wifi adó-vevő. Emiatt teljesen bekattant a rendszer, állandóan bekrepált az intéző, lefagyott, majd egy napon teljesen meghalt a wifi adó-vevő és nem volt net. Nevet Elvittük szervízbe, kiderült mi a baj, örö és bódottá, csak épp azóta sem vettünk másikat bele. Nevet Szóval itt szenvedek az XP-s asztali géppel. Nem baj, egyetemre úgy is meg lesz javítva a laptop. Nevet Akkor meg nem lesz időm fórumozni. Love.
 
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #983 Dátum: 15 júl 01, 10:52:08 »

Meg belassítja az egészet. Ne keljen többször szólnom emiatt, de tényleg. Nyelvesít

Nekem nem XP-m van de gyakran behal a Flash, mivel egy gány program.
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #984 Dátum: 15 júl 01, 10:52:23 »

Ezeket az értelmetlen képes hsz-eket csak a Tennant-os kép miatt érte meg elolvasni.  Szeretet Őt elpostázhatná nekem vki.  Nevet

Összefutottam egy régi ismerősömmel és a szokásos udvariaskodások után megkérdeztem, hogy mit dolgozik. Mondta, hogy nyelvtanár. Én lelkesen kérdeztem, hogy na fasza milyen nyelvet. Erre, hogy eszperantót.  Ohh My God És azt állította, hogy az angol és a német után a harmadik leggyakoribb nyelv, amit tanulni akarnak az emberek. WTF?  Nevet
Naplózva


MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #985 Dátum: 15 júl 01, 10:54:12 »

A sok lusta egyetemista, akinek diploma előtt két héttel jut eszébe, hogy a diplomához kéne csinálni egy nyelvvizsgát is. Nevet

Dat moment, amikor linkelek egy pixeles képet (érted... ha pixeles, akkor gyorsabban betölt mobilról is... na mindegy) és senki nem értékeli a kreativitásomat.  Neeem

*random szakadó esőben sírós gif (igazit nem merek, mert kibannol a főnök)* Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 júl 01, 10:56:02 írta MrSaiyan Coelho » Naplózva

Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #986 Dátum: 15 júl 01, 11:09:36 »

Én eddig három idegen nyelvet tanultam, viszont az a szívás, hogy apum három idegen nyelven beszél is, én viszont ezt nem mondhatom el ezt magamról. Ja, egy negyedik nyelven pedig ért is. ikszdé Végül is belegondoltam, hogy sosem leszek olyan okos, mint apu. Neki olyan a munkája, hogy rádiót hallgathat 8 órán át, itthon meg csak ismeretterjesztő filmeket néz szinte. Nevet Azontúl az esetek 90%-ában ő a szerelő itthon, jól főz, házimunkákhoz is ért nyilván.

Szóval, ezek után megértem, ha lenézi a 70-es IQ-val rendelkezőket, mert ő megteheti. ^^

Szeretem aput nagyon, ettől függetlenül elfelejtettem idén a szülinapját, és az apák napját is.  Sír Sír Sír
I'm the worst daughter in the world.  Sír Sír Sír
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #987 Dátum: 15 júl 01, 12:14:03 »

Még XP van a gépeteken? nem bírja el a régi vas a hetet vagy a  nyolcat? Vagy Why? Sürge le kéne cserélni a gépeket akkor vagy valami. Az XP egy atombomba kb biztonsági szempontból. Én nem kockáztatnék.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #988 Dátum: 15 júl 01, 12:18:23 »

Coelho gyere szombaton talira.  Nevet

Nekem az otthoni gépemen XP van. Nagyon régi és öregecske már szegény. De nekem semmi bajom nincs az XP-vel.  Nevet

Luna, apukád IQ-ja lehet, hogy magas, de az EQ-ja nulla körül lehet, ha másokat lenéz csak mert kevésbé okosak. 
Naplózva


Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #989 Dátum: 15 júl 01, 12:18:47 »

Win 8.1+SSD kombó a menő.Szarrá rommá ver minden vinhetet...xp-t meg pláne.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Oldalak: 1 ... 64 65 [66] 67 68 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!