24 máj 21, 06:34:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 707
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 13  (Megtekintve 933484 alkalommal)
0 Felhasználó és 24 vendég van a témában
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #450 Dátum: 15 jún 19, 18:01:06 »

Hát ja, az anime utolsó ötöde előtt csak egy jó harc van, de már azért  is megéri.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #451 Dátum: 15 jún 19, 18:06:11 »

Idézet
Igazából szerintem én Sabaku, Hiei és Minagi több animét láttunk mint az egész duma tárasság együtt véve Nevet

Mert a duma topic többi része inkább értelmes dolgokra fordítja a szabadidejét. Vagy nincs szabadideje.
Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #452 Dátum: 15 jún 19, 18:08:07 »

Fiatal voltam, volt időm ilyenekre még 13-15 évesen. Nevet

Én csak a H x H kimaradását sajnálom, de már úgysem fogok visszatérni animékhez így 1-2 év mentesség után, szóval mindegy Nevet Egy Durarara és egy Gintama folytatást kéne még nézni, de az is kétlem, hogy meg lesz.

4. fejezet. Illetve 5, ahogy a mangareader számozza, szóval legyen ez Nevet
- Ki a franc akarna kardot rántani egy 12 évesre? Sasuke is a dick to people.
- Awkward moment is awkward
- Még mindig ott a kezébe a kard???
- Mit csinálsz mután kiderült vkiről, hogy a lányod? Beszélsz vele, vagy rámordulsz Narutota, hogy miért hozta ide?
- Kövér csaj még mindig komplexusos.
- Hogy került oda az a rengeteg ember? Akik a Kagék??
-Mi a franc ijesztőbb mint a gonosz ősistennő-fa-zombigyártó-OP kaguya? The fucking hell are they saying?
- Hogy került oda Sakura ráadásul? Értem én, idősíkváltás, de akkor ne egy oldalon belül/panelválasztás nélkül legyen.
- Ilyen szrul megszerkesztett flashbecket, jézusom...
- NARUTO MÉG MIDNIG JOBBFEJEBB SASUKE LÁNYÁHOZ, MINT SASUKE.
- Sakura előbb még ájult volt most már kengyelfutó gyalogkakukk. Egyáltalán, miért van még kondiban x. év housewifság után?
- egy minion-nak is sharingant adtak már? ikszdé persze már vki megcsinálta:

- Már megint úgy lesz OP valaki, hogy sok sharinganja van....?




« Utoljára szerkesztve: 15 jún 19, 18:08:53 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #453 Dátum: 15 jún 19, 18:15:59 »

Fiatal voltam és kellett a pénz...
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #454 Dátum: 15 jún 19, 18:21:45 »

Azt arra szoktam modnani mikor előkerülnek a régi rajzaim Nevet

6. fejezet:
- Sasuke lángszórója mióta is kapcsolódik a szeméhez...?
- Az Akatsuki már egy régi sláger, csinálhatnának legalább egy új logót vagy valami. Lehetne Vörös Hold helyett egy szintán kőegyszerű Fekete Vér is a név. Kuroketsukei. Máris van egy új név, minimális fantáziával vagy erőbefektetéssel. Meg nem lenne meg a híre, hogy az előző tagokat mind kinyírták Nevet Új név, tiszta lap...
- Kövér csaj egyszerre zabál és vágyakozik pasikra...
- A Hokagét A Narutot Az Überpowaa Fősitent egy random ezerszer látott szemtúltengésben szenvedő arc leszúrja.
- Sasuke beveti a legkétségbeesettebb klisé 'testemmel védem' húzást a plot miatt, hogy a csaj lássa, hogy mégis szereti egy tök indokolatlan helyzetben. Ne már hogy 3 random shuriknet ne tudna eltéríteni Nevet
- Sakura. Nem is az hogy utolsó pillantban megmentette őket, hanem a létezése.
- Random követhetetlen térugrásjutsuk.
- Kövér csaj a háttérben bújkál és hülye
- Sakura miért gyógyítaná meg őket?
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #455 Dátum: 15 jún 19, 18:29:16 »

