24 máj 21, 00:53:47 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 52 53 [54] 55 56 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 933252 alkalommal)
0 Felhasználó és 57 vendég van a témában
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #795 Dátum: 15 jún 27, 12:56:56 »

gman, hogy mik vannak? Láttad az Egy gésa emlékiratait? Na, ott legalább nem bujtatott a tartalom. Bár a könyv verzió sokkal jobb. Mosolyog

Ettetek már valaha amerikai mogyorókrémet? Olyat, amit a lidliben lehet kapni. ikszdé Nagyon furcsán kellemes, sós mogyoró némi trutyiban tálalva. Nevet
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #796 Dátum: 15 jún 27, 12:59:16 »

Nekem ilyen nyaram még nem volt. Július van és egy fuckin' szúnyogcsípés nincs rajtam. Nem tudom hogyan és mivel irtanak de idén még semmilyen rovar nem szívta a vérem Nevet
Én maradok a Nutellánál Nevet
Minden szivárványszínű -.-" a comedy central, a 9gag stb. stb. Basszus még 10 év és ciki lesz ha egy férfi a nőket szereti.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #797 Dátum: 15 jún 27, 13:08:01 »

Az nem mogyorókrém, hanem mogyoróvaj.
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #798 Dátum: 15 jún 27, 13:25:32 »

Július van
Helyett Június.
Szivárványszínű comedy??? What?!?!
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #799 Dátum: 15 jún 27, 14:31:11 »

Igazad van Saphira, csak gyorsan pötyögtem, és fel sem tűnt, hogy nem mogyoróvajat írtam. Komolyan el fogok felejteni írni.  Neeem

Egyébként a Tescos mogyorókrém ( nem mogyoróvaj ) utánzat a kedvencem. Nevet Jobb, mint a Nutella, mert egy csomó kakaó van benne, azt meg nagyon szeretem.

Képzeljétek, a szóbelin puskázó barátnőm képes volt fellebbezni azon döntés ellen, hogy meghúzták töriből. Egyébként az egész érettségijét érvényteleníthették volna, szóval a kedvesebb büntetést kapta, de még neki áll feljebb, hogy adják már meg neki a kettest. A szülei ugyancsak felháborodtak. Mondjuk nem értem az embereket. Elkövetett egy bűncselekményt, amiért megkapta a jogos büntetését. Ha ezt két felnőtt nem képes elismerni, ott már gondok vannak.
Ráadásul az a baj, hogy a lány ezt teljesen komolyan gondolta, és már előtte kitervelte. Azt mondta nekem, hogy úgy érezte, ez az egyetlen dolog, ami megnyugtatja. Ettől függetlenül sík ideg volt végig. Még szép, mert nem azon parázott, hogy nem fog tudni semmit, hanem, hogy le ne bukjon. " Info közben is nálam volt a töri puska, akkor se vette észre senki, simán megúszhattam volna." Nagyon naiv és lemerem fogadni, hogy nem  tanult az esetből. Szerinte ez nem is ciki. Márpedig nagyon is az.

Amit még hallottam: a lebukás után az osztályfőnökünk kiráncigálta az iskola elé az utcára, ezt látták diákok, tanárok, szülők is, majd megmondta neki, hogy be ne merje tenni még egyszer a lábát az iskola épületébe. Sosem gondoltam volna, hogy ilyen "kedves" is tud lenni a néni.

