24 máj 21, 01:44:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 53 54 [55] 56 57 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 933281 alkalommal)
0 Felhasználó és 25 vendég van a témában
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #810 Dátum: 15 jún 27, 23:40:01 »

Melyik volt az? Hátha lementettem.
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #811 Dátum: 15 jún 28, 00:25:37 »

Gman karikatúrám. Kék papucs, rózsaszín szöveggel.
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #812 Dátum: 15 jún 28, 00:55:45 »

Kivagyok ettől a sok buzulástól facebookon és 9gagen. Miért kell ezt mások arcába tolni?
Még nekem is egy csomó ismerősöm feltette ez a szivárványos szar hátteret. Egy buzi ismerősöm van, de neki valamiért nem volt rá szükséges, hogy beállítsa.
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 28, 01:00:48 írta Gdat88 » Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #813 Dátum: 15 jún 28, 05:13:45 »

Nekem is tele a faszom már ezzel a szivárványhányással. Több nyomorult ismerősöm kitette már ezt a szarságot. Okádnom kell.  aki buzi oké, tegye ki, őt érint a dolog, neki nyilván fasza most. De a többi meg a francért ugrándozik?
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #814 Dátum: 15 jún 28, 06:33:30 »

Nagy a dilemma. Van egy elég értékes árucikkre szóló hármat fizetsz, négyet kapsz akció, de a negyedik darabra nincs szükségünk. A zsidó és az ingyen sonka problémakör. Elég zavaró. >.<#
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #815 Dátum: 15 jún 28, 08:34:32 »

Wesselényi az új Deák tér. Bár itt már pénzt is kell villantani.
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #816 Dátum: 15 jún 28, 09:44:22 »

Király dolog a függőágyban aludni a Balaton partján  Nevet te is jöttél volna le Evernessre Stance és nem lennél így befeszülve.
Nem mondod, hogy elmentél erre az okkult eseményre?Nevet Amúgy tényleg olyan mint az Ozora, ahogy Syzy írta. Én is mindenkinek ezt mondom, bárki kérdezi, hogy mi az az Everness-t.

De a többi meg a francért ugrándozik?
Több oka lehet. De most csak kettőt fogok leírni. Nevet
 - Támogatja, hogy egy ekkora előre lépést tettek meg a messzi Egyesült államokban.
 - Úgy tesz, mintha támogatná, mert sokan tesznek így és nem akar kilógni a sorból. Így birka módjára ő is teszi. Az egész marketing, semmi köze amúgy ahhoz, hogy mit gondolnak emberek erről a törvényről. ikszdé
Naplózva


Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #817 Dátum: 15 jún 28, 11:25:41 »

Szegény Tom Hanks is addig süllyedt, hogy táncikál és tátog valami fiatal pi*a klippjében. Hová tart ez a világ? Szomorú
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #818 Dátum: 15 jún 28, 12:24:19 »

Több oka lehet. De most csak kettőt fogok leírni. Nevet
 - Támogatja, hogy egy ekkora előre lépést tettek meg a messzi Egyesült államokban.
 - Úgy tesz, mintha támogatná, mert sokan tesznek így és nem akar kilógni a sorból. Így birka módjára ő is teszi. Az egész marketing, semmi köze amúgy ahhoz, hogy mit gondolnak emberek erről a törvényről. ikszdé

Pont ezekre gondoltam én is elsőre. Részben szimpatizálnak a döntéssel, részben pedig csak divatból teszik ki.

Engem személy szerint hidegen (höhö Nevet) hagy az egész téma, ha a melegek boldogabbak lesznek attól, hogy házasodhatnak, akkor csinálják, számomra nem oszt, nem szoroz ez a döntés. Azt elismerem, hogy azért ez nagy dolog, akármilyen politikai szavazatszerző érdek álljon is a hátterében.

Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #819 Dátum: 15 jún 28, 12:37:26 »

Én amúgy nem lettem arról meggyőzve, hogy egy nem betegség. Mert igazából érvet sosem hallottam ellene, csak azt, hogy elmaradott aki így gondolja. De miért normális az, ha valakiből hiányzik a szaporodás és a klasszikus csalásalapítás vágya? És nem kell emiatt bántani őket természetesen, de attól még ne ünnepeljünk már egy diszfunkciót.
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #820 Dátum: 15 jún 28, 12:57:18 »

Gdat egyetértek, ez szerintem is betegség és ne ez legyen már a normális. Amúgy ha valaki simán buzi azzal semmi bajom. De ezt a nyálverést nem bírom.
Amúgy nekem is tele a tököm ezzel a szivárványszínű profilkép témával. Meg amikor kiírják mellé, hogy love wins meg ilyen szövegek. Hát bocs gyerekek de politics wins. Ennyi ostoba embert komolyan mondom. Teljesen kiégtem.
Naplózva


Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #821 Dátum: 15 jún 28, 13:02:23 »

Ezután a zoofilia meg a pedofilia jön. Reklámozni a devianciát. Ez morális csőd és a normális emberek megrugdosása, semmi több.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #822 Dátum: 15 jún 28, 13:17:07 »

Micsudi, a meleg pároknál két cselekvőképes ember dönti el, hogy szeretik-e egymást, a zoofíliánál és a pedofíliánál ez nem teljesül.

Én amúgy nem lettem arról meggyőzve, hogy egy nem betegség. Mert igazából érvet sosem hallottam ellene, csak azt, hogy elmaradott aki így gondolja. De miért normális az, ha valakiből hiányzik a szaporodás és a klasszikus csalásalapítás vágya? És nem kell emiatt bántani őket természetesen, de attól még ne ünnepeljünk már egy diszfunkciót.

Arról szól(na) inkább a dolog, hogy élhessenek normális életet. Egy meddő embert sem köpködnek le, amiért nem szaporodhat.

Politikai érdekből túltolják ezt az egész dolgot, az tény.
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #823 Dátum: 15 jún 28, 13:17:56 »

Én bármikor kiállok az igényes külsejű női melegek mellett. A többi tényleg beteg.
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #824 Dátum: 15 jún 28, 13:19:22 »

Szvsz van 1 meleg haverom és undorítónak tartja ezt a felhajtást. Azt mondta azt se kürtölöd világgá, hogy hetero vagy. Ami azt illeti nekem van egy olyan mondásom, hogy: különbség van a meleg férfi, meg a mocskos buzi között.
Naplózva


Oldalak: 1 ... 53 54 [55] 56 57 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!