24 máj 21, 08:00:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 54 55 [56] 57 58 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 933527 alkalommal)
0 Felhasználó és 31 vendég van a témában
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #825 Dátum: 15 jún 28, 13:22:15 »

Nem a te mondásod, sokaktól hallottam/olvastam már. Amúgy igaz.
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #826 Dátum: 15 jún 28, 13:31:09 »

Én bármikor kiállok az igényes külsejű női melegek mellett. A többi tényleg beteg.

Egyetértek, néhány vonzó leszbikus azért jobban is reklámozhatná a másságát. Nevet
Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #827 Dátum: 15 jún 28, 13:38:21 »

Idézet
Egy meddő embert sem köpködnek le, amiért nem szaporodhat.
Ezt mondom én is. Nem kell leköpni, de megünnepelni sem.

Idézet
Micsudi, a meleg pároknál két cselekvőképes ember dönti el, hogy szeretik-e egymást, a zoofíliánál és a pedofíliánál ez nem teljesül.

Én 12 évesen dugtam volna idősebb szexi nővel és ezt az élményt már senki nem adja vissza nekem, mert nem voltam cselekvőképes jogilag. És ezt az élményt már sosem kaphatom meg.
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #828 Dátum: 15 jún 28, 13:42:01 »

Tudja valaki hogy hogy működik a de ja vu érzés?
Tegnap egy érdekes beszélgetésben volt részem,és végig olyan érzésem volt mintha ez az egész egyszer már lejátszódott volna.Olyannyira hogy minden egyes emberről tudtam mit fog mondani és mikor.Nagyon beteg volt utána csak bambultam magam elé és meg sem ittam a söröm.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #829 Dátum: 15 jún 28, 13:53:45 »

Én 12 évesen dugtam volna idősebb szexi nővel és ezt az élményt már senki nem adja vissza nekem, mert nem voltam cselekvőképes jogilag. És ezt az élményt már sosem kaphatom meg.

Hát, ezt max. a törvény tiltja, hogy kisfiúk idősebb nőkkel szexelhessenek. Bezzeg, ha lány lennél... Nevet
Naplózva

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #830 Dátum: 15 jún 28, 14:29:11 »

Most majd köpködni fogtok, hogy nem szoktam gondolkodni, csak a könyveimet fújom, és tartsak magam elé tükröt, de leszarom. A múltkor elviccelt 'milyen sejt lennél?' kérdést és a további megállapításokat a témában teljesen komolyan gondoltam. Az élet alapvetően minden szintje ugyanazokra a szabályokra épül, mégha ez elsőre fel sem tűnik.

Anno Aes belinkelt egy videót, ahol vahabita muszlimok azon vitatkoztak, hogy az egér a Koránban egy bűnös állat, éppen ezért Mickey egér mennyire káros, hiszen megszeretteti az egeret a gyerekekkel. Az első gondolatom az volt ezzel kapcsolatban, hogy ez már beteges, patogén, ahogy az is, ami a nyugati civilizációban folyik.

Alapvetően a szervezetben immunreakciót három tényező vált ki:
1) genetikai defektus, öröklött hajlam
2) külső tényezők, például vírusok vagy baktériumok
3) higiénia

Az első kettő működése egyszerű: ha a DNS-ben, ami az egész szervezet felépülését, szabályozását, működését kódolja, van valamilyen öröklött vagy szerzett hiba, akkor a fehérvérsejtek érése nem megfelelő. A fehérvérsejtek egy csoportja a csecsemőmirigyben "nő fel", ott kapják a kiképzést, aminek egyik legfontosabb lépése, hogy azokat a fehérvérsejteket, amik nem kötik meg kóros anyagokat (antigéneket), illetve azokat a fehérvérsejteket, amik a saját szervezet sejtjeit is bántják a szervezet megöli. Ha van valamilyen öröklött betegség, ami miatt ez a szelekció nem megfelelő, akkor a csecsemőmirigyben olyan sejtek is kifejlődnek, amik piszkálni és gyilkolni fogják a test saját sejtjeit is.

A második esetén úgy alakul betegség, hogy a vírusok vagy baktériumok olyan fehérjéket (antigéneket) termelnek, amik hasonlítanak a szervezet saját fehérjéihez. Ezt molekuláris mimikrinek nevezik. Ezzel a kórokozók az immunrendszert 'akarják' félrevezetni, hiszen így az immunrendszer idegenként ismeri fel ezeket a fehérjéket, és idegennek hiszi a saját fehérjéit is. Gyakorlatilag a kórokozók becsapják a szervezetet, és saját maga ellen fordítják.