Két évig volt az osztályfőnökünk. Azelőtt két évig egy másik tanárnő volt velünk, de elment arra hivatkozva, hogy a családi vállalkozásban akar segíteni. Persze ezt senki sem hitte el, de csak egy fél éve tudtam meg, mi is lehetett az igazi indok. Alzheimer-kórja van. Szomorú Mondjuk nála ez valami különleges lefolyású lehet, mert nagyon lassú. Egy fél évvel ezelőtt látszólag semmi baja nem volt. Mindig is szétszórt volt egy picit, de ez hozzátartozott a személyiségéhez, úgy gondolom. Eljött az érettségi bankettünkre, sajnos ott meggyőzödtem róla, hogy nem egyszerű szétszórtságról van szó. Látszik rajta, hogy nincs tisztában a dolgokkal. Felismert mindenkit, csak épp a tulajdonságainkra nem emlékezett. Én mindig is közel álltam hozzá, szóval azt nem felejtette még el, hogy a pszichológia érdekel. Azonban tudom, hogy ez nem sokáig marad így. El nem tudom mondani, mennyire sajnálom őt. Pedig egy igazán intelligens, világlátott nő, akinek az ideológiáival is képes voltam azonosulni. ( Más nem igazán, mert a Tanárnő legalább olyan különc volt, mint én. ) Nehéz dolgok ezek.
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #800 Dátum: 15 jún 27, 15:29:06 »

kimaradt a "lassan" gomenasaiXD
Hát amerikába már mindenhol szabadon házasodhatnak a melegek, és úgy ünneplik mintha  nagy dolog lenne, eddig is szabadon rakhatták egymást meg az izzadt testű szőrös tangát hordó kamionsofőrök ha ahhoz volt kedvük mostmár házasodhatnak is. Tényleg nincs középút a fanatikus vallásosság és teljes őrült liberalizmus között ? Jómagam nem hiszek egyetlen dogmatikus vallásban sem, de szerintem ez akkor sincs renden így. Nem érdekel ki kit visz az ágyába, de nem hiszem el hogy most már mindent lenyomnak az emberek torkán. több tabut is sértettem sajnálom :(Közben tegnap 1 félresikerült terrortámadás, egy sikeres terrortámadás és egy tömegmészárlás történt a világban. Allah Akbar -.-"
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #801 Dátum: 15 jún 27, 15:55:41 »

Nekem ilyen nyaram még nem volt. Július van és egy fuckin' szúnyogcsípés nincs rajtam. Nem tudom hogyan és mivel irtanak de idén még semmilyen rovar nem szívta a vérem Nevet
Hogy hogyan?
Hűvösebb, ősziesebb időjárással.
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #802 Dátum: 15 jún 27, 17:33:00 »

Némi baromság gmantól törölve. Kezd unalmas lenni, főleg, hogy most már ismételgeted is a hülyeséget.

ha egyszer végre kibannolod kirakom aláírásnak.
Naplózva


MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #803 Dátum: 15 jún 27, 17:38:31 »

Én meg a szőke Walking Dead-es csajt és Sansát + az összes létező kommunista zászlót
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #804 Dátum: 15 jún 27, 18:05:22 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=O-NDxWK1Ld0" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=O-NDxWK1Ld0</a>

Mondjuk most még a szokásosnál is jobban lesz*rom Gaymant, mert végre itt van az egyik kedvenc animém folytatása !!!

Áhh mindig beleborzongok amikor meghallom az openinget =D Epic.
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 27, 18:14:36 írta Lew » Naplózva


Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #805 Dátum: 15 jún 27, 20:49:20 »

Egy atomáborúval lebontott sugárzó világban csak a zombik maradnak életben?
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #806 Dátum: 15 jún 27, 21:08:22 »

A zombik amúgy sem élnek, szóval ennek sehogy sincs értelme.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #807 Dátum: 15 jún 27, 21:16:57 »

A zombiháborúban volt és mivel itt annyira megy a Walking Dead,ezért gondoltam felvetem mint kérdés.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #808 Dátum: 15 jún 27, 21:50:27 »

Ezt a képet Lunának küldöm. Nevet

Naplózva

Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #809 Dátum: 15 jún 27, 23:08:13 »

Milyen szomorú, hogy feleslegesen rakta be Gdat a Best of-ba egyetlen értékes hozzászólásomat, mert nem print screen, hanem idézet formájában történt, a szolgáltató meg törölte a képet a tárhelyről. Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 28, 00:26:03 írta Ishida » Naplózva
Oldalak: 1 ... 52 53 [54] 55 56 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!