Én azt bírom, hogy a shippuuden elején egy évig mennek az erdőben, hogy elérjék Orochimaru rejtekhelyét. Itt meg fél perc alatt kijutnak a templomba, utána még elzarándokolnak a rejtekhelyhez, mindeközben AZ A NYOMORUL MÁJ MÉG MINDIG A VESETÁLBAN VAN, ÉS NEM NEKROTIZÁL AZ OXIGÉNHIÁNY ELLENÉRE SE!
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #456 Dátum: 15 jún 19, 18:35:21 »

Luffy végső támadása letudná ütni Kakashiról a maszkot úgy, mint Doffyról a napszemcsit?
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #457 Dátum: 15 jún 19, 18:38:21 »

Sabakuból előtört a fangirl Nevet
Naplózva


Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #458 Dátum: 15 jún 19, 18:54:59 »

7. fejezet:
- Orochimaru már a sima Narutoban is régi motoros volt és unta mindneki, szóval itt mi a francért utalgatnak még rá? A következő 200 évben mindig ő lesz a gonosz ebben a világban?
- Hevay mood- being heavy poén. HAHAHA.
- Kövér csaj kajával akarja enyhíteni a hangulatot, mert mi más tenné boldoggá embereket??
- Amúgy se csoda, hogy kövér, ha mindig chipset zabál btw
- Sakura persze, hogy jó meg minden, ne miért nem szarja le hogy szét kell kapnia az ellenséges klónkölyköt? Ő is ninja és gyilkol embereket, főleg ha azok megtámadják az övéit. De persze ez itt a Naruto ahol egy normális karakter se fér el, nemhogy mélység nekik..
- Bezzeg Itachi anno...

Miért mindig itt lyukadok ki Narutonál, nem is értem.
- Sakura szentbeszédet mond a gonosznak, ahelyett, hogy fejét szegné
- Ez a tag nem olvasta az Akatsuki útmutatóját, ha azt hiszi azért létezik amiért ő mondja... MOndom, új név kell!4! Friss fiatalos erő és lendület!!
- Yamato egyáltalán előkerült a Naruto végén? Nevet
- A KÖVÉR CSAJ KIBASZOTT HÜLYE. 'Ki az apám?', hát bmeg talán ez egyetlen felnőtt aki szintén olyan mint a végésra szánt disznó.
- Szerintem a háj szorítja az agyát annyira, hogy mx. 1 gondolat marad meg benne egyszerre
- Hamarabb érnek Orochimaru szállására Konohából, mint a villamos a Jászairól a Nyugatihoz. Anno ez azért nem így volt, de hát gépesítés, csökkennek a távolságok itt is, még ha gyalog is vannak.
- Suigetsu és Juugo még élnek? Miért itt csicskák még? Miért nem fárad Kishi a minimális átrajtolásukkal se?
-  OROCHIMARU MI A FSZÉRT ÉL MÉG? Komolyan, nem unja már mindneki a vele való szórakozást? Inkább fizessenek nek havi életjáradékot és hagyják békén a francba, csak ne untassa már halálra az egész ottani világot.
- Már Naruto se azon lepődik meg, hogy él, hanem hogy milyen fiatalos ikszdé
- A kövér csaj szerintem hülyébb mint a kaktusz a szobám ablakába
- 'Did I do someting suspicious?' élsz leginkább.
- A kövér csaj szemmel láthatólag nem bezséli a nyelvet. Ez mondjuk sok mindent megmagyarázna
- Am Orochimaru mért legális, már nem azért? Vagy ezerszer meg akarta már ölni mindneki, hatezer bűnt követett el, miért tesznek úgy mintha nem kéne megölni? Bár gondolom már feladták ikszdé
- Mikor Suigetsu akard ki azon mekkora geci Sasuke
- Komolyan Karin az anyja? Senkinek nem tűnt fel akkor, hogy Sakura nem volt terhes? Bár tuti be lesz csavarva valami genetikai hülyeség az egészbe
- Naruto 30 évesen is dattebyozik még
- Most attól még, hogy nem Sakura az igazi anyja ő nevelte míg mindneki más le se szarta, most meg nem akarja összeszedni...

Na még egy fejezet és a szemgolyómba szúrhatom a heroint.