A közel-keleti helyzet dettó ugyanez. Alapvetően minden társadalomban van egy REND (innentől így hívom), ami felülírhatatlan, megmásíthatatlan, és amire az egész társadalom épül. A szervezetünkben ez a DNS. Az iszlám világban ezt a rendet egyértelműen az iszlám vallás képviseli. Ha ebben a rendben véletlenül van valami hiba, ami hajlamosít arra, hogy idegbeteg elemek szülessenek a társadalmon belül, vagy éppen a rendszer nem megfelelő szűrő funkcióval rendelkezik, akkor egy bizonyos idő után az országot ellepik az őrült dzsihadisták.
A második eset egy az egyben az USA, illetve a nyugati civilizáció hatása a szervezetre. Egy idegen hatalom kelt belső feszültséget, és ezáltal bomlasztja a társadalmat. Egy idegen hatalom próbálja meg felülírni a belső rendet, megkérdőjelezve az ottani kultúrát és értékeket, amik által patológiás ellenválasz fog kialakulni.

A harmadik esetet, a higiéniát nem tárgyaltam a muszlimok esetén, mert abban tipikusan mi szenvedünk. A higiénia nemcsak autoimmun betegséget, hanem gyenge immunrendszert is okoz. Az immunrendszer erősségét például meghatározza az, hogy gyerekkorban mennyi kórokozóval találkozott. Ha kevéssel, akkor később a kórokozókat nem fogja felismerni, és simán megölik. Például Afrikában sok helyen teljesen természetesek a maláriaszintű betegségek, és kb. a lakosság 90%-a átfertőződött vele, itt meg kiirtanák a fél kontinenst. Ugyanez volt a helyzet az indiánokkal, amikor Európából behurcolták a himlőt.

Na de, mi történik akkor, ha ez a bizonyos rend, amit eddig emlegettem, felbomlik? Lehet az antalvali nem ezt mondja, de ekkor alakul ki a rák. A DNS tulajdonképpen egy bilincs a sejteken. Megmondja minden sejtnek mivé kell válnia, hogy kell élnie, mit kell termelnie, hogyan kell működnie, kivel kerülhet kapcsolatba, hányszor szaporodhat, mikor szaporodhat, mikor kell meghalnia. Szinte a felsorolt dolgok közül mindegyikre van egy speckó szabályozó módszer a DNS-ben. Például az ún. protoonkogének sejtosztódást idéznek elő, míg az ún. tumorszuppresszorok megölik a sejtet, ha eljön az ideje. Ha egy sejtben a szervezet úgy találja, hogy megszegi a DNS törvényeit, és elkezd "önálló, szabad életet élni", akkor odamegy a többi sejt és megöli. A DNS nagyrészét ugyanis nem lehet önkényesen átírni, az következményekkel (a sejt pusztulásával) jár. Ennyi. És a szervezet vígan él tovább.

Na de, mi történik akkor, ha a sejtek szabadságra tesznek szert? Hiszen a szabadság jó dolog. Persze, ezt a rákos sejtek is így gondolják. Védik ám minden eszközzel a szabadságukat, és mást se csinálnak, csak tömik a fejüket. Szegények tényleg azt hiszik, hogy a szabadság jó, mert fogalmuk sincs, hogy ezzel elpusztítják a szervezetet, és így ők is el fognak pusztulni. Nekik nem a pusztítás a céljuk, hanem a növekedés, a gazdagodás, az evés-ivás. Egyszóval a rákos sejtek szimplán önzőek, csak magukért élnek, és csak a jóllakottság számít nekik. Nem teljesítik azt a kötelezettségüket, amit egy normális sejtnek teljesíteni kéne, hiszen ők szabadok. Egyetlen dologgal lehet őket rábírni valamire, és az az evés. Ha többet akarnak enni, vagy ha piszkálják őket az immunsejtek, akkor olykor-olykor elkezdenek olyan anyagokat szekretálni, ami megkönnyíti a túlélésüket: például gyulladást okozó anyagokat, amik felfordulást keltenek a szervezetben, vagy például érképző anyagokat, amikkel a környező normális sejteket becsapják, és ráveszik őket, hogy az ő önző érdekeiket szolgálják.

Ha bármilyen hasonlóságot fedeztél fel a rák és a nyugati civilizáció között, az csak a véletlen műve. Mi nem vagyunk rákos sejtek, mert végtelen szabadságra is lehet társadalmat és szervezetet építeni...

Hogy kapcsolódik ez a melegekhez? Igazából sehogy, vagyis csak részben. Ez a meleges dolog, meg úgy egyébként az elmúlt 100-150 év azt mutatja, hogy a mi civilizációnkban a "DNS" már visszafordíthatatlan károkat szenvedett. Nincsen egy olyan stabil értékrendszerünk, ami megrendíthetetlen és amire egy tartós együttélést lehet alapozni, anélkül hogy a szervezet teljes pusztulásával néznénk szembe. Nem azt mondom, hogy azt az ilyen hülyeségek, mint a melegházasság hype-olása okozta. Ez már csak hab a tortán. Régen, az ókorban, ha egy idegen városállamot elfoglaltak, akkor az volt az első, hogy túszul ejtették a királyt. De ezzel még nem volt vége, mert a városállam és a nép szuverenitása nem a király kezeiben volt, és ezzel még nem győzték le őket. Lerombolták annak az istennek a szobrát is, aki a város védelmezője és törvényeinek írója volt. Úgy tartották ugyanis, ha ez az isten meghal, a kultúra eltűnik a semmiben. Később egy filozófus ezt ki is mondta: csak azt a civilizációt győzték le végleg, aminek megölték az istenét.

