24 máj 17, 13:45:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 49 50 [51] 52 53 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 930508 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #750 Dátum: 15 jún 26, 10:31:40 »

Akkor én a világ közepén élek mert fél óránként van busz meg vonat meg teleport.
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #751 Dátum: 15 jún 26, 11:36:58 »

Ha valaki akarja látni hogy coelhoval deadliftezünk 2 palvinbarbival az menjen kie este a deák térre. : (((
Naplózva
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #752 Dátum: 15 jún 26, 11:38:07 »

A Zsanettes baromság nagyon el van terjedve az én ismerőseim körében is. Nevet Miért nem Zsaklin? Az sokkal sukárabb. Nevet

Ma elmentünk anyuékkal megnézni hol is gyakorlatozik a húgom. Az állatfarm nagyon cuki dolog, kecskét láttam már ugyan, de ilyen hanggal rendelkezőt még nem. ikszdé Úgy csinált, mint a macskám, nyafogott a kajáért.
Pár napja született egy pici őz. Egyem meg, olyan édes volt. :3
Kicsi szamarat is láttam. Nevet Tényleg nem az eszükért lopják őket, állt egy helyben és bámulta a sarat, mintha nagyon el lett volna gondolkodva.
Most láttam életemben először gímszarvast. *.* Az agancsa elképesztően gyönyörű. Meg is érintettem, be van vonva prémmel és olyan puha. :3
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #753 Dátum: 15 jún 26, 11:55:40 »

De miért van szomorú smiley a mondat végén?  Nevet Annyira csak nem lesz tragikus.  Hmm? Nevet

Luna, ne is mondd ez a Zsanettes cucc akkora baromság. Elhiszem, hogy vicces (én nem láttam amúgy), de unalmas már rohadtul. Az állatkert nagyon jó lehetett. *.* Viszont én úgy tudom, hogy a szamár valójában nagyon intelligens állat.   Nevet
Naplózva


Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #754 Dátum: 15 jún 26, 11:59:03 »

Én is úgy tudtam, hogy intelligens, de az alapján, amit láttam, hát nem tudom. Nevet Csináltam képeket is, majd felteszem!

Addig is, be kell érni ezzel:   Pirul

Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #755 Dátum: 15 jún 26, 12:15:54 »

Én elsőre sem találtam viccesnek...ennél a 4 lába van asztal de nem szék is kategóriákkal jobb
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #756 Dátum: 15 jún 26, 12:16:44 »

Luna, ne is mondd ez a Zsanettes cucc akkora baromság. Elhiszem, hogy vicces (én nem láttam amúgy), de unalmas már rohadtul. Az állatkert nagyon jó lehetett. *.* Viszont én úgy tudom, hogy a szamár valójában nagyon intelligens állat.   Nevet

Én se láttam. Szerintem ezeken azért röhögnek az emberek és csócsálják, mert meglátják az értelmi fogyatékosokban, hogy még sem annyira elveszettek. Eddig tök jó, de azzal, hogy az utolsó bőrt is lehúzgálják róla, még jobban eltemetik magukat, mert erősítik magukban azt, hogy csak az ilyen gondolkodás nélküli butaságokra vevők. Nem értem komolyan. Pontosabban értem, csak nem akarom felfogni, hogy az utolsó bőr lehúzása is egy ilyen semmiről hogy mozdíthat meg valakiben bármit is...
Naplózva



Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #757 Dátum: 15 jún 26, 12:26:07 »

Újabb fejezet, újabb magamon diagnosztizált betegség. Unom már, ez már a kilencszázharmincnegyedik.
Naplózva

Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #758 Dátum: 15 jún 26, 12:55:34 »

Minden egységes. Amibe másban van potencia arra te is ugyanúgy lehetsz vevő. Csak nem mindegy, hogy melyik szinten rezegsz. Úgy látszik ha te meglátsz valamit másban azzal te is egyből azonosulsz.

Te amúgy szoktál néha gondolkodni is, vagy csak a könyveidben rejlő tartalmat tanulod meg? Kajak, ez a hozzászólás kiéget. Mert ha én ilyet gondolnék egy magam hozzászólásáról, valószínűleg inkább elásnám magam. Szarjuk le a tükröt, szarjuk le, hogy minden szar, legyünk mi is szarok és írjuk fel fossal a falra, hogy szarok vagyunk. Fasza.
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 26, 12:58:23 írta Stance » Naplózva



Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #759 Dátum: 15 jún 26, 13:00:57 »

Imádom a hozzászólásaidat olvasni, mindig feldobják a napom.
Naplózva

Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #760 Dátum: 15 jún 26, 13:02:55 »

Engem viszont elkeserít ez a néhai primitívséged. Amúgy szoktál jókat írni.
Naplózva



MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #761 Dátum: 15 jún 26, 13:04:33 »

Imádom a hozzászólásaidat olvasni, mindig feldobják a napom.

Én nem, mert fullosabban tolja a Coelhózást, mint én.  Neeem Szerencsére a megvilágosodásról időben áttértem az 50-es karokra és a Deák teres félrészeg palvinbarbikra, így nem váltam hiteltelenné, mint spirituális mester.
Naplózva

Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #762 Dátum: 15 jún 26, 13:10:33 »

Saphira, amúgy az avád te rajzoltad?

Régen családorvost olvasgattam, sok mindent megtudtam belőle, többek között azt, hogy nem való nekem az orvosi.  Nevet Kiskoromban szülésznő szerettem volna lenni. A terhesség, meg az új élet kezdete olyan mágikus és csodálatos dolognak tűnt. Mondjuk tényleg az, ettől függetlenül a mai napig alig merem a rokonok, ismerősök pocakját megsimogatni, pedig meg szokták engedni. Szerintem ez egy intim dolog. Amúgy is, nem minden kismama szereti, ha a hasát fogdossák. Megértem őket érte.

Apum viszont tiszta hipochonder. Mondjuk egyszer-kétszer rájött egy-egy saját betegségére, például, hogy tejcukor-érzékeny és irritábilis-bélszindrómája van, de lehet, ha nem ezen agyalna mindennap ki sem alakult volna nála. Szed úgy 10-féle vitamint, 10-féle egyéb gyógyszert, aztán csodálkozik, ha mindene fáj, gyakran ideges, nem tud aludni... Gyakorlatilag a mellékhatásokra szedi a gyógyszert. Az sem mellékes, hogy le kéne dobnia 30 kilót, de kijelentette, hogy nem lesz nyúl.

Elment egy dietetikushoz, az összeírta neki, miket ehet. Nevet Komolyan az már az a kategória, hogy külön szakács kellene ahhoz, hogy be is lehessen tartani. Tudja fene, milyen gyökereket akarnának etetni vele. ^^ Gondolom, hogy ez nem rossz dolog, de akkor sem reális, sajnos.
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #763 Dátum: 15 jún 26, 13:13:46 »

http://ripost.hu/cikk-megtalaltuk-pistat-aki-a-szokokutnal-varja-zsanettet-oriasi-fordulat/?source=hirkereso

Ha igaz a cikk, akkor így már annyira nem vicces ez az egész.
Naplózva

Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #764 Dátum: 15 jún 26, 13:29:44 »

Eddig sem volt az, de most már meg is könnyeztem. Szegény.

Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Oldalak: 1 ... 49 50 [51] 52 53 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!