De komolyan, Orochimau csak engem basz fel agyilag ennyire? ikszdé


Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #459 Dátum: 15 jún 19, 18:56:05 »

Átemelek egy vitát az OP topicból:
Van magyar zászló a képen, vagy nincs?
http://readms.com/r/one_piece/790/2821/3
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #460 Dátum: 15 jún 19, 18:59:59 »

Nem tudok tanulni, mert tíz percenként fel kell néznem, hogy röhögjek Sabakun. Ezeket a beszólásokat kölcsönözhetem, vagy le vannak védetve?

---

gman: nincs. Bár a háttérben is van egy olasz zászló, ha abból indulok ki, hogy nincs két egyforma, akkor van.
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 19, 19:02:31 írta Saphira » Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #461 Dátum: 15 jún 19, 19:11:21 »

Nincs. Saphira. Mi lenne ha két embernek kellene benépesíteni a földet? Képesek lennének életképes populációt létrehozni? Vagy  utána mindenki korcs lenne, mert testvérek?
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #462 Dátum: 15 jún 19, 19:16:35 »

Hát elég kevés az esélye egy párral,  de 5-10 párral már lehetséges. Hogy jutott ez eszedbe? Nevet
Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #463 Dátum: 15 jún 19, 19:19:48 »

Mézga Aladár mesét néztem, ahol nem pont ez a probléma volt, mert ott két férfi maradt csak, de elgondolkodtam mi lenne ellenkező esetben.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #464 Dátum: 15 jún 19, 19:23:28 »

8. fejezet.
- Amúgy miért Naruto Gaiden az egész címe? Bruto Gaiden kéne. Vagy Sarada Gaiden.
- Egypontos sharinganja Sasukének kb. 7, Itachinak meg úgy tippelem 3 évesen volt. Sarada egy n00b. Mondjuk Karin meg Sakura is akkora csődtömeg volt, hogy hálát kéne adni az égnek, hogy a szerencsétlen gyerek fel tud állni, nemhogy sharingant növeszteni.
- 'el akarom hagyni a falut mert az biztos sokkal jobb mint az Orochimaruklnokkal telített erdő" - avagy a Naruto plotja már a 700. fejezete
- Az amúgy megadom, hogy Naruto normális legalább Nevet A trióból ő az egyetlen aki emberileg értékelhető még mindig, és mostanra már az idegesítő attitűdjét is levedlette legalább
-  Kishi újrarajzolhatta volna a stílusban már nagyon eltérő régi kockákat.
- Még mindig a flachback a legjobb az eredeti Narutoból. Ember, én erre nem lennék büszke.
- Sakura is átvette a fejpöckölősdit? Sasuke is not amused. itachi is not amused either. No one in this fucking galaxy is amused.
- ééés tényleg Naruto a legjobb arc. Hihetetlen, hogy ezt megéltem, én, aki mindig is utálta mint a szrt Nevet Bár régen mondjuk ott volt kontrasztnak az aki tényleg jó volt eleinte, szóval azt véve hogy az eddigi cast fél- vagy -teljesen hülyékből áll, ez nem csoda.
- Sasukének mi a fsz van a szemével? AZ egyik magekyo az még megvan, de a másik az mi az isten!? Úgy néz ki mint az enyém miután a kontaklencsémben aludtam vélten. Vagy vmi elbaszott rinnegan-sheringan hibrid? Mert ha igen akkor csak egy
fullmetalos példám van erre:

Komolyan, hagynák már kimúlni a szerencsétlent, ez már nekem fáj.
- Miért van a random vese a tálban? Mi a szerepe? miért mutotagtják? Ő az új főgonosz? Minden bűn ebből a mangából és a Narutóból viszavezethető lesz rá? A következő 600 fejezetben megtudjuk!44!!4!
- Sakura végre össze akarja verni a random keljfeljancsit



Örülök, jogy legalább te jól szórakoztál ezen, Saphi, mert én kurvára nem ikszdé Megyek megiszom anyám mazsolaborát vagy megint majdnem összeöntöm a pálinkát a vodkanarancssal mint legutóbb. Az jó szoros volt basszus... De a kérdésedre, nincs semmi levédve, nem vagyok én jogász mint syzygy...
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 19, 19:27:29 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Oldalak: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 707
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!