Szóval lehet, hogy a muszlimok morbid és fura autoimmun betegségekben szenvednek, de nem kéne rajtuk röhögni. A mi betegségünk sokkal senyvesztőbb, gonoszabb és kétségbeejtőbb végkimenetelű.

Aztán most lehet rajtam röhögni, meg tükrözni, meg hasonlókat mondani, hogy túl sokat képzelek a dolgokba és pesszimista vagyok, de már Buddha szerint sem az volt a pozitív gondolkodás, hogy nem vesszük észre a rossz dolgokat, hanem az, hogy a rosszban is meglátjuk a jót. Én még nem tudom, mi ebben a jó. De azt tudom, hogy túl sokan félreértelmezik a pozitív gondolkodást, és inkább ignorálják az egyértelmű fenyegetést.
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 28, 14:35:29 írta Saphira » Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #831 Dátum: 15 jún 28, 17:05:28 »

Ezzel egyetérteni tudok, de mást érdemben hozzáfűzni nem. Nem szeretem az ilyet.
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #832 Dátum: 15 jún 28, 17:18:28 »

Ezt akkor most beteszem a best of duma topicba
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #833 Dátum: 15 jún 28, 17:32:30 »

Micsudi, te valahogy annyira rossz érzékkel tudsz hozzányúlni ahhoz, ha valaki valamit jól csinál, hogy azonnal nyalásnak tűnik.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #834 Dátum: 15 jún 28, 17:47:21 »

Nem baj, legalább örülhetek, hogy nem feleslegesen koptattam a billentyűzetet.  Pirul
Naplózva

MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #835 Dátum: 15 jún 28, 17:48:32 »

Én egy "too long, didn't read" gif-et akartam bemásolni, de végül nem mertem. Nevet
Naplózva

Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #836 Dátum: 15 jún 28, 17:49:49 »

Mert Taigetosz pozitív nyomorék vagyok és rettenetesen rossz a szociális érzékem, és jó érzés engem utálni vagy beszólni nekem. Nem nyalásnak tűnt. Szerintem kurvajól le lett írva ez a kis hasonlat. De az én kurva anyámat. Nem sértődtem meg de csak azért mert te ismersz személyesen. De tényleg nem nyalni akartam. Na m1 szerintem megyek és alszok mert nemtudom miért de leragad a szemem. Esküszöm redukálni fogom a hozzászólásaimat.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #837 Dátum: 15 jún 28, 17:57:52 »

De ilyenkor miért kell megsértődni? Nem jó stratégia az életben. Vágj vissza, vagy valami. Annyi minden mást mondhattál volna ehelyett. Ezt kapom, mert próbálok spártai feelinget behozni a fórumba.  Neeem
Naplózva
Zoicit
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 97


« Válasz #838 Dátum: 15 jún 28, 18:01:45 »

CapacRaimi

Én is jártam már így! Kisebb koromba, sokkal többször mint most, de néha még most is előfordul. Olyan érzés, mintha megálmodtam volna előre a jövőt. De ez nem a sima de ja vu érzés. Mert az olyan, mintha ez már megtörtént volna velem. De csak miután megtörtént a dolog jön elő ez az érzés. (bár ez is érdekes dolog) De itt észreveszem ami történik, hogy mintha ezt álmodtam volna és tudom ki mire, hogyan fog reagálni és válaszolni. Nagyon furcsa. De nem nagyon mondogattam senkinek, mert ha valaki azt mondja megálmodom a jövőt időnként, hülyének nézik. Kiskoromba jártam egy tanárhoz, egyedül neki mondtam el. Meglepően normálisan fogadta. Olyan volt, mintha nem is lepődött volna meg nagyon. De nem tudom mi ennek a neve és igazából még normális magyarázatot sem találtam rá soha.
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #839 Dátum: 15 jún 28, 18:03:04 »

De ilyenkor miért kell megsértődni? Nem jó stratégia az életben. Vágj vissza, vagy valami. Annyi minden mást mondhattál volna ehelyett. Ezt kapom, mert próbálok spártai feelinget behozni a fórumba.  Neeem

Ja, téged jól szét kell oltani, mert csak neten keresztül nagy a szád. Nevet
Naplózva

Oldalak: 1 ... 54 55 [56] 57 58 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!