24 máj 17, 18:14:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 46 47 [48] 49 50 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 930621 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #705 Dátum: 15 jún 25, 11:41:06 »

Ha nincs bicigli út, kötelező  az úttesten  haladnod.
Naplózva


 
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #706 Dátum: 15 jún 25, 11:41:58 »

A járdán bicikliző emberekkel kapcsolatban mindig szadista gondolataim támadnak. Főleg, ha nagy tömegben csinálják.
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #707 Dátum: 15 jún 25, 11:43:14 »

Ja de írta hogy bicigliút volt. Na mindegy, farmolni jó volt.
Naplózva


 
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #708 Dátum: 15 jún 25, 11:49:24 »

Neked van is még hova fejlődnöd 3000el. Nyelvesít Én már nem farmolok, minek, mindent elértem, amit el lehet érni. Ja, és a mágikus 6k hsz még mindig csak pont belépő az első osztályba. xD
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #709 Dátum: 15 jún 25, 12:00:10 »

Idézet
bicigli



A járdán bicikliző emberekkel kapcsolatban mindig szadista gondolataim támadnak. Főleg, ha nagy tömegben csinálják.

Ha nincs bicikliút, akkor tuti nem fogom elüttetni magam az úttesten. Mondjuk nem is szoktam biciklizni, szóval engem nem érint a dolog. Nevet
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #710 Dátum: 15 jún 25, 12:07:26 »

A sötételfek négernek minősülnek, vagy ez más kategória?
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #711 Dátum: 15 jún 25, 12:31:39 »

Én azon kaptam pl. tegnap is kisebb agygörcsöt, hogy az osztott járdán, ami egyben bicikliút is muszály minden gyalogosnak úgy nézelődni, meg beszélgetni, hogy az egész helyet elfoglalják és hiába csönget az ember, oda se neki. (Ez így tipikus a budai rakparton).
A másik meg a Margit híd, komolyan mondom, ha elengedném ott a birkáinkat azok szabályosabban tusnának közlekedni a járdán és a zebrán, mint az emberek nagyrésze teszi az adott helyen.

Amúgy a sima járdán közlekedő biciklisek engem is idegesítenek, persze akadnak kényszerhelyzetek, amikor elkerülhetetlen, hogy felmenjen az ember a járdára, hacsak nem akarja hullazsákban végezni, de akkor nyilván a biciklisnek kell igazodni a gyalogosokhoz. De egy olyan járdán ami bicikliseknek is fenn van tartva és méterenként ott a bicikli felrajzolva sárgával tanuljanak meg már a gyalogosok normálisan közlekedni.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #712 Dátum: 15 jún 25, 12:33:21 »

Ha tudnám, hány biciklist bír még el a rakpart. Nevet
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #713 Dátum: 15 jún 25, 12:39:12 »

Olyan szánalmasan néznek ki a biciklisek egy olyan világban, ahol már feltalálták ezt:
http://blogger42.com/wp-content/uploads/i167-i170.jpg
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #714 Dátum: 15 jún 25, 12:44:00 »

Végül is, nekem mindegy, ha valaki hülye, csak épp álljanak félre az útból, please. Nevet
Egyik legseggfejebb réteg a kerékpáros. Érdemes megnézni, Margit BHF-nél, hogy ez az állatcsoport mindenhol megy és mindenhol nekik van "igazuk". Mennek az úton, a kerékpárúton és a gyalogos járdarészen is a híd parlament felöli oldalán. (ahol ugye nincs kerékpárút, mivel a másik oldalon van nekik két sávos út.) Ja azt írtam már, hogy mindig nekik áll feljebb? Nevet
muszály
Most belinkelnék egy Stannis fejet, de úgy érzem az túl mainstream lenne. Nevet
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #715 Dátum: 15 jún 25, 13:01:11 »

Idézet
bicigli



Na valaki csak észrevette, bár egy nyelvtan náci macskát vártam.  Szomorú
Naplózva


 
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #716 Dátum: 15 jún 25, 14:01:23 »

Ezen már ne múljon a boldogságod  >.<#



Ezt meg Saphirának és gdatnak

« Utoljára szerkesztve: 15 jún 25, 14:07:09 írta MrSaiyan Coelho » Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #717 Dátum: 15 jún 25, 14:48:23 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=vChMzRnw-Hc" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=vChMzRnw-Hc</a>
Ámuljak a tehetségén és a kreativitásán, vagy szánjam, mert tuti nincs valós élete, ha ilyenre ráér?
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #718 Dátum: 15 jún 25, 15:25:57 »

http://valasz.hu/itthon/13-szor-annyi-menedekkero-jut-egy-magyarra-mint-egy-olaszra-113580

Szlovákiát egyre jobb helynek tartom. Kéne megint egy lakosságcsere, elfogadnám a Felvidéket, oda nem mennek se tatárok, se törökök, se bevándorlók.
Naplózva

Zoicit
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 97


« Válasz #719 Dátum: 15 jún 25, 17:11:49 »

Én is kiszoktam kerülni a csiguszokat. Meg úgy általában minden állatot. Nevet Ha tudom meg is védem.

Múltkor a cégnél hoztak egy csomó növényt a kis kertbe. Aki a kertel foglalkozott, kikereste a kertből a kukacokat, meg a bábokat és kidobálta őket az útra. Én megláttam, és nem tudtam, hogy ezt ő csinálta, azt hittem a szállításnál estek le. Nevet csodálkoztam is mennyi volt azon a pár növényen ami jött. Azt hittem csak lerázták ott, hogy mi ne lássuk. Én megsajnáltam őket, és visszavittem a kert részlegbe őket. Aztán később meséltem a srácnak, hogy mennyi ilyen kukacot, meg izét találtam az úton. Azt mondtam neki, hogy bedobtam őket a kertbe. Akkor mondta, hogy majd egy órán keresztül keresgélte azokat ki onnan. Nevet Nevet


Nem kell sehova sem költözni! Egy zombi apokalipszis kéne ide! Mosolyog (Amúgy tényleg gondolkodtunk már barátommal mit csinálnánk ha megtörténne Nevet )

Vajon te túlélnéd?

http://aztadom.co/fun/3392221
Naplózva
Oldalak: 1 ... 46 47 [48] 49 50 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!